Інтеграція 1С:Підприємство і Бітрікс24

Програми 1С:Підприємство - системи для обліку господарської діяльності підприємства. На підставі зібраних в них даних керівництво отримує важливу інформацію про фінансовий стан організації, про рентабельність бізнесу в цілому і окремих його напрямках. Бітрікс24 - корпоративний портал і сучасна CRM система, яка дозволяє організувати повноцінну та ефективну роботу з клієнтами компанії. Інтеграція Бітрікс24 з 1С:Підприємство дасть можливість менеджерам відділу продажів будувати відносини з клієнтами, використовуючи інструменти Бітрікс24 (статуси, історія взаємодії, CRM маркетинг), але при цьому отримувати в своїй CRM інформацію про фінансовий бік угод з програми 1С:Підприємство.
 
Є кілька варіантів інтеграції Бітрікс24 з 1С: Підприємство.

 

1С-Трекер

1С-трекер доповнює CRM-систему даними про клієнтів, зв'язуючи оффлайн-продажі з CRM в режимі реального часу.
 
Переваги від підключення 1С-Трекеру до програми 1С:Підприємство:
 • Вся інформація про офлайн покупки клієнта зберігається усередині CRM;
 • Портрет клієнта поповнюється автоматично;
 • Миттєва передача інформації з програми 1С:Підприємство в ваш Бітрікс24;
 • Швидке і просте підключення програми 1С:Підприємство до Бітрікс24.CRM;
 • Вивантаження всієї історії продажів і та даних клієнтів з конфігурацій «Управління торгівлею», «Управління невеликою фірмою», «Управління торговим підприємством», а також даних з облікової програми «Бухгалтерія» (назва, номер, сума, відповідальний, посилання на документ в 1С:Підприємство);
 • Ідентифікація клієнта і пошук дублів по ПІБ, телефону, email, ідентифікатору контрагента;
 • Підключення будь-якої кількості баз 1С:Підприємство до одного Бітрікс24.
 
1С-трекер призначений для вивантаження з 1С:Підприємство в Бітрікс24 наступних даних:
 
Вивантажувані об'єкти 1С:Підприємство Створювані сутності CRM Бітрікс24
Контрагенти, їх контакти 
Контактні особи контрагентів 
Організації 
Документи 
Всі об'єкти
Компанії
Контакти
Компанії
Мої справи
Справи

 

Підключення 1С-Трекеру

Для підключення 1С-Трекеру знайдіть в основному меню пункт 1С+CRM Бітрікс24, далі зайдіть у вкладку 1С-Трекер та натисніть внизу сторінки кнопку «Підключити» - відкриється сторінка, де вам необхідно встановити застосунок для інтеграції з програмою 1С:Підприємство, натиснувши на кнопку Встановити.

Коли застосунок встановлено, слідуйте інструкції:​
 
1. Завантажте модуль 1С+ CRM Бітрікс24 за посиланням  https://1c.1c-bitrix.ru/intranet/download.php. Модуль необхідно буде встановити в програмі 1С:Підприємство.
 
 
Бітрікс24 інтеграція з 1С:Підприємство
 
2. Зв’яжіть програму 1С:Підприємство та Бітрікс24, виконайте необхідні налаштування.  
3. Скопіюйте ключ на порталі Бітрікс24.
4. Введіть скопійований ключ на стороні програми 1С:Підприємство та виконайте необхідні налаштування. 
 
 

Інтеграция 1С:Підприємство та Бітрікс24

 
Для інтеграції 1С:Підприємство та Бітрікс24 на рівні рахунків та каталогів товарів зайдіть у меню пункт 1С+CRM Бітрікс24, вкладка Інтеграція з CRM, та налаштуйте синхронізацію з 1С:Підприємство. Завдяки інтеграції, в CRM буде завжди актуальний каталог товарів. Менеджери CRM завжди будуть знати про надходження оплати по рахунках, і їм не потрібно турбувати бухгалтера. 
 
При інтеграції також синхронізуються:
 • Компанії
 • Контакти
 • Реквізити
 • Адреси
 • Документи - рахунки або угоди
 • Товари та групи товарів
 • Властивості товарів
 • Одиниці виміру
 
Налаштування інтеграції Бітрікс24 і 1С:Підприємство
 
 • Рахунки створюються на стороні CRM і відправляються в 1С:Підприємство; на стороні 1С:Підприємство може бути проведена оплата рахунку або його відвантаження, може бути змінений склад товарів рахунку, їх вартість та кількість. Всі ці дані будуть автоматично відправлені в CRM під час наступної синхронізації. Ці ж зміни на стороні CRM приведуть до змін відповідних замовлень в 1С:Підприємство.
Обмін товарів реалізований односторонній - відслідковуються зміни тільки на стороні 1С:Підприємство, а при синхронізації ці зміни потрапляють в CRM.
 
Для інтеграції з Бітрікс24 розроблено модулі для наступних прикладних рішень:
 • Управління торгівлею, редакція 3.1
 • Управління невеликою фірмою, редакція 1.6
 • Управління торгівлею для України, редакція 2.3
 • Бухгалтерія для України, редакція 2.0
 • Управління торговим підприємством для України, редакція 1.2

 

Інтеграція Бітрікс24 та 1С:підприємство можлива на тарифних планах CRM+, Команда та Компанія. 

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

 
Сьогодні відділ продажів будь-якої компанії немислимий без CRM системи. СRM - це і система управління взаємовідносинами з клієнтами, і система управління продажами. Завдяки CRM відділ продажів вибудовує роботу з клієнтами з моменту їх першого контакту з компанією до закриття угоди і повторних продажів.
 

В CRM-системі Бітрікс24 накопичується чимало інформації про клієнтів компанії: окрім їх контактних даних ви можете фіксувати товари та послуги, якими вони цікавились чи які придбали, канали комунікації, якими вони до вас звертались, дні народження, заходи, які вони відвідали тощо. Всю цю інформацію можна використовувати для підтримки комунікації з клієнтом, і для цього в Бітрікс24 також є корисний інструмент – CRM-маркетинг.

Бути завжди на зв’язку можливо, якщо ви працюєте в Бітрікс24 – завдяки мобільному застосунку для смартфону чи планшету ви будете мати доступ до усіх інструментів порталу з будь-якої точки світу:
публікуйте та переглядайте повідомлення в Живій стрічці; керуйте завданнями та календарями: ставте завдання колегам, делегуйте, приймайте виконані завдання, виконуйте ті, що поставлені вам; призначайте зустрічі, плануйте події.