Підключення мобільного додатку УНФ

Для роботи з програмою 1С:Підприємство "Управління невеликою фірмою" на мобільних пристроях розроблено мобільний додаток. Мобільний додаток УНФ можна завантажити безкоштовно в App Store та Goоgle play. Ми вже розповідали про можливості додатку. В цій статті розкажемо, як підключити мобільний додаток УНФ до основної програми.  

Запустіть мобільний застосунок "Управління невеликою фірмою" та перейдіть в меню Список прикладних програм. 

Мобільний додаток УНФ         Список програм в мобільному додатку УНФ

У вікні зі списком прикладних програм натисніть + для додавання нової бази. У вікні, що відкриється, введіть назву вашої інформаційної бази. Наприклад, «Моя компанія». В переліку баз даних буде додана пуста база з відповідною назвою. Тепер її потрібно підключити до основної бази даних «1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою». Вибравши зі списку щойно додану базу даних, переходьте у вікно початкових налаштувань. У вікні налаштувань натисніть на посилання «В мене є QR-код» і засобами смартфону зіскануйте QR-код з екрану вашого комп’ютера. 

Додавання бази в мобільний додаток УНФ       Налаштування програми       Підключення бази в мобільний додаток УНФ

QR-код доступний в програмі УНФ: Головне – Мобільний додаток. 

QR код для мобільного додатку УНФ

Після сканування відбудеться синхронізація даних – програма на смартфоні буде деякий час в режимі синхронізації. Якщо мобільні застосунки вже підключені декільком користувачам, то у вікні Головне – Мобільний додаток натисніть кнопку Підключити ще і виберіть користувача, якому потрібно підключити мобільну версію програми, клікнувши на ньому. Після цього з’явиться QR-код для сканування. 

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

ERP система (від англійського Enterprise Resource Planning) - система управління ресурсами компанії. Головна перевага ERP систем в тому, що вони дозволяють створити єдину інформаційну систему, охопити всі відділи компанії з їх основними завданнями: облік, рух, планування грошових коштів; розрахунок собівартості послуг / готової продукції; оперативна звітність про діяльність підприємства для керівництва; планування і контроль діяльності підприємства в цілому.

Довідник Номенклатура в програмі «Управління невеликою фірмою» призначений для зберігання інформації про товари, послуги, продукцію, матеріали, види робіт, необоротні активи, технологічні операції, послуги сторонніх контрагентів. В довідник Номенклатура можна зайти з Головної сторінки програми.

Для зручності роботи з програмою 1С:Підприємство "Управління невеликою фірмою" на мобільних пристроях розроблено мобільний додаток. Мобільний додаток для УНФ - зручний інструмент керівнику для моніторингу стану бізнесу - замовлення, продажі, закупівлі, виробництво, звіти про рух грошових коштів, кредиторської та дебіторської заборгованості. Мобільний додаток для УНФ можна завантажити безкоштовно в App Store та Goоgle play.