Порівняння можливостей програм «BAS Бухгалтерія» та «BAS Бухгалтерія КОРП»

Програми "BAS Бухгалтерія. КОРП" та "BAS Бухгалтерія. ПРОФ" - сучасні програмні рішення для автоматизації бухгалтерського обліку на підприємствах будь-якої форми власності та масштабів діяльності. Вони розроблені з урахуванням останніх вимог законодавства та потреб бізнесу, забезпечуючи зручність та ефективність бухгалтерської, податкової та фінансової звітності. Завдяки широкому функціоналу, ці програми – незамінні інструменти для роботи бухгалтерів та фінансових директорів.

Однією з ключових переваг програм "BAS Бухгалтерія. КОРП" та "BAS Бухгалтерія. ПРОФ" є їх здатність до масштабування та інтеграції з іншими програмами BAS у частині управління виробництвом, складським обліком, продажами. Це дозволяє створити єдиний інформаційний простір ефективного управління усіма бізнес-процесами підприємства. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та підтримці регулярних оновлень програм BAS для бухгалтерського обліку забезпечує високу продуктивність роботи бухгалтерських служб та сприяє підвищенню фінансової прозорості та контролю на підприємстві.

"BAS Бухгалтерія. КОРП" та BAS Бухгалтерія. ПРОФ" – це дві різні версії одного і того ж програмного забезпечення для автоматизації бухгалтерського обліку, що мають свої унікальні особливості та функціональні можливості. Основні відмінності між цими версіями полягають у складності та повноті ведення обліку, функціональних та сервісних можливостях. Конфігурація «BAS Бухгалтерія КОРП» має більш розширені можливості обліку у порівнянні з версією «BAS Бухгалтерія».  

У цій статті ми зібрали в єдину таблицю подібності та відмінності цих двох програм, щоб вам було зручно зорієнтуватися, яка програма підходить для ваших завдань.

Порівняння можливостей «BAS Бухгалтерія. ПРОФ» та «BAS Бухгалтерія. КОРП»

Можливості BAS Бухгалтерія ПРОФ BAS Бухгалтерія. КОРП
Кадровий облік
Облік кадрів (базовий): накази про прийом, переведення, звільнення + +
Кадровий облік (розширені можливості - штатний облік, військовий облік) - +
Облік використання відпусток, лікарняних - +
Облік стажу, зокрема спеціального стажу - +
Облік робочого часу - +
Ведення штатного розкладу - +
Розрахунок заробітної плати
Розрахунок заробітної плати (базовий): оплата за окладом, індексація, прості доплати + +
Розрахунок заробітної плати (розширені можливості - лікарняні, відпустки) - +
Облік податків та внесків + +
Оплата за середнім заробітком (лікарняні, відпустки) - +
Облік утримань (аліменти, виконавчі листки) - +
Облік роботи по договорах ЦПХ - +
Складні формули розрахунку, відрядний заробіток, понаднормові, оплата за роботу вночі, нарахування в натуральній формі тощо - +
Розрахунки з ФСС - +
Загальні можливості
Регламентована звітність + +
Можливість обмеження доступу до зарплатних даних, розподіл прав доступу кадровика та розраховувачем - +
Режим зі збереженням історії кадрвих змін - +
Облік зарплати та кадрів у зовнішній програмі "BAS Зарплата та Управління персоналом" + -

 

Вибираючи між "BAS Бухгалтерія. КОРП" та "BAS Бухгалтерія. ПРОФ", необхідно враховувати конкретні потреби та масштаби діяльності підприємства. "BAS Бухгалтерія. КОРП" є більш придатною для середніх та великих компаній з комплексними бізнес-процесами та вимогами до більш складного обліку та аналітики. У той же час "BAS Бухгалтерія. ПРОФ" є оптимальним вибором для малих та середніх підприємств, яким необхідний ефективний та простий у використанні інструмент для ведення бухгалтерського обліку.

 

Для консультації та тестування програм зв'яжіться з нашим менеджером за телефонами (067) 467 90 05, (044) 209 93 20, по імейлу inteltech@inteltech.com.ua або в чаті на сайті. Будемо раді вам допомогти! 

Радимо почитати

Програма «BAS Бухгалтерія. КОРП» дозволяє автоматизувати ведення військового обліку на підприємстві: введення та зберігання відповідної інформації, облік бронювання, відповідна документація та звітність для подання у відповідні військові організації.  

Розповімо детальніше про можливості програми саме в частині ведення військового обліку. 

В цій статті ми розглянемо, як в конфігурації BAS Малий бізнес вирішується ситуація реалізації в «мінус» запасу, який оприбутковується пізніше. Це можна зробити за допомогою використання рахунку 23 «Незавершене виробництво» і 39 «Витрати майбутніх періодів».

В інформаційній базі BAS всі довідники, документи, форми, обробки та інші об’єкти мають свою адресу у вигляді посилання. Це полегшує роботу, коли необхідно передати колезі чи програмісту інформацію, наприклад, по якомусь документу. Замість того, щоб писати детально назву цього документу, номер, дату, достатньо відправити посилання на нього.