Мобільний застосунок Бітрікс24

Мобільний застосунок Бітрікс24
Бути завжди на зв’язку можливо, якщо ви працюєте в Бітрікс24 – завдяки мобільному застосунку для смартфону чи планшету ви будете мати доступ до усіх інструментів порталу з будь-якої точки світу:
  • публікуйте та переглядайте повідомлення в Живій стрічці;
  • керуйте завданнями та календарями: ставте завдання колегам, делегуйте, приймайте виконані завдання, виконуйте ті, що поставлені вам; призначайте зустрічі, плануйте події;
  • працюйте з файлами, переглядайте все, що доступно вам на порталі – власні документи та документи компанії, файли груп та колег;
  • спілкуйтесь з колегами в чатах;  
  • працюйте з CRM-системою: створюйте сутності, змінюйте статуси, плануйте справи, формуйте рахунки та відправляйте клієнтам. 
 
Як встановити мобільний застосунок Бітрікс24?
 
Мобільні застосунки Бітрікс24 безкоштовні для кожного співробітника. Їх можна завантажити в  AppStore або GooglePlay.
Завантажте застосунок на смартфон або планшет, для входу в застосунок введіть логін та пароль, з якими ви авторизуватися на порталі в браузері. Якщо в браузері ви авторизуватися через соціальну мережу, використовуйте її і для авторизації в мобільному застосунку Бітрікс24.
 
 
Десктоп-застосунок
 
Для того, щоб спілкуватися з колегами, навіть якщо браузер з «Бітрікс24» закритий, встановіть десктоп-застосунок (для Mac або Windows). Спілкуйтеся із колегами: дзвоніть їм через «Бітрікс24» на мобільні телефони, запрошуйте в групові чати, переглядайте історію повідомлень. 
 
 
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Бітрікс24 – зручний сервіс для управління основними процесами в компанії: в будь-який момент часу керівник може подивитися, над якими завданнями працює його команда, на якому етапі той чи інший проект, наскільки ефективно виконується робота з клієнтами та партнерами компанії. В сервісі Бітрікс24 є інструменти, що призначені саме для керівників і допомагають їм відслідковувати стан справ у компанії в цілому чи конкретно у своєму відділі. 

 

Узгодження рахунку на оплату, підписання заяви на відпустку або відрядження, узгодження договору та інших вихідних або вхідних документів - у кожної компанії свої процедури по роботі з документацією. Однак часто ці рутинні завдання мають на увазі ходіння по кабінетах, займають час співробітників і відволікають їх від роботи. Починаючи з тарифу «Команда», в Бітрікс24 реалізовані готові бізнес процеси.

Маркетинг не стоїть на місці, він постійно розвивається і розширює свої можливості, що додає сучасному маркетологу ще більше завдань в список. Звичайно, щоб справлятися з таким об'ємом роботи, маркетологу необхідний інструментарій. Нам з маркетингом добре допомагає Бітрікс24, і ми вирішили поділитися з вами його маркетинговими можливостями.