Сервіси супроводу. 1С:Коннект

Що таке 1С-Коннект:
 
1С-Коннект - сервіс, що дозволяє швидко зв'язатися з потрібним Вам фахівцем і вирішити завдання.
 
1С-Коннект - це скайп, вайбер, тім в'юер і поштовик в одній програмі. Непотрібно більше з'ясовувати, хто із співробітників, по якому каналу зв'язку і кому саме може відправляти файли або заявку на виконання завдання, немає необхідності пам'ятати номери телефонів для швидкого зв'язку з компанією, що Вас обслуговує. Все в одній програмі  — обмін файлами, дзвінки, групові чати та конференції, віддалений доступ, зберігання історії звернень. Для работи з 1С-Коннект потрібен тільки Інтернет!
 
Як працює 1С-Коннект:
 
1С-Коннект - це хмарний сервіс, який дозволяє швидко і гарантовано доставляти звернення фахівцям, що Вас обслуговують. Програма не вимагає установки і прав адміністратора: для роботи необхідно запустити файл 1C - ConnectSFX.exe, на робочому столі створиться ярлик для запуску сервісу. Наші фахівці допоможуть Вам налаштувати сервіс для зручної роботи.
 
Стартова сторінка сервісу 1С-Коннекту
Стартова сторінка 1С-Коннекту
 
Переваги сервісу 1С-Коннект:
  • єдине вікно з усіх питань: з 1С-Коннекта Ви можете звернутися до будь-якого необхідного фахівця з обслуговуючих Вас компаній (1С, ІТ, інше);
  • чати і конференції: Ви можете спілкуватися зі своїми колегами, створюючи групи, наприклад, для відділу або проекту;
  • миттєва доставка повідомлення потрібному фахівцю;
  • віддалене підключення.
Інтерфейс користувача сервісу
Інтерфейс 1С-Коннекту
 
Вигоди від використання 1С-Коннект:
  • економія часу на пошук фахівця і вирішення проблеми;
  • економія на телефонних розмовах;
  • збереження історії всіх звернень - жодної "втраченої" заявки;
  • не потрібні для підключення додаткові сервіси з довгими незручними паролями;
  • немає необхідності запускати кілька програм одночасно і цим сповільнювати роботу комп'ютера .

Завантажте Інструкцію для користувача

 

Звертайтеся до нас з питаннями про сервіс 1С-Коннект та умови його підключення. 

(044) 209-93-20; (067) 467-90-05 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані / створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інше. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.

Не буде зайвим нагадати, що дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані/створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інших. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.

Невеликі компанії, як правило, починають роботу в програмі 1С:Підприємство в файловому режимі, і це цілком логічно: для роботи в програмі 3-5 працівників немає необхідності купувати дороге серверне обладнання та програмне забезпечення. Файловий режим легко налаштовується, не вимагає додаткових інвестицій: файл бази даних (БД) розміщується на комп'ютері і по локальній мережі стає доступним всім користувачам компанії.