Автоматизація бізнес процесів в Бітрікс24

Узгодження рахунку на оплату, підписання заяви на відпустку або відрядження, узгодження договору та інших вихідних або вхідних документів - у кожної компанії свої процедури по роботі з документацією. Однак часто ці рутинні завдання мають на увазі ходіння по кабінетах, займають час співробітників і відволікають їх від роботи.
 
Починаючи з тарифу «Команда», в Бітрікс24 реалізовані готові бізнес процеси, які дозволять уникнути витрат часу на паперову тяганину і прискорити виконання поставлених завдань.
Бітрікс24 дозволяє автоматизувати основні бізнес процеси підприємства:
 
1. Узгодження рахунку на оплату; 2. Узгодження заяви на відпустку; 3. Узгодження заяви на відрядження; 4. Узгодження вихідних / вхідних документів; 5. Узгодження видачі готівки.
 
Потрібний бізнес процес можна запустити прямо з Живої стрічки. Або перейти у вкладку Бізнес процеси в основному меню. У цій вкладці - вся інформація по завданнях бізнес процесів, запущених процесах, швидкий доступ до процесів в стрічці, а також конструктор бізнес процесів.
 
 
Бізнес процеси в Бітрікс24
 
 
Завдяки такій автоматизації процес узгодження зручний і прозорий. Всі співробітники, залучені в процес, бачать, на якому етапі він знаходиться, наприклад, у кого він на погодженні і яке завдання необхідно виконати, щоб рухатися далі. Завдання бізнес процесів публікуються в Живий стрічці. Якщо для узгодження співробітнику потрібна додаткова інформація, він може її запросити в коментарі до задачі.
 
Бізнес процес оплати рахунку    Автоматизація бізнес процесу в Бітрікс24
 
 
 

Автоматизация с Битрикс24

 

Бітрікс24 - корпоративний портал для спільної роботи:

- автоматизація бізнес процесів; 

- управління завданнями та проектами, діаграма Ганта;

- облік робочого часу;

- організація внутрішньої комунікації, жива стрічка;

- мобільний додаток та багато іншого.

 

 
 

Налаштування бізнес процесів в Бітрікс24

 
У Бітрікс24 є можливість редагувати вбудовані і створювати власні бізнес процеси за допомогою зручного конструктора: вибирайте з каталогу дій необхідні блоки, налаштовуйте їх відповідно до завдань. У шаблонах можна додавати конструкції (наприклад, різні умови виконання дії, цикли, які дозволяють повернути заявку на доопрацювання, а потім повторно направити її на погодження), відправляти повідомлення співробітникам про поставлені завдання, ставити завдання і багато іншого.
 
Налаштування бізнес процесу в Бітрікс24
 
 
Якщо стандартні шаблони бізнес процесів вам не зовсім підходять, ви можете їх відредагувати або створити свої шаблони. Однак, перш ніж приступати до створення бізнес процесу в конструкторі Бітрікс24, потрібно провести підготовчу роботу.
 
 1. Підготуйте текстовий опис бізнес процесу: опишіть на папері або в текстовому редакторі, як зазвичай у вас в компанії відбувається узгодження / затвердження, як працює цей бізнес процес;
 2. Виконайте формалізацію процесу: виділіть його етапи - що в якій послідовності відбувається;
 3. Виконайте графічний опис бізнес процесу: зобразіть процес графічно з блок-схемами;
 4. Визначте дійових осіб: визначте, хто робить заявку, хто стверджує; переглянете ще раз ієрархію в структурі компанії в Бітрікс24;
 5. Визначте поля документа: визначте, яку інформацію повинен внести співробітник при створенні заявки, і сформулюйте назви полів заявки;
 6. Виберіть спосіб запуску: бізнес процес може запускатися при створенні заявки або при її зміні, виберіть потрібну вам опцію;
 7. Створіть шаблон бізнес процесу: тепер можна приступати до створення шаблону в конструкторі Бітрікс24, графічне зображення вам в цьому дуже допоможе;
 8. Протестуйте бізнес процес: визначте, чи немає в шаблоні помилок, чи все працює так, як ви задумали, для цього створіть тестову заявку і запустіть бізнес процес.

 

Приклад роботи з бізнес процесом "Оплата рахунку" в Бітрікс24

 

 

Бізнес процеси в CRM, на Диску, в Списках

У Бітрікс24 шаблони бізнес процесів також є:
 • в розділі CRM - для лідів, контактів, компаній і угод; ви можете допрацювати ті, що працюють за замовчуванням, або створити свої для роботи з лідами, контактами, компаніями та угодами
 • на Диску:

 

Бізнес процеси в Бітрікс24

 • і в Списках (як у розділі Компанія, так і в Групах):

Бізнес процеси в Списках

 

Якщо вам потрібна допомога з налаштуванням чи розробкою бізнес процесів в Бітрікс24, будемо раді вам допомогти! 

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

У Бітрікс24 реалізовано величезну кількість різних звітів для керівника: робочі звіти співробітників, звіти по робочому часу, звіти по завданнях та проектах, звіти в CRM, CRM аналітика, звіти по рекламних каналах. У цій статті ми розповімо, де шукати ці звіти і як їх налаштовувати.

Дайте можливість відвідувачам вашого сайту зв’язатися з вами та поставити запитання зручним для них способом – встановіть на сайт віджет від Бітрікс24. Віджет поєднує в собі онлайн-чат, форму для повідомлення, форму для замовлення зворотнього дзвінка, а також канали соцмереж (Facebook, Instagram), месенджери (Viber, Whatsapp, Telegram). 

На сайті віджет - це "кнопка", при натисканні на яку відвідувач побачить список доступних каналів комунікації з менеджером вашої компанії.

В CRM системі Бітрікс24 акумулюється величезна кількість даних - про лідах (потенційних клієнтах), відправлених комерційних пропозиціях і виставлених рахунках, угодах, завданнях. І всі ці дані покликані допомагати нам бути більш ефективними в своїй роботі: розуміти, що ми робимо правильно, а що ні, де ми втрачаємо клієнтів, скільки коштує нам залучення ліда і як ми можемо оптимізувати бюджети на залучення.