Проект під кодом "ТАК"

Компанія: «Група компаній «ТАК»
Програмний продукт: «1С:Підприємство. Управління виробничим підприємством», конфігурації власної розробки ІнтелТеху «Рослинництво», «Тваринництво»,  «Елеватор», «Земельний фонд».
 
Інформація про компанію
 
Група компаній «ТАК» заснована в 1999 році. До її складу увійшли «Тетіївська агропромислова компанія» та «Тетіївське хлібоприймальне підприємство». Основні види діяльності в цей період  — торгівля зерновими та послуги елеватора. Із заснуванням у 2003 році ТОВ «ТАК-Агро» почався розвиток напряму сільськогосподарського виробництва і збільшення земельного банку для розвитку рослинництва. Пізніше був заснований комплекс молочно-товарного виробництва. У 2013 році був реалізований проект з модернізації сушильного обладнання та збільшення потужностей зі зберігання зернових на «Тетіївському ХПП». В цьому ж році засновано ДП «ТАК», яке розвиває напрямок дистрибуції засобів для захисту рослин, міндобрив, посівного матеріалу.
Група компаній «ТАК» постійно працює над розвитком своїх підприємств. Місія компанії - підняти сільське господарство в Україні на світовий рівень і посилити соціальну відповідальність в країні.
 
Завдання для вирішення
 
Облік оперативної діяльності підприємства вівся в файлах Ексель, бухгалтерський і податковий облік був автоматизований за допомогою конфігурації «Бухгалтерія 7.7» . Розвиток бізнесу та поява нових напрямів діяльності вимагали створення єдиної інформаційної системи для управління підприємством в цілому.
 
Основні завдання, поставлені перед співробітниками Інтелтех:
 • автоматизація рослинництва, тваринництва, діяльності елеватора;
 • автоматизація обліку паїв і нарахування орендної плати;
 • побудова бухгалтерського і податкового обліку і звітності;
 • побудова управлінського обліку.
 
Рішення
 
Для вирішення поставлених завдань було обрано програмний продукт «1С:Підприємство. Управління виробничим підприємством» і підсистеми нашої власної розробки за напрямами «тваринництво», «рослинництво», «діяльність елеватора», «земельний фонд». Підсистеми інтегруються в УПП.
 
Результати
 
В результаті реалізації проекту автоматизації «ТАК» були отримані наступні результати:
 • автоматизація оперативної діяльності напряму «рослинництво», що дає можливість вести облік витрат (під урожай по суміжних років, на сільськогосподарські культури, добрива, праця, на технологічні процеси і по видам виконаних робіт, на кормовиробництво, по господарських підрозділах), вести облік матеріальних ресурсів, посівних площ, отримувати необхідну звітність за напрямком;
 • автоматизація оперативної діяльності напряму «тваринництво»: ведення обліку руху тварин і кормів; обліку продукції; обліку показників роботи ферм, розподіл витрат, отримання необхідної звітності за напрямком;
 • автоматизація напряму «елеватор»;​
 • автоматизація обліку земельних паїв та нарахування орендної плати; 
 • побудова бухгалтерського і податкового обліку і звітності;
 • реалізація повноцінного управлінського обліку підприємства для аналізу фінансового стану бізнесу, для прийняття своєчасних управлінських рішень, планування подальшої діяльності підприємства;
 • розрахунок собівартості готової продукції - ключовий показник для виробничого підприємства. 
 
Автоматизація Групи компаній «ТАК» дозволила керівництву налагодити прозорий облік і зробити бізнес керованим в режимі реального часу. 
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Бренд Florens з’явився нещодавно, однак вже встиг викликати захват та завоювати прихильність жінок Києва, які люблять одягатися красиво та обирають якісні речі. Florens – українська сімейна компанія. Асортимент –  елегантні пальто та стильні сукні. Засновники бренду слідкують за модними тенденціями та втілюють їх у дизайні своїх колекцій. Для пошиття одягу використовуються якісні шерстяні італійські тканини та грамотно зроблені лекала моделей для ідеальної посадки. На кожному етапі виробництва одягу Florens забезпечується високий контроль якості. Ви можете переконатися в цьому самі, коли відвідаєте фірмовий магазин бренду на Бульварно-Кудрявській, 7. 

Для продажу зоотоварів існують різні види торгових точок – зоомагазини, зоосупермаркети, зооларьки, відділи зоотоварів в магазинах та супермаркетах. Також є інтернет-магазини із сервісом доставки зоотоварів. При правильному підході до формування асортименту зоотоварів та ведення торгівлі зоомагазини є прибутковим бізнесом для своїх власників.

«Клініка вихідного дня» - сучасний багатопрофільний медичний центр з дитячим та дорослим, діагностичним та хірургічним відділеннями. Тут працюють висококваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом медичної практики. «Клініка» молода, однак вже має кілька тисяч лояльних пацієнтів та їх схвальні відгуки.