Бітрікс24: Команда

 

Бітрікс24 Команда

З тарифом "Бітрікс24 Команда" на 100 Гб хмарного простору ви зможете налагодити основні бізнес процеси підприємства і збільшити продуктивність роботи вашого персоналу. Тариф для 50 бізнес користувачів.

Вже сьогодні ви можете спробувати, як це - працювати в хмарному Бітрікс24. Зареєструйте свою компанію на безкоштовному тарифі "Проект", запросіть співробітників і починайте роботу. Якщо безкоштовних можливостей буде недостатньо, ви завжди можете перейти на більш вигідний для вас тариф.

 

 

В тарифі "Команда" для вас ще більше можливостей

  • інтеграція Бітрікс24 з інтернет-магазином та системою "1С:Підприємство" - налаштуйте обмін необхідними даними для автоматизації рутинних процесів - рахунками, каталогами товарів; публікуйте необхідну звітність в Бітрікс24; 
  • автоматизація бізнес процесів: узгоджуйте рахунки, заяви на відпустки та відрядження та інші документи прямо в Бітрікс24 за готовими шаблонами, налаштовуйте бізнес процеси з власною логікою;   
  • IP-телефонія: більше аналітичних звітів, розподіл та налаштування прав доступу користувачів;
  • розширені можливості в роботі CRM-системи: більше форм на сайт для генерації лідів; CRM-маркетинг: відправка розсилок вашим клієнтам прямо з Бітрікс24;
  • робота в екстранеті: створюйте робочі групи разом з вашими клієнтами, партнерами або підрядниками, запрошуйте їх у ваш Бітрікс24 для спільної роботи над проектами;
  • графік відсутностей;
  • надійність: відновлення бекапу;
  • можливість замінити логотип Бітрікс логотипом вашої компанії

 

Часто працівники скаржаться на комунікаційні проблеми в компанії. Про те, чому так відбувається, як налагодити ефективну внутрішню комунікацію в організації і як вам допоможе Бітрікс24читайте у нашому блозі.

 

Тарифи хмарного сервісу Бітрікс24 Команда

 

 

Тариф

 

на 1 місяць на 3 місяці на 12 місяців на 24 місяці

 

Бітрікс24 Команда

 

2200 грн 6600 грн

26400 грн

52800 грн

При покупці Бітрікс24 на 12 та 24 місяці вам нараховуються бонуси - 10% від вартості тарифу. 1 бонус=1 гривня. Ви можете використати ці бонуси для оплати послуг з впровадження та налаштування порталу, навчання користувачів. 

 

 

Вам можуть знадобитися наші послуги по сервісах Бітрікс24

Ліцензії на хмарні та коробкові сервіси Бітрікс24

Інтеграція Бітрікс24 з 1С:Підприємство, веб-сайтами, інтернет-магазинами, IP-телефонією

Впровадження сервісів

Навчання користувачів

Налаштування бізнес-процесів

Інформаційно-консультаційний супровід

 
Створіть вже зараз власний портал Бітрікс24, підключіть демо-режим повнофункціонального тарифу "Компанія" та тестуйте сервіс без обмежень протягом 30 днів.   

 

У вас є запитання? Ми залюбки дамо вам відповіді, розкажемо, що таке Бітрікс24, підберемо сервіс, який максимально відповідає потребам вашого бізнесу, проведемо його демонстрацію та покажемо, як працювати у ньому.

Залиште заявку чи зв'яжіться з менеджером: (044) 209-93-20, (067) 467-90-05.

 

Поділіться записом у соціальній мережі