CRM-маркетинг в Бітрікс24

В CRM-системі Бітрікс24 накопичується чимало інформації про клієнтів компанії: окрім їх контактних даних ви можете фіксувати товари та послуги, якими вони цікавились чи які придбали, канали комунікації, якими вони до вас звертались, дні народження, заходи, які вони відвідали тощо. Всю цю інформацію можна використовувати для підтримки комунікації з клієнтом, і для цього в Бітрікс24 також є корисний інструмент – CRM-маркетинг.  Від того, наскільки ефективно ви його використовуєте, буде залежати, чи стануть потенційні клієнти реальними покупцями, чи стануть покупці постійними та лояльними до вашої компанії та продукції. 
 
СRM-маркетинг зручний тим, що він вже інтегрований з CRM-системою і вам непотрібно користуватися сторонніми сервісами, вивантажувати контактні дані та завантажувати їх, наприклад, в сервіси імейл розсилки
 
 

Переваги CRM-маркетингу в Бітрікс24

 

  • Економія: ви не витрачаєте додаткові кошти на сторонні сервіси для залучення клієнтів;
  • Зручна сегментація клієнтської бази для таргетованої комунікації; 
  • Вся комунікація з клієнтом зберігається в його картці – легко відслідкувати історію взаємодії з ним;
  • Підвищення конверсії та повторні продажі;
  • Розвиток лояльності клієнта.   ​

 

CRM-маркетинг в Бітрікс24

 
 
 

Автоматизация с Битрикс24

Бітрікс24 - корпоративний портал та СРМ система:

- СРМ система, СРМ маркетинг - сегментація, розсилки;

- автоматизація бізнес процесів; 

- управління завданнями та проектами, діаграма Ганта;

- організація внутрішньої комунікації, жива стрічка;

- мобільний додаток та багато іншого.

 

 
 

Як працює CRM-маркетинг в Бітрікс24

 
Бітрікс24 пропонує декілька можливостей в рамках CRM-маркетингу.
 
 
  • Сегментація клієнтів
Детальна сегментація цільової аудиторії – запорука успіху імейл кампанії. Якщо ви влучно потрапите в інтереси клієнта, можете розраховувати на те, що ваш лист відкриють, прочитають, перейдуть на сайт за додатковою інформацією і, можливо, зв’яжуться з вами для уточнення питань. Сегмент можна створити в розділі CRM-маркетинг – Сегменти – Створити сегмент.
 
Створення сегменту
 
Для створення сегменту заповніть поля форми, що відкриється, у відповідності до ваших потреб та вкажіть назву сегменту, щоб можна було легко знайти цей сегмент у загальному списку сегментів. 
 
Сегмент
 
Створити сегмент чи додати ліди/контакти в існуючий сегмент можна також безпосередньо в CRM-системі: відмітьте потрібних осіб, внизу сторінки виберіть Додати в сегмент і в наступному полі виберіть Створити новий чи один з існуючих сегментів. Для редагування створеного сегменту, наприклад, зміни назви, перейдіть у вкладку Сегменти в розділі CRM-маркетинг. 
 
Створення сегменту із CRM системи
 
 
  • Імейл-розсилки
Після створення сегментів можна братися до створення імейл розсилки.
 
Імейл розсилка в Бітрікс24
 
В Бітрікс24 для цього вже є встановлені шаблони: обираєте потрібний шаблон та редагуєте його на власний розсуд, додаючи потрібні елементи в конструкторі. 
 
Шаблони розсилок в Бітрікс24
 
Листи можна відправляти автоматично за розкладом чи вручну. Після відправки Бітрікс24 надає статистику розсилки: відсоток відкритих листів, відсоток відписок, час читання листа, переходи за посиланнями, карта кліків по кнопках. Кількість листів, яку можна відправити в місяць, залежить від вашого тарифу Бітрікс24. На безкоштовному тарифі ви можете відправляти до 5000 листів щомісяця. 
 
Відправка смс-розсилок та повідомлень в популярних месенджерах працює таким же чином: обираєте шаблон, готуєте повідомлення та відправляєте його обраному сегменту контактів. Контакти клієнтів для відправки повідомлень у месенджери беруться з «Відкритих ліній» Бітрікс24.

 

 

 

 

Чим корисний Бітрікс24 маркетологу Чим корисний Бітрікс24 маркетологу

Маркетинг не стоїть на місці, він постійно розвивається і розширює свої можливості, що додає сучасному маркетологу ще більше завдань в список. Звичайно, щоб справлятися з таким об'ємом роботи, маркетологу необхідний інструментарій. Нам з маркетингом добре допомагає Бітрікс24, і ми вирішили поділитися з вами його маркетинговими можливостями. 

 

 

 

  • Рекламні кампанії в соціальних мережах та в Google AdWords
За допомогою CRM-маркетингу в Бітрікс24 можна запускати контекстну рекламу в Google AdWords та таргетовану рекламу в Facebook та Instagram. Для роботи потрібно підключити акаунти цих систем до Бітрікс24 та зробити відповідні налаштування. 
 
Реклама в Гугл
 
 
  • Генератор повторних продажів
Генератор повторних продажів пропонує два інструменти – повторні ліди та повторні угоди. За допомогою цих інструментів менеджеру ставиться завдання відправити розсилку певному сегменту лідів (повторні ліди) чи клієнтів (повторні угоди).
 

 

Бітрікс24 може стати для вас зручною маркетинговою платформою та допоможе налагодити ефективну роботу з потенційними покупцями та існуючими клієнтами. 

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Програми 1С:Підприємство - системи для обліку господарської діяльності підприємства. На підставі зібраних в них даних керівництво отримує важливу інформацію про фінансовий стан організації, про рентабельність бізнесу в цілому і окремих його напрямках. Бітрікс24 - корпоративний портал і сучасна CRM система, яка дозволяє організувати повноцінну та ефективну роботу з клієнтами компанії.

Налаштування Бітрікс24 не займе у вас багато часу, але забезпечить вам та вашим співробітникам комфортну роботу на порталі. У цій статті ми розповімо про загальні налаштуваннях Бітрікс24. На порталі в меню зліва знайдіть розділ Налаштування. У цьому розділі вкажіть основні дані про компанію та про те, як буде організована робота на порталі.

 
Сьогодні відділ продажів будь-якої компанії немислимий без CRM системи. СRM - це і система управління взаємовідносинами з клієнтами, і система управління продажами. Завдяки CRM відділ продажів вибудовує роботу з клієнтами з моменту їх першого контакту з компанією до закриття угоди і повторних продажів.