Бітрікс24 для керівника

Бітрікс24 – зручний сервіс для управління основними процесами в компанії: в будь-який момент часу керівник може подивитися, над якими завданнями працює його команда, на якому етапі той чи інший проект, наскільки ефективно виконується робота з клієнтами та партнерами компанії. В сервісі Бітрікс24 є інструменти, що призначені саме для керівників і допомагають їм відслідковувати стан справ у компанії в цілому чи конкретно у своєму відділі. 
 

ЗАВДАННЯ ТА ПРОЕКТИ В БІТРІКС24

 
В розділі Завдання та проекти у керівника є вкладка «Керую», в ній зібрані завдання, які керівник поставив співробітникам свого відділу, і тут він може контролювати стан та терміни виконання цих завдань.
 
Завдання в Бітрікс24
 
При постановці завдання в налаштуваннях керівник може поставити відмітку «Прийняти роботу після завершення завдання», і завершені співробітником завдання будуть потрапляти йому на оцінювання. Завдання, виконані неповністю чи неналежним чином, можна відправити на допрацювання.
 
Оцінка завдання
 
Також у розділі «Завдання та проекти» є вкладка Ефективність. Кожен співробітник бачить, наскільки він ефективно працює із завданнями.
 
Ефективність в Бітрікс24
 
Керівник слідкує за ефективністю виконання завдань на вкладці Керую. У розрахунок ефективності не потрапляють завдання, де одна і та ж людина - і постановник, і відповідальний. Тобто «накрутити» собі високу ефективність неможливо.
 
Ефективність в завданнях
 
Спираючись на ефективність, можна визначати розмір премій і побудувати цілу систему KPI в компанії.
 
 

ПУЛЬС КОМПАНІЇ

 
У вкладці Жива стрічка є віджет Пульс компанії, який дозволяє відслідковувати ефективність використання співробітниками інструментів порталу Бітрікс24.
 
Пульс в Бітрікс24
 
Віджет виводить сумарні дані по компанії по Активності та Залученості. При кліку на віджет відкривається  Пульс зі статистикою по інструментах, користувачах та проміжках часу. 
  
Пульс компанії в Бітрікс24
 
Перемикач Люди-Компанія дає можливість отримати дані як по компанії в цілому, так і по конкретному співробітнику, а клік по одному із 7 інструментів виведе графік використання саме цього інструменту, наприклад, Чат та відео, співробітником у порівнянні з середніми показниками по відділу та по компанії. 
 
Чат і відео
 
При аналізі роботи використовуються 7 інструментів:
  • Соціальна мережа – кількість опублікованих повідомлень та коментарів.
  • Лайки - позначки Мені подобається у повідомленнях, коментарях, завданнях.
  • Завдання та проекти - зміни в завданнях (створення нового завдання, коментарі, зміни тощо).
  • Чат та відео – кількість відправлених повідомлень та дзвінків.
  • Диск – кількість файлів, завантажених або змінених в Бітрікс.Диск.
  • Мобільна версія - дії в мобільному застосунку (враховується все: повідомлення, зміни в завданнях, CRM і т.д.).
  • CRM Бітрікс24 - дії в CRM (зміни у справах, операціях, лідах тощо).
При виборі того чи іншого інструменту внизу з'являється посилання Розповісти. По кліку на це посилання відкриється Важливе повідомлення, яке описує функціонал цього інструменту. При необхідності Адміністратори та Керівники можуть відредагувати це повідомлення та відправити в Живу стрічку для нагадування чи ознайомлення колегам.
 
 

Автоматизация с Битрикс24

Бітрікс24 - це корпоративний портал для спільної роботи:

- автоматизація бізнес процесів; 

- управління завданнями та проектами, діаграма Ганта;

- облік робочого часу;

- організація внутрішньої комунікації, жива стрічка;

- мобільний додаток та багато іншого.

 

 

 

СТРІЧКА CRM БІТРІКС24

 
Стрічка CRM – той інструмент, який дає можливість керівнику слідкувати за роботою працівників з потенційними та існуючими клієнтами і партнерами компанії. В стрічці відображаються всі зміни в CRM системі – зміни статусів сутностей, заплановані справи (завдання, дзвінки), вхідні/вихідні листи, дзвінки.  
 
