Ліцензійна політика 1С:Підприємство

 

Категорії програмних продуктів 1С:Підприємство

Програмні продукти 1С:Підприємство діляться на кілька категорій:

  • основні поставки (програмні ліцензії), які містять конфігурацію та Користувацьку угоду на використання програмного продукту;
  • клієнтські (призначені для користувача) ліцензії 1С:Підприємство, або ліцензії на додаткові робочі місця;
  • серверна ліцензія 1С:Підприємство;
  • набори, які включають кілька продуктів з перерахованих категорій.

 

Завдяки такому набору номенклатурних груп клієнти можуть збільшувати кількість робочих місць і переходити від роботи в однокористувацькому режимі до роботи в багатокористувацькому режимі в файловому або клієнт-серверному варіанті, не замовляючи апгрейд придбаного продукту 1С:Підприємство.

Клієнтські ліцензії для програм лінійки «1С:Підприємство» дають користувачеві право працювати з будь-якою кількістю основних поставок: для використання нових прикладних рішень на тих же робочих місцях потрібно придбати лише основну поставку, що включає нову конфігурацію.

 

Приклади ліцензування 1С:Підприємство
(за правилами Користувацької угоди):

У користувачів програм 1С:Підприємство часто виникає питання «Скільки необхідно купити основних поставок і клієнтських ліцензій для підприємства?» Ділимося типовими прикладами ліцензування.

  • Якщо на одному підприємстві два користувача на одній території працюють з однією і тією ж конфігурацією, але з різними інформаційними базами, і при цьому комп'ютери пов'язані в локальну мережу, компанії досить придбати одну основну поставку та одну клієнтську ліцензію на додаткове робоче місце.

Зверніть увагу: якщо комп'ютери не об'єднані в мережу, то за правилами Угоди для кожного комп'ютера слід придбати окрему основну поставку.

  • Якщо підприємство має два офіси, територіально розташованих в різних будівлях, але пов'язаних локальною мережею, і при цьому планує використовувати одну конфігурацію, то в такому випадку для роботи з системою «1С:Підприємство» буде достатньо однієї основної поставки і клієнтських ліцензій за кількістю робочих місць .
  • У разі, якщо в компанії є кілька віддалених офісів (наприклад, кілька торгових точок, склад і т.п.), не пов'язаних з центральним офісом локальною мережею, але при цьому кожен віддалений офіс має власну локальну мережу, підприємство зобов'язане придбати окрему основну поставку для локальної мережі кожного віддаленого офісу, де проводиться установка програмного продукту, і необхідну кількість клієнтських ліцензій 1С:Підприємство.

Кількість (клієнтських) призначених для користувача ліцензій, які необхідно придбати, залежить від кількості робочих місць / одночасно працюючих користувачів. Зверніть увагу, основна поставка вже містить в собі ліцензію на 1 робоче місце.

Ліцензування в системі програм «1С:Підприємство» підтримується технічними засобами програмного захисту. В електронній поставці програмних продуктів міститься файл з ПІН-кодами програмного захисту. Всі продукти забезпечуються Угодою. Основні поставки забезпечуються також документацією для освоєння функціоналу програми.

 

Комплекти на 5 користувачів

У лінійці продуктів 1С:Підприємство є кілька рішень, розрахованих на 5 користувачів:

  • Бухгалтерія 8 для України. Комплект на 5 Користувачів
  • Управління невеликою фірмою для України. Комплект на 5 Користувачів

Угода, що входить до складу комплектації цих програмних продуктів, надає право використання будь-якого правомірно придбаного прикладного рішення не більше ніж на п'ять робочих місцях одночасно.

 

Термін ліцензії 1С:Підприємство

Ліцензії 1С:Підприємство безстрокові. Ви купуєте їх одноразово і використовуєте необмежену кількість часу. У разі, якщо ви вирішите провести апгрейд програми, наприклад, з базової версії на ПРОФ, або з «Бухгалтерії» на комплексне рішення «УТП», вам необхідно повернути ліцензійну угоду на продукт, який підлягає апгрейду, натомість у вас буде ліцензійна угода на новий продукт.

 

Вартість ліцензій 1С:Підприємство

Вартість ліцензій встановлюється компанією-розробником і однакова у всіх партнерів-учасників громадської організації «Спілка автоматізаторів бізнесу».
Ви можете купити ліцензію 1С:Підприємство (основну поставку, клієнтські ліцензії, серверні ліцензії) у нас. Наш менеджер допоможе підібрати вам комбінацію продуктів для оптимізації ваших витрат на програмне забезпечення.

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

В ході роботи користувач може стикатися з деякими помилками в програмах 1С:Підприємство. Якщо це трапилося з вами, і ви вже знаєте, яку інформацію надати спеціалісту технічної підтримки, чудово; якщо ви новачок і вперше маєте справу з помилками в програмі, ми пропонуємо вам коротку інструкцію «Яку інформацію про помилку надати спеціалісту техпідтримки».

Дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані / створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інше. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.

Не буде зайвим нагадати, що дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані/створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інших. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.