Порівняння можливостей програм «BAS Бухгалтерія» та «BAS Бухгалтерія КОРП»

«BAS Бухгалтерія» - рішення з лінійки програмних продуктів BAS, призначене для автоматизації бухгалтерського, податкового, кадрового обліку на підприємствах, що здійснюють будь-яку комерційну діяльність: торгівлю (гуртову, роздрібну, комісійну), надання послуг, виробництво та інші.  

Бухгалтерський і податковий облік в програмі ведеться відповідно до чинного законодавства України. Для ведення повноцінного кадрового обліку та розрахунку заробітної плати за складними схемами (з урахуванням відпусток, лікарняних тощо) необхідна інтеграція конфігурації «BAS Бухгалтерія» з програмою «Зарплата та управління персоналом».  
Конфігурація «BAS Бухгалтерія КОРП» має більш розширені можливості обліку у порівнянні з версією «BAS Бухгалтерія».  
 

Порівняння можливостей «BAS Бухгалтерія» та «BAS Бухгалтерія КОРП»

Можливості BAS Бухгалтерія ПРОФ BAS Бухгалтерія. КОРП
Облік кадрів (базовий) + +
Розрахунок заробітної плати (базовий) + +
Облік податків та внесків + +
Кадровий облік (розширені можливості - штатний облік, військовий облік) - +
Розрахунок заробітної плати (розширені можливості - лікарняні, відпустки) - +
Додаткові нарахування - +
Облік роботи по договорах - +
Облік робочого часу - +
Розрахунки з ФСС - +
Облік утримань - +
Регламентована звітність + +
Обмеження доступу до зарплатних даних - +
Облік зарплати та кадрів у зовнішній програмі + -

 

Для консультації та тестування програм зв'яжіться з нашим менеджером за телефонами (067) 467 90 05, (044) 209 93 20, по імейлу inteltech@inteltech.com.ua або в чаті на сайті. Будемо раді вам допомогти! 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

В програмі BAS «Малий бізнес» існує дві обробки для планування потреб і автоматичного формування замовлень постачальникам. Розглянемо кожну із них.

Підсистема CRM в «BAS Малий бізнес» дозволяє повністю автоматизувати роботу відділу продажу на підприємстві і відобразити весь ланцюжок взаємодії з клієнтом, починаючи з реєстрації його, як потенційного і закінчуючи оформленням договору і замовлення.

Калькуляція собівартості незавершеного виробництва та готової продукції - важлива операція, необхідна для формування звітності - фінансової та управлінської. Крім цього, на підставі інформації про собівартість відбувається планування роботи всього підприємства, контроль виконання планових показників, а також прийняття управлінських рішень.