Монітор керівника в програмах "1С:Підприємство"

Монітор керівника в програмах "1С:Підприємство" – корисний інструмент для керівника підприємства. Він дозволяє швидко отримати інформацію про поточний фінансовий стан компанії та ключові показники бізнесу. 
 
Оперативні дані можна деталізувати завдяки звітам, що доступні за посиланнями на сторінці «Монітору керівника». Зручність цих звітів у швидкості формування та відображення. 
 
Монітор керівника легко налаштовується - ви можете відключити непотрібні вам показники для зручності перегляду.
 
 
Показники «Монітору керівника» в «Управління невеликою фірмою»
  • залишки коштів на рахунках та в касі підприємства;
  • кредиторська та дебіторська заборгованості;
  • прибутки та збитки;
  • протерміновані борги постачальникам за поставлені товари та підрядникам – за надані послуги;
  • протерміновані борги покупців за відвантажені товари та надані послуги.
 
Монітор керівника в 1С:Підприємство
 
Окрім «Монітору керівника» в УНФ є монітори основних показників – загальні показники діяльності підприємства (продажі, доходи, витрати, оборотні засоби), грошові кошти (залишки та рух грошових коштів), дебіторська та кредиторська заборгованість (залишки, зміни за період).
 
Показники Монітору керівника в «Зарплата та управління персоналом»
 
Монітор містить оперативну інформацію про основні показники, пов’язані з персоналом – стан кадрів (штатна чисельність, відкриті вакансії), витрати на персонал (заробітна плата, страхові внески, загальні витрати на персонал, динаміка заробітної плати), ефективність роботи (втрати робочого часу).  
 
Показники Монітору керівника можна розшифрувати аж до документу, що є джерелом даних цього звіту. Керівник може налаштовувати важливі для нього показники самостійно, а також вказувати джерела отримання даних та періоди. Монітор доступний у віддаленому режимі через інтернет, що забезпечує керівнику доступ до інформації у будь-який час з будь-якого місця. 
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Для програм «1С:Підприємство» періодично виходять оновлення. Це пов'язано з тим, що програми постійно вдосконалюються, і з кожним новим релізом ви отримуєте нові функціональні можливості і більш зручний продукт. Також оновлення конфігурацій виходять в зв'язку зі змінами в законодавстві, коли є необхідність, наприклад, в нових формах звітності. Якщо у вас типова (незмінна, без допрацювань) конфігурація «1С:Підприємство», Ви можете оновити її самостійно. 

У даній статті розглядаються методи оформлення документів 1С:Підприємство, пов'язані з урахуванням взаєморозрахунків з підзвітними особами в програмі "Управління торгівлею для України", редакція 3.1. Окремий довідник для зберігання інформації про підзвітних осіб у програмі не передбачений. Список підзвітних осіб ведеться в довіднику Фізичні особи. 

Для зручності роботи з програмою "1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою" на мобільних пристроях розроблено мобільний додаток. Мобільний додаток для УНФ - зручний інструмент керівнику для моніторингу стану бізнесу - замовлення, продажі, закупівлі, виробництво, звіти про рух грошових коштів, кредиторської та дебіторської заборгованості. Мобільний додаток для УНФ можна завантажити безкоштовно в App Store та Goоgle play.