Сервіси супроводу. 1С:Коннект

Що таке 1С-Коннект:
 
1С-Коннект - сервіс, що дозволяє швидко зв'язатися з потрібним Вам фахівцем і вирішити завдання.
 
1С-Коннект - це скайп, вайбер, тім в'юер і поштовик в одній програмі. Непотрібно більше з'ясовувати, хто із співробітників, по якому каналу зв'язку і кому саме може відправляти файли або заявку на виконання завдання, немає необхідності пам'ятати номери телефонів для швидкого зв'язку з компанією, що Вас обслуговує. Все в одній програмі  — обмін файлами, дзвінки, групові чати та конференції, віддалений доступ, зберігання історії звернень. Для работи з 1С-Коннект потрібен тільки Інтернет!
 
Як працює 1С-Коннект:
 
1С-Коннект - це хмарний сервіс, який дозволяє швидко і гарантовано доставляти звернення фахівцям, що Вас обслуговують. Програма не вимагає установки і прав адміністратора: для роботи необхідно запустити файл 1C - ConnectSFX.exe, на робочому столі створиться ярлик для запуску сервісу. Наші фахівці допоможуть Вам налаштувати сервіс для зручної роботи.
 
Стартова сторінка сервісу 1С-Коннекту
Стартова сторінка 1С-Коннекту
 
Переваги сервісу 1С-Коннект:
  • єдине вікно з усіх питань: з 1С-Коннекта Ви можете звернутися до будь-якого необхідного фахівця з обслуговуючих Вас компаній (1С, ІТ, інше);
  • чати і конференції: Ви можете спілкуватися зі своїми колегами, створюючи групи, наприклад, для відділу або проекту;
  • миттєва доставка повідомлення потрібному фахівцю;
  • віддалене підключення.
Інтерфейс користувача сервісу
Інтерфейс 1С-Коннекту
 
Вигоди від використання 1С-Коннект:
  • економія часу на пошук фахівця і вирішення проблеми;
  • економія на телефонних розмовах;
  • збереження історії всіх звернень - жодної "втраченої" заявки;
  • не потрібні для підключення додаткові сервіси з довгими незручними паролями;
  • немає необхідності запускати кілька програм одночасно і цим сповільнювати роботу комп'ютера .

Завантажте Інструкцію для користувача

 

Звертайтеся до нас з питаннями про сервіс 1С-Коннект та умови його підключення. 

(044) 209-93-20; (067) 467-90-05 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Для програм «1С:Підприємство» періодично виходять оновлення. Це пов'язано з тим, що програми постійно вдосконалюються, і з кожним новим релізом ви отримуєте нові функціональні можливості і більш зручний продукт. Також оновлення конфігурацій виходять в зв'язку зі змінами в законодавстві, коли є необхідність, наприклад, в нових формах звітності. Якщо у вас типова (незмінна, без допрацювань) конфігурація «1С:Підприємство», Ви можете оновити її самостійно. 

У даній статті розглядаються методи оформлення документів 1С:Підприємство, пов'язані з урахуванням взаєморозрахунків з підзвітними особами в програмі "Управління торгівлею для України", редакція 3.1. Окремий довідник для зберігання інформації про підзвітних осіб у програмі не передбачений. Список підзвітних осіб ведеться в довіднику Фізичні особи. 

Для зручності роботи з програмою "1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою" на мобільних пристроях розроблено мобільний додаток. Мобільний додаток для УНФ - зручний інструмент керівнику для моніторингу стану бізнесу - замовлення, продажі, закупівлі, виробництво, звіти про рух грошових коштів, кредиторської та дебіторської заборгованості. Мобільний додаток для УНФ можна завантажити безкоштовно в App Store та Goоgle play.