Робота з прайс-листами постачальників в програмі "Управління торгівлею"

"Управління торгівлею" - програма з лінійки "1С:Підприємство", що користується попитом серед підприємств, які ведуть торгівельну діяльність. У цій статті ми розповімо, як в цій програмі працювати з прайс-листами постачальників.

Перед початком роботи з Прайс-листами постачальників в програмі "Управління торгівлею" необхідно включити функціональну опцію в налаштуваннях Адміністрування - Номенклатура - Номенклатура постачальників.

робота з прайсами в ут

Прайс – лист постачальника оформлюється документом Ціни постачальників (розділ Закупівлі).

закупівлі в ут

 

При переході в список документів Ціни постачальників та кліку на кнопку Створити, програма викличе Помічник реєстрації цін постачальника.

робота з прайс-листами в ут

 

ПАКТУМ КОНТРАГЕНТ

 

Пактум КонтрагентПактум. Контрагент - сервіс автоматичного створення карток контрагентів в програмах «1С:Підприємство». Вам досить лише ввести код ЄДРПОУ для юридичних осіб або ІПН для ФОП і поля картки контрагента будуть заповнені необхідною інформацією із державних реєстрів - без зусиль!

 

 

Коли ви підберете необхідного Постачальника, програма запропонує вибрати Угоду з постачальником, відносно якої будуть зареєстровані ціни. Якщо Угода відсутня, програма запропонує створити нову угоду. 

прайс-листи в ут

 

Після створення найменування Угоди, необхідно натиснути кнопку Далі для переходу на наступний Крок помічника. На наступному Кроці необхідно ввести дату, на яку реєструються ціни постачальників, і вибрати спосіб реєстрації цін. Після вибору способу "Скопіювати ціни з зовнішнього файлу", необхідно натиснути Далі для переходу на наступний Крок помічника.

Помічник реєстрації цін

На наступному Кроці програма відкриє таблицю, в яку через буфер обміну можна вставити дані з іншого зовнішнього джерела, наприклад з Excel. Далі програма повідомить про наявність номенклатури постачальника, яка завантажується вперше. За замовчуванням, при переході на наступний Крок, буде створена нова номенклатура постачальника. При наступній дії буде запропоновано зіставити номенклатуру постачальника з номенклатурою з довідника Номенклатура. При наступних завантаженнях програма, запам'ятавши відповідність, буде зіставляти автоматично.

 
При необхідності можна пропустити даний Крок і зіставити номенклатуру пізніше. На останньому Кроці буде запропоновано зареєструвати ціни повністю всі або тільки змінені (рекомендовано вибирати другий варіант, якщо основна маса цін залишилася незмінною, для прискорення роботи з програмою).
 
 

Управління торгівлею 1С:ПідприємствоУПРАВЛІННЯ ТОРГІВЛЕЮ

Шукаєте рішення для автоматизації торгового підприємства чи роздрібного магазину?

Познайомтесь з програмою "1С:Підприємство. Управління торгівлею"

 

 
 
По завершенні роботи з Помічником в програмі буде створений документ Реєстрація цін постачальника. При необхідності, його можна відкрити для редагування і виправити дані.Теперь, наприклад, під час оприбуткування товару від постачальника, в документі Прихід товарів і послуг, при виборі позицій номенклатури, програма автоматично заповнить ціни, згідно з останніми зареєстрованими.
 
 
Також можна використовувати дані про завантажені ціни постачальника при підборі товарів в документи Замовлення постачальникові і Прихід товарів і послуг, і в інших розділах програми, наприклад при налаштуванні політики ціноутворення.
 
 
Якщо у вас виникнуть додаткові питання по роботі в програмі "Управління торгівлею", будемо раді вам допомогти консультацією і навчанням.
 
Матеріал підготував Олександр Попович, консультант по програмі "Управління торгівлею"  
 
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

У даній статті розглядаються методи оформлення документів 1С:Підприємство, пов'язані з урахуванням взаєморозрахунків з підзвітними особами в програмі "Управління торгівлею для України", редакція 3.1. Окремий довідник для зберігання інформації про підзвітних осіб у програмі не передбачений. Список підзвітних осіб ведеться в довіднику Фізичні особи. 
Використання бонусних карт лояльності дозволяє, на відміну від стандартної знижки, накопичити клієнту певну суму балів і надалі користуватися ними при майбутніх покупках.
Включення опції використання бонусних карт відбувається в розділі Адміністрування - Маркетинг і планування. Першим кроком необхідно створити нову бонусну програму.
Торговим підприємствам, що здійснюють послуги доставки, буде корисною функція «Доставка» в програмі «Управління торгівлею» з лінійки продуктів «1С:Підприємство». Ми підготували коротку інструкцію, як налаштувати і використовувати цю опцію. Перед початком роботи в програмі з модулем доставки необхідно встановити наступні налаштування Адміністрування - Склад і доставка.