Стрічка CRM в Бітрікс24
 
Фільтр дозволяє відібрати інформацію по конкретному співробітнику та по даті. Також інформація по змінах в CRM в хронологічному порядку  доступна в Історії (CRM – вкладка Ще - Історія).
 
 

ЗВІТИ CRM

 
В CRM системі реалізовано велику кількість звітів – Звіти в лідах, контактах, компаніях, рахунках, угодах, пропозиціях та загальні по роботі всієї CRM та менеджерів. 
 
Звіти в CRM
    
Представлені звіти по угодах, товарах, лідах, рахунках та справах. Співробітнику доступні дані в залежності від його прав доступу. Співробітникові з правом доступу «Керівник відділу» доступні звіти і воронка продажів по роботі відділу. Співробітникам з правами доступу Директор та Адміністратор доступні звіти по всіх співробітниках компанії.
Звіти в CRM стандартні, однак в конструкторі можна налаштувати звіти під власні вимоги.  
 
 

ЧАС ТА ЗВІТИ В БІТРІКС24

 
У цьому розділі меню є 4 корисних інструменти: графік відсутностей, робочий час, робочі звіти, збори та наради.
 
Графік відсутностей в Бітрікс24
 
На цій сторінці виводиться інформація про відсутність співробітників на робочих місцях. На графіку вказано період відсутності та причину. Зручний фільтр дозволяє відсортувати відсутності по типах (відпустка, відгул, лікарняний, відрядження тощо), по підрозділах та за період.
 
Графік відсутностей
 
 
Робочий час
 
В Бітрікс24 при відповідних налаштуваннях ведеться облік робочого часу співробітників. Час розраховується автоматично в залежності від того, коли співробітник почав та закінчив робочий день. Керівник відділу бачить дані по працівниках свого відділу, керівник компанії бачить звіт по робочому часу всіх працівників організації. Облік робочого часу можна налаштувати загальний для компанії, так і окремо для відділів та конкретних працівників. 
 
Робочі звіти
 
Робочі звіти – важливий інструмент моніторингу ефективності співробітників. Налаштувавши робочі звіти, керівник завжди буде в курсі того, над чим працюють його співробітники та які їх майбутні плани. Робочі звіти можуть подаватися як за день, так і за більш тривалий період, наприклад, тиждень чи місяць. В призначений час на порталі співробітника з’являється вікно з проханням подати звіт керівникові про виконану за період роботу та його плани на наступний період. Звіти працівників затверджуються та оцінюються керівником.  
 
Робочі звіти  
 
Збори та наради
 
Збори та наради – зручний інструмент для швидкої організації зустрічі та інформування про неї співробітників, які будуть залучені.  По кожному зібранню ведеться протокол зустрічі, фіксуються питання, що обговорюються, завдання, терміни, відповідальні особи, прикріплюються файли.
 
У списку зборів чорним кольором відзначено ті зібрання, які тільки плануються, синім кольором - зборів, що проходять в даний момент, сірим кольором – збори, які вже пройшли .
На сторінці за допомогою фільтру можна швидко знайти потрібні збори чи нараду. Пошук можливо виконати за назвою зборів, їх стадії, організатором та іншими умовами.
 
Збори та наради
 
Можливості Бітрікс24 не обмежуються цими інфструментами - є багато інших функцій, які допоможуть організувати ефективну бізнес комунікацію та спростити щоденні бізнес процеси. У вас ще немає власного порталу? Зареєструйте Бітрікс24 для своєї компанії та оцініть переваги.  
 
 
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Налаштування Бітрікс24 не займе у вас багато часу, але забезпечить вам та вашим співробітникам комфортну роботу на порталі. У цій статті ми розповімо про загальні налаштуваннях Бітрікс24. На порталі в меню зліва знайдіть розділ Налаштування. У цьому розділі вкажіть основні дані про компанію та про те, як буде організована робота на порталі.

 
Сьогодні відділ продажів будь-якої компанії немислимий без CRM системи. СRM - це і система управління взаємовідносинами з клієнтами, і система управління продажами. Завдяки CRM відділ продажів вибудовує роботу з клієнтами з моменту їх першого контакту з компанією до закриття угоди і повторних продажів.
 
Програми 1С:Підприємство - системи для обліку господарської діяльності підприємства. На підставі зібраних в них даних керівництво отримує важливу інформацію про фінансовий стан організації, про рентабельність бізнесу в цілому і окремих його напрямках.