Інтеграція 1С:Підприємство і Бітрікс24

 
Програми 1С:Підприємство - системи для обліку господарської діяльності підприємства. На підставі зібраних в них даних керівництво отримує важливу інформацію про фінансовий стан організації, про рентабельність бізнесу в цілому і окремих його напрямках. Бітрікс24 - корпоративний портал і сучасна CRM система, яка дозволяє організувати повноцінну та ефективну роботу з клієнтами компанії. Інтеграція Бітрікс24 з 1С:Підприємство дасть можливість менеджерам відділу продажів будувати відносини з клієнтами, використовуючи інструменти Бітрікс24 (статуси, історія взаємодії, CRM маркетинг), але при цьому отримувати в своїй CRM інформацію про фінансовий бік угод з програми 1С:Підприємство.
 
Є кілька варіантів інтеграції Бітрікс24 з 1С: Підприємство.
 
1С + CRM

 

Налаштування синхронізації 1С:Підприємство + CRM

Одностороння синхронізація 1С:Підприємство з Бітрікс24 доповнює CRM-систему даними про клієнтів, зв'язуючи оффлайн-продажі з CRM в режимі реального часу.
 
Переваги від синхронізації програми 1С:Підприємство та CRM:
 • Вся інформація про офлайн покупки клієнта зберігається усередині CRM;
 • Синхронізація рахунків та каталогу товарів;
 • Миттєва передача інформації з програми 1С:Підприємство в ваш Бітрікс24;
 • Швидке і просте підключення програми 1С:Підприємство до CRM Бітрікс24;
 • Ідентифікація клієнта і пошук дублів по ПІБ, телефону, email, ідентифікатору контрагента.
Для налаштування синхронізації знайдіть в основному меню пункт 1С+CRM Бітрікс24, далі зайдіть у вкладку 1С+CRM та натисніть внизу сторінки кнопку «Включити обмін даними з 1С:Підприємство», налаштуйте сервіси синхронізації рахунків та каталогу товарів. 

 

Налаштування інтеграції 1С:Підприємство та CRM

 

Інтеграція 1С:Підприємство та Бітрікс24

Для двосторонньої синхронізації 1С:Підприємство та Бітрікс24 на рівні рахунків та каталогів товарів зайдіть у меню пункт 1С+CRM Бітрікс24, вкладка Підключення 1С, та налаштуйте синхронізацію з 1С:Підприємство. Завдяки інтеграції, в CRM буде завжди актуальний каталог товарів. Менеджери CRM завжди будуть знати про надходження оплати по рахунках, і їм не потрібно турбувати бухгалтера. 
 
При інтеграції також синхронізуються:
 • Компанії
 • Контакти
 • Реквізити
 • Адреси
 • Документи - рахунки або угоди
 • Товари та групи товарів
 • Властивості товарів
 • Одиниці виміру
 
Для налаштування інтеграції необхідно:
1. Завантажити модуль 1С+CRM Бітрікс24 за посиланням  https://1c.bitrix.ua/intranet/download.php. Модуль необхідно встановити в програмі 1С:Підприємство.
 
Синхронізація Бітрікс24 і 1С:Підприємство
 
2. Зв’язати програму 1С:Підприємство та Бітрікс24, виконавши необхідні налаштування: скопіювати ключ на порталі Бітрікс24 та ввести скопійований ключ на стороні програми 1С:Підприємство.
3. Виконати необхідні налаштування: активувати синхронізації товарів, рахунків, угод; встановити спосіб синхронізації, співставити користувачів порталу та програми 1С:Підприємство, співставити статуси рахнків та угод.
 
Налаштування інтеграції Бітрікс24 і 1С:Підприємство
 
 • Рахунки створюються на стороні CRM і відправляються в 1С:Підприємство; на стороні 1С:Підприємство може бути проведена оплата рахунку або його відвантаження, може бути змінений склад товарів рахунку, їх вартість та кількість. Всі ці дані будуть автоматично відправлені в CRM під час наступної синхронізації. Ці ж зміни на стороні CRM приведуть до змін відповідних замовлень в 1С:Підприємство.
Обмін товарів реалізований односторонній - відслідковуються зміни тільки на стороні 1С:Підприємство, а при синхронізації ці зміни потрапляють в CRM.
 
Для інтеграції з Бітрікс24 розроблено модулі для наступних прикладних рішень:

Двостороння інтеграція Бітрікс24 та 1С:Підприємство можлива на тарифному плані "Компанія". 

 

1С:Бекофіс

Відтепер ви можете працювати в 1С:Підприємство прямо в Бітрікс24 - модуль 1С:Бекофіс дає можливість створювати та проводити документи в програмі 1С:Підприємство прямо в картці CRM. Після встановлення модуля в картках лідів, угод, контактів та компаній з'явиться окремий пункт Розширення. В меню натискайте на інформаційну базу 1С:Підприємство та обирайте потрібний документ, який необхідно створити (рахунок, замовлення покупця, акт, видаткову тощо). 

1С:Підприємство в Бітрікс24

При виборі потрібного документу в слайдері відкриється база 1С:Підприємство. Модуль буде автоматично створювати в 1С:Підприємство нового контрагента на основі даних в картці відкритого елемента CRM (лід, контакт, компанія). Якщо документ створюється з угоди, то новим контрагентом буде пов'язаний з угодою контакт чи компанія.

База 1С:Підприємство в Бітрікс24

Друковану форму створеного документу з 1С:Підприємство можна вивантажити в картку сутності, натиснувши на кнопку "В Бітрікс24". 

Вивантаження рахунку в CRM Бітрікс24

На даний момент модуль 1С:Бекофіс реалізований для програм 1С:Підприємство "Управління невеликою фірмою" і BAS Малий бізнес.   

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

У Бітрікс24 реалізовано величезну кількість різних звітів для керівника: робочі звіти співробітників, звіти по робочому часу, звіти по завданнях та проектах, звіти в CRM, CRM аналітика, звіти по рекламних каналах. У цій статті ми розповімо, де шукати ці звіти і як їх налаштовувати.

Дайте можливість відвідувачам вашого сайту зв’язатися з вами та поставити запитання зручним для них способом – встановіть на сайт віджет від Бітрікс24. Віджет поєднує в собі онлайн-чат, форму для повідомлення, форму для замовлення зворотнього дзвінка, а також канали соцмереж (Facebook, Instagram), месенджери (Viber, Whatsapp, Telegram). 

На сайті віджет - це "кнопка", при натисканні на яку відвідувач побачить список доступних каналів комунікації з менеджером вашої компанії.

В CRM системі Бітрікс24 акумулюється величезна кількість даних - про лідах (потенційних клієнтах), відправлених комерційних пропозиціях і виставлених рахунках, угодах, завданнях. І всі ці дані покликані допомагати нам бути більш ефективними в своїй роботі: розуміти, що ми робимо правильно, а що ні, де ми втрачаємо клієнтів, скільки коштує нам залучення ліда і як ми можемо оптимізувати бюджети на залучення.