Сервіси супроводу. 1С:Лекторій

Що таке 1С:Лекторій
 
:Лекторій - це унікальний сервіс, який дає можливість користувачам програм 1С зустрічатися з методистами " 1С:ІТС Україна " і отримувати необхідну інформацію з "перших вуст". В рамках 1Секторій розглядаються питання змін в законодавстві і те, як ці зміни відображаються у програмах ":Підприємство".
1С:Лекторій — це можливість зустрітися з колегами, задати запитання експертам та отримати необхідні відповіді та рекомендації.   
 
Як працює цей сервіс
 
Семінари 1С:Лекторій проходять в очній формі і у форматі відеолекцій. Для участі в 1С:Лекторій Вам необхідно просто звернутися до Вашого партнера по супроводу програми "1С:Підприємство" і дізнатися дату та місце проведення найближчого семінару. Для користувачів програм "1С:Підприємство" з укладеним договором інфомаційно-технологічного супроводу (ІТС) відвідування 1С:Лекторій абсолютно безкоштовне. 1С:Лекторій буде корисний приватним підприємцям, бухгалтерам, працівникам відділу фінансів.
 
Вигоди від відвідування семінарів 1С:Лекторій
 
1C:Лекторій - це зручний спосіб отримати важливу інформацію із надійного джерела .
Своєчасна інформованість і чітке розуміння вимог та особливостей законодавства допоможуть уникнути штрафних санкцій і фінансових ризиків. Коректне використання інструментів програми 1С і обізнаність про її можливості дозволить без складнощів та стресу впоратися з будь-якими звітами .
 
Приходьте, будемо раді Вас бачити! Розклад семінарів 1С:Лекторій на 2016 рік. 
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Для програм «1С:Підприємство» періодично виходять оновлення. Це пов'язано з тим, що програми постійно вдосконалюються, і з кожним новим релізом ви отримуєте нові функціональні можливості і більш зручний продукт. Також оновлення конфігурацій виходять в зв'язку зі змінами в законодавстві, коли є необхідність, наприклад, в нових формах звітності. Якщо у вас типова (незмінна, без допрацювань) конфігурація «1С:Підприємство», Ви можете оновити її самостійно. 

У даній статті розглядаються методи оформлення документів 1С:Підприємство, пов'язані з урахуванням взаєморозрахунків з підзвітними особами в програмі "Управління торгівлею для України", редакція 3.1. Окремий довідник для зберігання інформації про підзвітних осіб у програмі не передбачений. Список підзвітних осіб ведеться в довіднику Фізичні особи. 

Для зручності роботи з програмою "1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою" на мобільних пристроях розроблено мобільний додаток. Мобільний додаток для УНФ - зручний інструмент керівнику для моніторингу стану бізнесу - замовлення, продажі, закупівлі, виробництво, звіти про рух грошових коштів, кредиторської та дебіторської заборгованості. Мобільний додаток для УНФ можна завантажити безкоштовно в App Store та Goоgle play.