Мобільний застосунок Бітрікс24

Мобільний застосунок Бітрікс24
Бути завжди на зв’язку можливо, якщо ви працюєте в Бітрікс24 – завдяки мобільному застосунку для смартфону чи планшету ви будете мати доступ до усіх інструментів порталу з будь-якої точки світу:
  • публікуйте та переглядайте повідомлення в Живій стрічці;
  • керуйте завданнями та календарями: ставте завдання колегам, делегуйте, приймайте виконані завдання, виконуйте ті, що поставлені вам; призначайте зустрічі, плануйте події;
  • працюйте з файлами, переглядайте все, що доступно вам на порталі – власні документи та документи компанії, файли груп та колег;
  • спілкуйтесь з колегами в чатах;  
  • працюйте з CRM-системою: створюйте сутності, змінюйте статуси, плануйте справи, формуйте рахунки та відправляйте клієнтам. 
 
Як встановити мобільний застосунок Бітрікс24?
 
Мобільні застосунки Бітрікс24 безкоштовні для кожного співробітника. Їх можна завантажити в  AppStore або GooglePlay.
Завантажте застосунок на смартфон або планшет, для входу в застосунок введіть логін та пароль, з якими ви авторизуватися на порталі в браузері. Якщо в браузері ви авторизуватися через соціальну мережу, використовуйте її і для авторизації в мобільному застосунку Бітрікс24.
 
 
Десктоп-застосунок
 
Для того, щоб спілкуватися з колегами, навіть якщо браузер з «Бітрікс24» закритий, встановіть десктоп-застосунок (для Mac або Windows). Спілкуйтеся із колегами: дзвоніть їм через «Бітрікс24» на мобільні телефони, запрошуйте в групові чати, переглядайте історію повідомлень. 
 
 
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

 
Сьогодні відділ продажів будь-якої компанії немислимий без CRM системи. СRM - це і система управління взаємовідносинами з клієнтами, і система управління продажами. Завдяки CRM відділ продажів вибудовує роботу з клієнтами з моменту їх першого контакту з компанією до закриття угоди і повторних продажів.
 
Програми 1С:Підприємство - системи для обліку господарської діяльності підприємства. На підставі зібраних в них даних керівництво отримує важливу інформацію про фінансовий стан організації, про рентабельність бізнесу в цілому і окремих його напрямках.

В CRM-системі Бітрікс24 накопичується чимало інформації про клієнтів компанії: окрім їх контактних даних ви можете фіксувати товари та послуги, якими вони цікавились чи які придбали, канали комунікації, якими вони до вас звертались, дні народження, заходи, які вони відвідали тощо. Всю цю інформацію можна використовувати для підтримки комунікації з клієнтом, і для цього в Бітрікс24 також є корисний інструмент – CRM-маркетинг.