Е-книга "Поради мерчендайзера"

Електронна книгаЗгідно з результатами маркетингових досліджень, в 67% випадках рішення про купівлю приймається споживачем вже біля прилавка.

7 з 10 відвідувачів магазину вибирають торгову марку вже в торговому залі. Споживач орієнтується на властивості продукції всього лише на 20% і на 80% - на її оточення (зручність покупки, ціна, дизайн, торгова марка). Тому, для того, щоб покупець купив певний товар, потрібно зробити так, щоб для початку він його правильно побачив!

Мерчендайзинг вчить, як грамотно розставляти товар, розташовувати вивіски, плакати і таблички, щоб показати вироби з кращого боку і продати їх максимально швидко.
 
В електронній книзі "Поради мерчендайзера" ми зібрали основні правила цього мистецтва. Сподіваємося, вони вам знадобляться!
 

                                                                                                              

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Багатьом власникам бізнесів і керівникам компаній часто складно знайти час, відволіктися від щоденної рутини бізнесу, критично оцінити результати діяльності і переглянути довгострокові цілі і стратегії. Однак оцінка прогресу і розуміння того, як вивести бізнес на більш високий рівень, дуже важливі, особливо, якщо в бізнесі, на ринку або в економічному середовищі, в якій функціонує цей бізнес, відбулися зміни.

У вас власний невеликий бізнес? Вам доводиться бути і директором, і менеджером з продажів, і маркетологом, і виконавцем, і CRM системою, яка пам’ятає усіх клієнтів на ім’я та їх замовлення? І ви подумуєте про інструмент, який допоможе вам слідкувати за усім, що відбувається в бізнесі, контролювати працівників, виконувати роботу по проектах і при цьому звільнити час для планування подальшого розвитку свого підприємства, пошуку партнерів для співпраці?

Якщо в компанії є управлінець, отже, має бути і управлінський облік. На жаль, часті випадки, коли ТОПи, почувши про упроблік, уточнюють у бухгалтера, «чи потрібно це їй». Найчастіше такі ситуації виникають у підприємців-початківців, тому ми як спеціалісти компанії, місія якої - створювати повноцінний облік діяльності підприємств саме для власників бізнесу, вирішили прояснити поняття «управлінського обліку».