Монітор керівника в програмах "1С:Підприємство"

Монітор керівника в програмах "1С:Підприємство" – корисний інструмент для керівника підприємства. Він дозволяє швидко отримати інформацію про поточний фінансовий стан компанії та ключові показники бізнесу. 
 
Оперативні дані можна деталізувати завдяки звітам, що доступні за посиланнями на сторінці «Монітору керівника». Зручність цих звітів у швидкості формування та відображення. 
 
Монітор керівника легко налаштовується - ви можете відключити непотрібні вам показники для зручності перегляду.
 
 
Показники «Монітору керівника» в «Управління невеликою фірмою»
  • залишки коштів на рахунках та в касі підприємства;
  • кредиторська та дебіторська заборгованості;
  • прибутки та збитки;
  • протерміновані борги постачальникам за поставлені товари та підрядникам – за надані послуги;
  • протерміновані борги покупців за відвантажені товари та надані послуги.
 
Монітор керівника в 1С:Підприємство
 
Окрім «Монітору керівника» в УНФ є монітори основних показників – загальні показники діяльності підприємства (продажі, доходи, витрати, оборотні засоби), грошові кошти (залишки та рух грошових коштів), дебіторська та кредиторська заборгованість (залишки, зміни за період).
 
Показники Монітору керівника в «Зарплата та управління персоналом»
 
Монітор містить оперативну інформацію про основні показники, пов’язані з персоналом – стан кадрів (штатна чисельність, відкриті вакансії), витрати на персонал (заробітна плата, страхові внески, загальні витрати на персонал, динаміка заробітної плати), ефективність роботи (втрати робочого часу).  
 
Показники Монітору керівника можна розшифрувати аж до документу, що є джерелом даних цього звіту. Керівник може налаштовувати важливі для нього показники самостійно, а також вказувати джерела отримання даних та періоди. Монітор доступний у віддаленому режимі через інтернет, що забезпечує керівнику доступ до інформації у будь-який час з будь-якого місця. 
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані / створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інше. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.

Не буде зайвим нагадати, що дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані/створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інших. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.

Невеликі компанії, як правило, починають роботу в програмі 1С:Підприємство в файловому режимі, і це цілком логічно: для роботи в програмі 3-5 працівників немає необхідності купувати дороге серверне обладнання та програмне забезпечення. Файловий режим легко налаштовується, не вимагає додаткових інвестицій: файл бази даних (БД) розміщується на комп'ютері і по локальній мережі стає доступним всім користувачам компанії.