Сервіси супроводу. Лекторій

Що таке Лекторій
 
Лекторій - це унікальний сервіс, який дає можливість користувачам програм 1С:Підприємство зустрічатися з методистами "ІТС" і отримувати необхідну інформацію з "перших вуст". В рамках Лекторій розглядаються питання змін в законодавстві і те, як ці зміни відображаються у програмах ":Підприємство".
Лекторій — це можливість зустрітися з колегами, задати запитання експертам та отримати необхідні відповіді та рекомендації.   
 
Як працює цей сервіс
 
Семінари Лекторій проходять в очній формі і у форматі відеолекцій. Для участі в Лекторій Вам необхідно просто звернутися до Вашого партнера по супроводу програми "1С:Підприємство" і дізнатися дату та місце проведення найближчого семінару. Для користувачів програм "1С:Підприємство" з укладеним договором інфомаційно-технологічного супроводу (ІТС) відвідування Лекторію абсолютно безкоштовне. Лекторій буде корисний приватним підприємцям, бухгалтерам, працівникам відділу фінансів.
 
Вигоди від відвідування семінарів Лекторій
 
Лекторій - це зручний спосіб отримати важливу інформацію із надійного джерела. Своєчасна інформованість і чітке розуміння вимог та особливостей законодавства допоможуть уникнути штрафних санкцій і фінансових ризиків. Коректне використання інструментів програми 1С:Підприємство і обізнаність про її можливості дозволить без складнощів та стресу впоратися з будь-якими звітами .
 
Приходьте, будемо раді Вас бачити! Розклад семінарів Лекторій на 2016 рік. 
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Програмні продукти 1С:Підприємство діляться на кілька категорій: основні поставки (програмні ліцензії), які містять конфігурацію та Користувацьку угоду на використання програмного продукту; клієнтські (призначені для користувача) ліцензії 1С:Підприємство, або ліцензії на додаткові робочі місця; серверна ліцензія 1С:Підприємство; набори, які включають кілька продуктів з перерахованих категорій.

В ході роботи користувач може стикатися з деякими помилками в програмах 1С:Підприємство. Якщо це трапилося з вами, і ви вже знаєте, яку інформацію надати спеціалісту технічної підтримки, чудово; якщо ви новачок і вперше маєте справу з помилками в програмі, ми пропонуємо вам коротку інструкцію «Яку інформацію про помилку надати спеціалісту техпідтримки».

Дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані / створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інше. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.