Поетапне збирання виробу у виробництві у програмі «BAS Малий бізнес»

Інструмент розмежування дій (операцій) у виробництві

У програмі «BAS Малий бізнес», призначеної для автоматизації підприємств торгової та виробничої діяльності, з'явилася можливість розмежування дій (операцій) у виробництві, адже виробництво може проводитися в кілька етапів, можуть відрізнятися дні виробництва і підрозділи. Щоб контролювати ці операції, в програмі реалізований інструмент Виконання етапів.

Для використання цього функціоналу, необхідно в налаштуваннях програми встановити відмітку "Використовувати виробництво в декілька етапів" (Виробництво-Налаштування-Ще більше можливостей).

Виробництво в декілька етапів в BAS Малий бізнес

Якщо вам необхідна опція виконання процесу виробництва різними підрозділами, там же в налаштуваннях поставте відмітку «Етапи можуть виконуватися різними підрозділами».
Після включення функції «Використовувати виробництво в декілька етапів» у вкладці Виробництво з'явиться інструмент "Виконання етапів".

Виконання етапів

Він дозволяє для кожного виду виробництва задати свої етапи, систематизувати документи виробництва, створені на підставі замовлень покупців і замовлень на виробництво.

 

Налаштування інструменту «Виконання етапів»

Для використання інструменту «Виконання етапів» спочатку необхідно його налаштувати.

1. Почнемо з налаштування виробничих процесів та їх етапів. Зайдіть у вкладку Виробництво-Довідники-Етапи.

Налаштування етапів виробництва

Створіть вид виробництва (наприклад, по виробу або групі виробів) і додайте для нього перелік етапів, які проходить таке виробництво. Для різних виробів / груп може бути заданий свій виробничий процес зі своїми етапами.

Налаштування етапів виробництва в BAS Малий бізнес

2. Далі перейдіть у розділ Специфікації і внесіть реквізит Вид виробництва в кожну специфікацію. Це дозволить позначити порядок виробничих етапів. Всі дії і матеріали специфікації строго відповідають конкретному етапу виробництва.

Специфікації

Вид виробництва в специфікації

Етапи виробництва в специфікації

3. Склади списання матеріалів і зберігання готової продукції будуть підв'язуватися автоматично з налаштувань автопереміщення запасів. Всі параметри автопереміщення налаштовуються в картці складу або підрозділу (Компанія-Склади / Підрозділи).

Склади

У вкладці «Виконання етапів» вказані всі незакриті замовлення покупців і виробничі замовлення, які проводилися вже після того, як ви активували опцію "Використовувати виробництво в декілька етапів". Їх зручно фільтрувати за параметрами, вказаними справа в фільтрах.

Перелік замовлень

При проходженні етапу у відповідній клітинці (навпроти продукту) відзначте його галочкою, вкажіть підрозділ, виконавця (бригада або співробітник) і натисніть кнопку Виконати етапи, при цьому відбудеться оформлення документів по всіх етапах виробництва. При проходженні етапів, документи виробництва, наряди виводяться автоматично (якщо на них є операції і виконавець позначений).

Для консультації, замовлення демоверсії програми "BAS Малий бізнес", послуг з налаштування та супроводу програми зв'яжіться з нашим менеджером за телефонами 067 467 90 05 (Вайбер), 044 209 93 20, по імейл inteltech@inteltech.com.ua або в чаті на сайті.

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Програмний продукт «Управління торговим підприємством» (УТП) довгий час був одним з найбільш затребуваних серед українських компаній, оскільки поєднував у собі всі необхідні можливості - облік торгових операцій, бухгалтерський, податковий і кадровий облік. Однак час іде, змінюються ринки, і змінюються вимоги бізнесу до програмного забезпечення. З урахуванням цих вимог на заміну УТП був розроблений новий продукт «BAS Комплексне управління підприємством» (BAS КУП) з розширеними можливостями обліку діяльності підприємства.

Вам необхідне програмне рішення для автоматизації роздрібної торгівлі, але ви вагаєтесь, яке саме обрати? В цій статті ми допоможемо вам розібратися, яка програма підійде краще для вирішення ваших завдань. В асортименті програмних продуктів BAS є два рішення, які найчастіше використовуються з метою управління продажами, товарним асортиментом, складським обліком – «BAS Роздрібна торгівля» та «BAS Управління торгівлею». Деякі функціональні можливості співпадають в цих конфігураціях, однак між ними є і суттєва різниця. 

Конфігурації «BAS Комплексне управління підприємством» та «BAS ERP» розроблені для управління виробничими та торговими підприємствами. В тій чи іншій мірі ці рішення містять функціонал для управління торгівельною діяльністю, виробництвом, дозволяють вести управлінський та регламентований облік, кадровий облік та розраховувати заробітну плату.