Налаштування мови інтерфейсу в BAS Малий бізнес

Для налаштування мови інтерфейсу в програмі BAS Малий бізнес, щоб текст відображався коректно на усіх кнопках та формах, необхідно виконати всього кілька простих кроків.
Зайдіть у вкладку Компанія, далі в розділі Налаштування виберіть Ще більше можливостей

Налаштування мови інтерфейсу

У блоці Персональні налаштування у вкладці Інше зайдіть у Відомості користувача та встановіть потрібну вам мову. 

Мова інтерфейсу BAS

Налаштування мови інтерфейсу в програмах BAS

Якщо вам необхідна допомога з налаштуванням та супроводом програм BAS, будемо раді вам допомогти.  

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Для того щоб користувач міг зайти в програму "BAS Малий бізнес", спочатку потрібно його зареєструвати в програмі. Звертаємо увагу, що додавати користувача може лише користувач, у якого є відповідні права. Отже, для додавання користувача необхідно зайти в Головне – Ще більше можливостей, далі Адміністрування – Користувачі.

Для програм BAS періодично виходять оновлення. Це пов'язано з тим, що програми постійно вдосконалюються, і з кожним новим релізом ви отримуєте нові функціональні можливості і більш зручний продукт. Також оновлення конфігурацій виходять в зв'язку зі змінами в законодавстві, коли є необхідність, наприклад, в нових формах звітності. Якщо у вас типова (незмінена, без допрацювань) конфігурація BAS, Ви можете оновити її самостійно. 

В програмі BAS «Малий бізнес» існує дві обробки для планування потреб і автоматичного формування замовлень постачальникам. Розглянемо кожну із них.