Автоматизація бізнес процесів в Бітрікс24

Узгодження рахунку на оплату, підписання заяви на відпустку або відрядження, узгодження договору та інших вихідних або вхідних документів - у кожної компанії свої процедури по роботі з документацією. Однак часто ці рутинні завдання мають на увазі ходіння по кабінетах, займають час співробітників і відволікають їх від роботи.
 
Починаючи з тарифу «Команда», в Бітрікс24 реалізовані готові бізнес процеси, які дозволять уникнути витрат часу на паперову тяганину і прискорити виконання поставлених завдань.
Бітрікс24 дозволяє автоматизувати основні бізнес процеси підприємства:
 
1. Узгодження рахунку на оплату; 2. Узгодження заяви на відпустку; 3. Узгодження заяви на відрядження; 4. Узгодження вихідних / вхідних документів; 5. Узгодження видачі готівки.
 
Потрібний бізнес процес можна запустити прямо з Живої стрічки. Або перейти у вкладку Бізнес процеси в основному меню. У цій вкладці - вся інформація по завданнях бізнес процесів, запущених процесах, швидкий доступ до процесів в стрічці, а також конструктор бізнес процесів.
 
 
Бізнес процеси в Бітрікс24
 
 
Завдяки такій автоматизації процес узгодження зручний і прозорий. Всі співробітники, залучені в процес, бачать, на якому етапі він знаходиться, наприклад, у кого він на погодженні і яке завдання необхідно виконати, щоб рухатися далі. Завдання бізнес процесів публікуються в Живий стрічці. Якщо для узгодження співробітнику потрібна додаткова інформація, він може її запросити в коментарі до задачі.
 
Бізнес процес оплати рахунку    Автоматизація бізнес процесу в Бітрікс24
 
 
 

Автоматизация с Битрикс24

 

Бітрікс24 - корпоративний портал для спільної роботи:

- автоматизація бізнес процесів; 

- управління завданнями та проектами, діаграма Ганта;

- облік робочого часу;

- організація внутрішньої комунікації, жива стрічка;

- мобільний додаток та багато іншого.

 

 
 

Налаштування бізнес процесів в Бітрікс24

 
У Бітрікс24 є можливість редагувати вбудовані і створювати власні бізнес процеси за допомогою зручного конструктора: вибирайте з каталогу дій необхідні блоки, налаштовуйте їх відповідно до завдань. У шаблонах можна додавати конструкції (наприклад, різні умови виконання дії, цикли, які дозволяють повернути заявку на доопрацювання, а потім повторно направити її на погодження), відправляти повідомлення співробітникам про поставлені завдання, ставити завдання і багато іншого.
 
Налаштування бізнес процесу в Бітрікс24
 
 
Якщо стандартні шаблони бізнес процесів вам не зовсім підходять, ви можете їх відредагувати або створити свої шаблони. Однак, перш ніж приступати до створення бізнес процесу в конструкторі Бітрікс24, потрібно провести підготовчу роботу.
 
 1. Підготуйте текстовий опис бізнес процесу: опишіть на папері або в текстовому редакторі, як зазвичай у вас в компанії відбувається узгодження / затвердження, як працює цей бізнес процес;
 2. Виконайте формалізацію процесу: виділіть його етапи - що в якій послідовності відбувається;
 3. Виконайте графічний опис бізнес процесу: зобразіть процес графічно з блок-схемами;
 4. Визначте дійових осіб: визначте, хто робить заявку, хто стверджує; переглянете ще раз ієрархію в структурі компанії в Бітрікс24;
 5. Визначте поля документа: визначте, яку інформацію повинен внести співробітник при створенні заявки, і сформулюйте назви полів заявки;
 6. Виберіть спосіб запуску: бізнес процес може запускатися при створенні заявки або при її зміні, виберіть потрібну вам опцію;
 7. Створіть шаблон бізнес процесу: тепер можна приступати до створення шаблону в конструкторі Бітрікс24, графічне зображення вам в цьому дуже допоможе;
 8. Протестуйте бізнес процес: визначте, чи немає в шаблоні помилок, чи все працює так, як ви задумали, для цього створіть тестову заявку і запустіть бізнес процес.

 

Приклад роботи з бізнес процесом "Оплата рахунку" в Бітрікс24

 

 

Бізнес процеси в CRM, на Диску, в Списках

У Бітрікс24 шаблони бізнес процесів також є:
 • в розділі CRM - для лідів, контактів, компаній і угод; ви можете допрацювати ті, що працюють за замовчуванням, або створити свої для роботи з лідами, контактами, компаніями та угодами
 • на Диску:

 

Бізнес процеси в Бітрікс24

 • і в Списках (як у розділі Компанія, так і в Групах):

Бізнес процеси в Списках

 

Якщо вам потрібна допомога з налаштуванням чи розробкою бізнес процесів в Бітрікс24, будемо раді вам допомогти! 

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Бути завжди на зв’язку можливо, якщо ви працюєте в Бітрікс24 – завдяки мобільному застосунку для смартфону чи планшету ви будете мати доступ до усіх інструментів порталу з будь-якої точки світу:
публікуйте та переглядайте повідомлення в Живій стрічці; керуйте завданнями та календарями: ставте завдання колегам, делегуйте, приймайте виконані завдання, виконуйте ті, що поставлені вам; призначайте зустрічі, плануйте події.

Бітрікс24 – зручний сервіс для управління основними процесами в компанії: в будь-який момент часу керівник може подивитися, над якими завданнями працює його команда, на якому етапі той чи інший проект, наскільки ефективно виконується робота з клієнтами та партнерами компанії. В сервісі Бітрікс24 є інструменти, що призначені саме для керівників і допомагають їм відслідковувати стан справ у компанії в цілому чи конкретно у своєму відділі. 

 

Маркетинг не стоїть на місці, він постійно розвивається і розширює свої можливості, що додає сучасному маркетологу ще більше завдань в список. Звичайно, щоб справлятися з таким об'ємом роботи, маркетологу необхідний інструментарій. Нам з маркетингом добре допомагає Бітрікс24, і ми вирішили поділитися з вами його маркетинговими можливостями.