Автоматизація бізнес процесів в Бітрікс24

Узгодження рахунку на оплату, підписання заяви на відпустку або відрядження, узгодження договору та інших вихідних або вхідних документів - у кожної компанії свої процедури по роботі з документацією. Однак часто ці рутинні завдання мають на увазі ходіння по кабінетах, займають час співробітників і відволікають їх від роботи.
 
Починаючи з тарифу «Команда», в Бітрікс24 реалізовані готові бізнес процеси, які дозволять уникнути витрат часу на паперову тяганину і прискорити виконання поставлених завдань.
Бітрікс24 дозволяє автоматизувати основні бізнес процеси підприємства:
 
1. Узгодження рахунку на оплату; 2. Узгодження заяви на відпустку; 3. Узгодження заяви на відрядження; 4. Узгодження вихідних / вхідних документів; 5. Узгодження видачі готівки.
 
Потрібний бізнес процес можна запустити прямо з Живої стрічки. Або перейти у вкладку Бізнес процеси в основному меню. У цій вкладці - вся інформація по завданнях бізнес процесів, запущених процесах, швидкий доступ до процесів в стрічці, а також конструктор бізнес процесів.
 
 
Бізнес процеси в Бітрікс24
 
 
Завдяки такій автоматизації процес узгодження зручний і прозорий. Всі співробітники, залучені в процес, бачать, на якому етапі він знаходиться, наприклад, у кого він на погодженні і яке завдання необхідно виконати, щоб рухатися далі. Завдання бізнес процесів публікуються в Живий стрічці. Якщо для узгодження співробітнику потрібна додаткова інформація, він може її запросити в коментарі до задачі.
 
Бізнес процес оплати рахунку    Автоматизація бізнес процесу в Бітрікс24
 
 
 

Автоматизация с Битрикс24

 

Бітрікс24 - корпоративний портал для спільної роботи:

- автоматизація бізнес процесів; 

- управління завданнями та проектами, діаграма Ганта;

- облік робочого часу;

- організація внутрішньої комунікації, жива стрічка;

- мобільний додаток та багато іншого.

 

 
 

Налаштування бізнес процесів в Бітрікс24

 
У Бітрікс24 є можливість редагувати вбудовані і створювати власні бізнес процеси за допомогою зручного конструктора: вибирайте з каталогу дій необхідні блоки, налаштовуйте їх відповідно до завдань. У шаблонах можна додавати конструкції (наприклад, різні умови виконання дії, цикли, які дозволяють повернути заявку на доопрацювання, а потім повторно направити її на погодження), відправляти повідомлення співробітникам про поставлені завдання, ставити завдання і багато іншого.
 
Налаштування бізнес процесу в Бітрікс24
 
 
Якщо стандартні шаблони бізнес процесів вам не зовсім підходять, ви можете їх відредагувати або створити свої шаблони. Однак, перш ніж приступати до створення бізнес процесу в конструкторі Бітрікс24, потрібно провести підготовчу роботу.
 
 1. Підготуйте текстовий опис бізнес процесу: опишіть на папері або в текстовому редакторі, як зазвичай у вас в компанії відбувається узгодження / затвердження, як працює цей бізнес процес;
 2. Виконайте формалізацію процесу: виділіть його етапи - що в якій послідовності відбувається;
 3. Виконайте графічний опис бізнес процесу: зобразіть процес графічно з блок-схемами;
 4. Визначте дійових осіб: визначте, хто робить заявку, хто стверджує; переглянете ще раз ієрархію в структурі компанії в Бітрікс24;
 5. Визначте поля документа: визначте, яку інформацію повинен внести співробітник при створенні заявки, і сформулюйте назви полів заявки;
 6. Виберіть спосіб запуску: бізнес процес може запускатися при створенні заявки або при її зміні, виберіть потрібну вам опцію;
 7. Створіть шаблон бізнес процесу: тепер можна приступати до створення шаблону в конструкторі Бітрікс24, графічне зображення вам в цьому дуже допоможе;
 8. Протестуйте бізнес процес: визначте, чи немає в шаблоні помилок, чи все працює так, як ви задумали, для цього створіть тестову заявку і запустіть бізнес процес.

 

Приклад роботи з бізнес процесом "Оплата рахунку" в Бітрікс24

 

 

Бізнес процеси в CRM, на Диску, в Списках

У Бітрікс24 шаблони бізнес процесів також є:
 • в розділі CRM - для лідів, контактів, компаній і угод; ви можете допрацювати ті, що працюють за замовчуванням, або створити свої для роботи з лідами, контактами, компаніями та угодами
 • на Диску:

 

Бізнес процеси в Бітрікс24

 • і в Списках (як у розділі Компанія, так і в Групах):

Бізнес процеси в Списках

 

Якщо вам потрібна допомога з налаштуванням чи розробкою бізнес процесів в Бітрікс24, будемо раді вам допомогти! 

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

 
Сьогодні відділ продажів будь-якої компанії немислимий без CRM системи. СRM - це і система управління взаємовідносинами з клієнтами, і система управління продажами. Завдяки CRM відділ продажів вибудовує роботу з клієнтами з моменту їх першого контакту з компанією до закриття угоди і повторних продажів.
 
Програми 1С:Підприємство - системи для обліку господарської діяльності підприємства. На підставі зібраних в них даних керівництво отримує важливу інформацію про фінансовий стан організації, про рентабельність бізнесу в цілому і окремих його напрямках.

В CRM-системі Бітрікс24 накопичується чимало інформації про клієнтів компанії: окрім їх контактних даних ви можете фіксувати товари та послуги, якими вони цікавились чи які придбали, канали комунікації, якими вони до вас звертались, дні народження, заходи, які вони відвідали тощо. Всю цю інформацію можна використовувати для підтримки комунікації з клієнтом, і для цього в Бітрікс24 також є корисний інструмент – CRM-маркетинг.