Облік кадрів та розрахунок заробітної плати в BAS КУП

В програмі BAS Комплексне управління підприємством реалізовано можливості для ведення кадрового обліку та розрахунку заробітної плати. В цій статті розповімо вам більше про цей функціонал. Програма BAS Комплексне управління підприємством має наступні основні можливості.

 

Автоматизація кадрового обліку

  • Кадровий облік: зберігання персональних даних співробітників (фізичних осіб), які необхідні для формування звітності та розрахунків: ПІБ, дата та місце народження, стать, громадянство, код ДРФО, статус пенсіонера, інвалідність, відомості про документ-посвідчення особи та інші документи, відомості про сімейний стан та склад сім’ї, контактна інформація, відомості про освіту, досягнення, попередні місця роботи, стаж, військовий облік тощо. На основі введених даних формується особова картка співробітника 
  • Реєстрація подій по руху кадрів: прийняття на роботу (укладення трудового договору, друк форми договору), переведення співробітника (друк наказу), звільнення співробітника (друк наказу). 

 

Реєстрація руху кадрів в BAS КУП

 

Всі макети друкованих форм в програмі користувач може редагувати самостійно, наприклад, змінювати шрифт, вставляти зображення), в подальшому макети будуть формуватися з урахуванням внесених змін.

Програма BAS Комплексне управління підприємством підтримує ведення штатного розкладу організацій і історії його зміни. При цьому для підрозділів і посад можна вказувати дати формування та розформування (включення та виключення з розкладу). На основі введених даних формується друкована форма штатного розкладу, а також будуються різноманітні звіти.

 

Облік робочого часу

  • Облік робочого часу: в програмі передбачена можливість створення та налаштування графіків роботи співробітників. Можна вказати спосіб заповнення графіка та його властивості: п'ятиденка, шестиденка, неповний робочий час тощо. Є можливість заповнити довільні види використання робочого часу. Також передбачена можливість налаштування індивідуального графіку роботи для окремого співробітника. 

За допомогою спеціальних документів в програмі ведеться облік відсутностей (наприклад, з причин основних та додаткових відпусток, відряджень), облік залишків відпусток; є можливість планування графіка відпусток, реєстрації відряджень та інших невиходів на роботу.  

На основі даних про відпрацьований та невідпрацьований час виконується розрахунок заробітної плати, а також формується табель обліку робочого часу за типовою формою П-5.

 

Табель обліку робочого часу в BAS КУП

 

Автоматизація розрахунку та обліку зарплати

  • Розрахунок та облік заробітної плати: в програмі реалізовано широкий набір можливостей для автоматичного розрахунку нарахувань та утримань. Є нарахування з налаштованим способом розрахунку, а є ті, які створює та налаштовує користувач. Реалізована можливість роботи з тарифними групами (сітками) та тарифними розрядами.

Реалізовано розрахунок середнього заробітку для допомоги по соціальному страхуванню, для відпусток, відряджень тощо. Є можливість налаштувати довільні нарахування, розмір яких встановлюється, виходячи із середнього заробітку, а також встановити доплату до середнього заробітку. Реалізовано розрахунок утримань за виконавчими листами, в тому числі з урахуванням винагороди платіжного агента (пошти, банку тощо), профспілкових внесків та інших утримань. В програмі є можливість обліку виданих співробітникам позик та їх періодичного погашення. 

В BAS Комплексне управління підприємством ведеться облік взаєморозрахунків зі співробітниками по нарахованих та виплачених сумах. Також є можливість оформлювати виплати авансу, виплати в міжрозрахунковий період та за підсумками місяця. Виплати підтримуються і через касу, і через банк (на картку або на довільний банківський рахунок), а також через роздавальника. Для оформлення виплат через касу або роздавальника формується друкована форма відомості. 

 

Відомість в касу в BAS КУП

 

За результатами зареєстрованих у програмі нарахувань, утримань та виплат є можливість формувати розрахункові листи та аналітичні звіти.

 

Розрахунок та облік ПДФО та страхових внесків

  • Розрахунок і облік ПДФО і страхових внесків: в програмі реалізовано розрахунок ПДФО (податок на доходи фізичних осіб) та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) у відповідності з чинним законодавством. При розрахунку ПДФО враховується право працівника на податкові соціальні пільги, а також особливі види доходів (дивіденди, призи тощо). Ведеться облік як обчисленого й утриманого, так і перерахованого в бюджет податку. Підтримується формування звіту за формою 1ДФ. 

 

Регламентована звітність

  • Регламентована звітність: в програмі виконується автоматизоване заповнення всієї регламентованої звітності згідно з чинним законодавством. Звітність формується в паперовому та в електронному вигляді.

Для початку роботи з обліку кадрів та розрахунку заробітної плати спочатку слід виконати налаштування програми та ввести умовно-постійну інформацію. Для цього можна скористатися вбудованим помічником налаштування та заповнення. 

Програма BAS КУП дає можливість автоматизації кадрового обліку та розрахунку зарплати. Якщо ви ведете кадровий облік та облік заробітної плати в "1С:Підприємство. УТП", але шукаєте сучасну альтернативу, пропонуємо вам познайомитися з рішенням "BAS Комплексне управління підприємством" та комфортні умови переходу з УТП. В програмі також реалізований функціонал для ведення обліку виробництва, що може бути необхідним для виробничих підприємств. Замовте консультацію та демонстрацію програми у менеджера в чаті на сайті чи за телефонами (067) 467 90 05, (044) 209 93 20.     

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Програмний продукт «Управління торговим підпріємством» (УТП) довгий час був одним з найбільш затребуваних серед українських компаній, оскільки поєднував у собі всі необхідні можливості - облік торгових операцій, бухгалтерський, податковий і кадровий облік. Однак час іде, змінюються ринки, і змінюються вимоги бізнесу до програмного забезпечення. З урахуванням цих вимог на заміну УТП був розроблений новий продукт «BAS Комплексне управління підпріємством» (BAS КУП) з розширеними можливостями обліку діяльності підприємства.

Вам необхідне програмне рішення для автоматизації роздрібної торгівлі, але ви вагаєтесь, яке саме обрати? В цій статті ми допоможемо вам розібратися, яка програма підійде краще для вирішення ваших завдань. В асортименті програмних продуктів BAS є два рішення, які найчастіше використовуються з метою управління продажами, товарним асортиментом, складським обліком – «BAS Роздрібна торгівля» та «BAS Управління торгівлею». Деякі функціональні можливості співпадають в цих конфігураціях, однак між ними є і суттєва різниця. 

Конфігурації «BAS Комплексне управління підприємством» та «BAS ERP» розроблені для управління виробничими та торговими підприємствами. В тій чи іншій мірі ці рішення містять функціонал для управління торгівельною діяльністю, виробництвом, дозволяють вести управлінський та регламентований облік, кадровий облік та розраховувати заробітну плату.