Кого вибрати: компанію-інтегратора чи штатного програміста 1С:Підприємство

Коли керівництво вирішує автоматизувати своє підприємство, актуальним стає питання: кого вибрати для реалізації цього проекту - компанію-інтегратора чи штатного програміста 1С:Підприємство. Часто у фокусі - ціна питання, якість роботи відходить на другий план. І, звичайно, коли компанія-інтегратор озвучує вартість роботи, багато хто з керівників схиляються до ідеї найняти програміста, який все реалізує за зарплатню. Однак для прийняття правильного рішення необхідно враховувати багато факторів: хто буде складати технічне завдання, хто керуватиме проектом та навчатиме працівників, чи вистачить однієї людини для реалізації крупного проекту, які терміни, як гарантуються результати проекту, як буде здійснюватися постпроектний супровід.   

Автоматизація бізнесу як будівництво будинку: потрібен хороший проект, якісні матеріали, професійні будівельники. 

Пропонуємо вашій увазі основні фактори, які слід розглянути при прийнятті рішення.  


Автор: Оксана Филонова

При копіюванні матеріалу поставте, будь ласка, посилання на першоджерело.

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Книг по менеджменту, написаних розумними людьми - спеціалістами с багаторічним досвідом управління організаціями та людьми, величезна кількість, але, на жаль, менеджерів, яких їх підлеглі могли б назвати "хорошими", чомусь одиниці. Звичайно, всім не догодиш, скажете ви і будете праві.

"Комп'ютери? - Ні, не треба. - Інтернет? - Ні, нам не потрібен інтернет". Здається, зовсім недавно такою була реальність. Зараз без комп'ютера, підключеного до Інтернету, ми не можемо уявити робоче місце, мобільний телефон/смартфон без серйозних та розважальних додатків - річ нудна і марна.