Поганий менеджмент та його наслідки

Книг по менеджменту, написаних розумними людьми - спеціалістами с багаторічним досвідом управління організаціями та людьми, величезна кількість, але, на жаль, менеджерів, яких їх підлеглі могли б назвати "хорошими", чомусь одиниці. Звичайно, всім не догодиш, скажете ви і будете праві. Однак якщо керівник навіть не намагається вияснити, які його якості і дії можуть не сподобатися більшості його підлеглих, то, напевно, він не на своєму місці. 100% погано, коли керівник:

  • кричить на підлеглих, використовує нецензурну лексику у розмові з ними, принижує та ображає;
  • присвоює собі заслуги своїх працівників;
  • не прислухається до думки підлеглих, не хвалить їх за добре виконану роботу;
  • говорить неправду та змушує до цього колег;
  • не бере на себе відповідальність;
  • не пояснює завдання, ставить незрозумілі цілі; 
  • підтримує фаворитизм, влаштовує нестерпні робочі умови тим, хто їм не подобається;
  • вимагає виконання своїх наказів, не враховує точку зору працівника. 

 

Зарплата і управління персоналом 1С:ПідприємствоЗАРПЛАТА І УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

"1С:Підприємство. Зарплата та управління персоналом" - інструмент для розрахунку заробітної платні та реалізації кадрової політики підприємства: автоматизує процеси різних відділів підприємства – відділ кадрів, відділ управління персоналом, відділ бухгалтерії, відділ керівництва. 

 

 

Список далеко не повний, але якщо керівництво постійно дозволяє собі таку поведінку, то в цьому випадку ми маємо справу з поганим менеджментом, котрий негативно відображається на працівниках - їх поведінці, почутті, стані здоров'я, продуктивності і навіть сімейному житті.     

Пропонуємо вашій увазі наслідки поганого менеджменту.  

Бережіть свої кадри! Вони - найцінніших актив!

Читайте також статтю: Феномен лідерства: якості лідера


Автор: Оксана Филонова

При копіюванні матеріалу поставте, будь ласка, посилання на першоджерело.

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Коли керівництво вирішує автоматизувати своє підприємство, актуальним стає питання: кого вибрати для реалізації цього проекту - компанію-інтегратора чи штатного програміста 1С:Підприємство. часто у фокусі - ціна питання, якість роботи відходить на другий план.

"Комп'ютери? - Ні, не треба. - Інтернет? - Ні, нам не потрібен інтернет". Здається, зовсім недавно такою була реальність. Зараз без комп'ютера, підключеного до Інтернету, ми не можемо уявити робоче місце, мобільний телефон/смартфон без серйозних та розважальних додатків - річ нудна і марна.