Інтеграція 1С:Підприємство і Бітрікс24

 
Програми 1С:Підприємство - системи для обліку господарської діяльності підприємства. На підставі зібраних в них даних керівництво отримує важливу інформацію про фінансовий стан організації, про рентабельність бізнесу в цілому і окремих його напрямках. Бітрікс24 - корпоративний портал і сучасна CRM система, яка дозволяє організувати повноцінну та ефективну роботу з клієнтами компанії. Інтеграція Бітрікс24 з 1С:Підприємство дасть можливість менеджерам відділу продажів будувати відносини з клієнтами, використовуючи інструменти Бітрікс24 (статуси, історія взаємодії, CRM маркетинг), але при цьому отримувати в своїй CRM інформацію про фінансовий бік угод з програми 1С:Підприємство.
 
Є кілька варіантів інтеграції Бітрікс24 з 1С: Підприємство.
 
1С + CRM

 

1С:Підприємство + CRM

Одностороння синхронізація 1С:Підприємство з Бітрікс24 доповнює CRM-систему даними про клієнтів, зв'язуючи оффлайн-продажі з CRM в режимі реального часу.
 
Переваги від синхронізації програми 1С:Підприємство та CRM:
 • Вся інформація про офлайн покупки клієнта зберігається усередині CRM;
 • Синхронізація рахунків та каталогу товарів;
 • Миттєва передача інформації з програми 1С:Підприємство в ваш Бітрікс24;
 • Швидке і просте підключення програми 1С:Підприємство до CRM Бітрікс24;
 • Ідентифікація клієнта і пошук дублів по ПІБ, телефону, email, ідентифікатору контрагента.
 

Налаштування синхронізації 1С:Підприємство + CRM

Для налаштування синхронізації знайдіть в основному меню пункт 1С+CRM Бітрікс24, далі зайдіть у вкладку 1С+CRM та натисніть внизу сторінки кнопку «Включити обмін даними з 1С:Підприємство», налаштуйте сервіси синхронізації рахунків та каталогу товарів. 

 

Налаштування інтеграції 1С:Підприємство та CRM

 

Інтеграція 1С:Підприємство та Бітрікс24

Для двосторонньої синхронізації 1С:Підприємство та Бітрікс24 на рівні рахунків та каталогів товарів зайдіть у меню пункт 1С+CRM Бітрікс24, вкладка Підключення 1С, та налаштуйте синхронізацію з 1С:Підприємство. Завдяки інтеграції, в CRM буде завжди актуальний каталог товарів. Менеджери CRM завжди будуть знати про надходження оплати по рахунках, і їм не потрібно турбувати бухгалтера. 
 
При інтеграції також синхронізуються:
 • Компанії
 • Контакти
 • Реквізити
 • Адреси
 • Документи - рахунки або угоди
 • Товари та групи товарів
 • Властивості товарів
 • Одиниці виміру
 
Для налаштування інтеграції необхідно:
 
1. Завантажити модуль 1С+CRM Бітрікс24 за посиланням  https://1c.1c-bitrix.ru/intranet/download.php. Модуль необхідно встановити в програмі 1С:Підприємство.
 
 
Бітрікс24 інтеграція з 1С:Підприємство
 
2. Зв’язати програму 1С:Підприємство та Бітрікс24, виконавши необхідні налаштування.  
3. Скопіювати ключ на порталі Бітрікс24 та ввести скопійований ключ на стороні програми 1С:Підприємство, виконайте необхідні налаштування (активувати синхронізації товарів, рахунків, угод; встановити спосіб синхронізації тощо). 
 
Налаштування інтеграції Бітрікс24 і 1С:Підприємство
 
 • Рахунки створюються на стороні CRM і відправляються в 1С:Підприємство; на стороні 1С:Підприємство може бути проведена оплата рахунку або його відвантаження, може бути змінений склад товарів рахунку, їх вартість та кількість. Всі ці дані будуть автоматично відправлені в CRM під час наступної синхронізації. Ці ж зміни на стороні CRM приведуть до змін відповідних замовлень в 1С:Підприємство.
Обмін товарів реалізований односторонній - відслідковуються зміни тільки на стороні 1С:Підприємство, а при синхронізації ці зміни потрапляють в CRM.
 
Для інтеграції з Бітрікс24 розроблено модулі для наступних прикладних рішень:
 • Управління торгівлею, редакція 3.1
 • Управління невеликою фірмою, редакція 1.6
 • Управління торгівлею для України, редакція 2.3
 • Бухгалтерія для України, редакція 2.0
 • Управління торговим підприємством для України, редакція 1.2
 • BAS Управління торгівлею, редакція 3.2

 

Двостороння інтеграція Бітрікс24 та 1С:Підприємство можлива на тарифному плані "Компанія". 

 

1С:Бекофіс

Відтепер ви можете працювати в 1С:Підприємство прямо в Бітрікс24 - модуль 1С:Бекофіс дає можливість створювати та проводити документи в програмі 1С:Підприємство прямо в картці CRM. Після встановлення модуля в картках лідів, угод, контактів та компаній з'явиться окремий пункт 1С. З цієї вкладки ви можете вибрати документ, який необхідно створити (рахунок, замовлення покупця, акт, видаткову тощо). 

Кнопка 1С в CRM Бітрікс24

При виборі потрібного документу в слайдері відкриється база 1С:Підприємство. Модуль буде автоматично створювати в 1С:Підприємство нового контрагента на основі даних в картці відкритого елемента CRM (лід, контакт, компанія). Якщо документ створюється з угоди, то новим контрагентом буде пов'язаний з угодою контакт чи компанія.

База 1С:Підприємство в Бітрікс24

Друковану форму створеного документу з 1С:Підприємство можна вивантажити в картку сутності, натиснувши на кнопку "В Бітрікс24". 

Вивантаження рахунку в CRM Бітрікс24

На даний момент модуль 1С:Бекофіс реалізований для програми 1С:Підприємство "Управління невеликою фірмою".   

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Налаштування Бітрікс24 не займе у вас багато часу, але забезпечить вам та вашим співробітникам комфортну роботу на порталі. У цій статті ми розповімо про загальні налаштуваннях Бітрікс24. На порталі в меню зліва знайдіть розділ Налаштування. У цьому розділі вкажіть основні дані про компанію та про те, як буде організована робота на порталі.

 
Сьогодні відділ продажів будь-якої компанії немислимий без CRM системи. СRM - це і система управління взаємовідносинами з клієнтами, і система управління продажами. Завдяки CRM відділ продажів вибудовує роботу з клієнтами з моменту їх першого контакту з компанією до закриття угоди і повторних продажів.
 

В CRM-системі Бітрікс24 накопичується чимало інформації про клієнтів компанії: окрім їх контактних даних ви можете фіксувати товари та послуги, якими вони цікавились чи які придбали, канали комунікації, якими вони до вас звертались, дні народження, заходи, які вони відвідали тощо. Всю цю інформацію можна використовувати для підтримки комунікації з клієнтом, і для цього в Бітрікс24 також є корисний інструмент – CRM-маркетинг.