Мобільний застосунок Бітрікс24

Мобільний застосунок Бітрікс24
Бути завжди на зв’язку можливо, якщо ви працюєте в Бітрікс24 – завдяки мобільному застосунку для смартфону чи планшету ви будете мати доступ до усіх інструментів порталу з будь-якої точки світу:
  • публікуйте та переглядайте повідомлення в Живій стрічці;
  • керуйте завданнями та календарями: ставте завдання колегам, делегуйте, приймайте виконані завдання, виконуйте ті, що поставлені вам; призначайте зустрічі, плануйте події;
  • працюйте з файлами, переглядайте все, що доступно вам на порталі – власні документи та документи компанії, файли груп та колег;
  • спілкуйтесь з колегами в чатах;  
  • працюйте з CRM-системою: створюйте сутності, змінюйте статуси, плануйте справи, формуйте рахунки та відправляйте клієнтам. 
 
Як встановити мобільний застосунок Бітрікс24?
 
Мобільні застосунки Бітрікс24 безкоштовні для кожного співробітника. Їх можна завантажити в  AppStore або GooglePlay.
Завантажте застосунок на смартфон або планшет, для входу в застосунок введіть логін та пароль, з якими ви авторизуватися на порталі в браузері. Якщо в браузері ви авторизуватися через соціальну мережу, використовуйте її і для авторизації в мобільному застосунку Бітрікс24.
 
 
Десктоп-застосунок
 
Для того, щоб спілкуватися з колегами, навіть якщо браузер з «Бітрікс24» закритий, встановіть десктоп-застосунок (для Mac або Windows). Спілкуйтеся із колегами: дзвоніть їм через «Бітрікс24» на мобільні телефони, запрошуйте в групові чати, переглядайте історію повідомлень. 
 
 
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Програми 1С:Підприємство - системи для обліку господарської діяльності підприємства. На підставі зібраних в них даних керівництво отримує важливу інформацію про фінансовий стан організації, про рентабельність бізнесу в цілому і окремих його напрямках. Бітрікс24 - корпоративний портал і сучасна CRM система, яка дозволяє організувати повноцінну та ефективну роботу з клієнтами компанії.

Налаштування Бітрікс24 не займе у вас багато часу, але забезпечить вам та вашим співробітникам комфортну роботу на порталі. У цій статті ми розповімо про загальні налаштуваннях Бітрікс24. На порталі в меню зліва знайдіть розділ Налаштування. У цьому розділі вкажіть основні дані про компанію та про те, як буде організована робота на порталі.

 
Сьогодні відділ продажів будь-якої компанії немислимий без CRM системи. СRM - це і система управління взаємовідносинами з клієнтами, і система управління продажами. Завдяки CRM відділ продажів вибудовує роботу з клієнтами з моменту їх першого контакту з компанією до закриття угоди і повторних продажів.