Сервіси супроводу. Лекторій

Що таке Лекторій

Лекторій - це унікальний сервіс, який дає можливість користувачам програм 1С:Підприємство / BAS зустрічатися з методистами "ІТС" і отримувати необхідну інформацію з "перших вуст". В рамках Лекторій розглядаються питання змін в законодавстві і те, як ці зміни відображаються у програмах :Підприємство / BAS.
Лекторій — це можливість зустрітися з колегами, задати запитання експертам та отримати необхідні відповіді та рекомендації.   
 

Як працює цей сервіс

Семінари Лекторій проходять в очній формі і у форматі відеолекцій. Для участі в Лекторій Вам необхідно просто звернутися до Вашого партнера по супроводу програми "1С:Підприємство" чи BAS і дізнатися дату та місце проведення найближчого семінару. Для користувачів програм "1С:Підприємство" / BAS з укладеним договором інфомаційно-технологічного супроводу (ІТС) відвідування Лекторію абсолютно безкоштовне. Лекторій буде корисний приватним підприємцям, бухгалтерам, працівникам відділу фінансів.
 

Вигоди від відвідування семінарів Лекторій

Лекторій - це зручний спосіб отримати важливу інформацію із надійного джерела. Своєчасна інформованість і чітке розуміння вимог та особливостей законодавства допоможуть уникнути штрафних санкцій і фінансових ризиків. Коректне використання інструментів програми 1С:Підприємство / BAS і обізнаність про її можливості дозволить без складнощів та стресу впоратися з будь-якими звітами .
 
Приходьте, будемо раді Вас бачити!
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

RDI Service (Regulatory Data Information Service) - сервіс, який дозволяє автоматично оновлювати періодичну нормативно-довідкову інформацію в типових рішеннях BAS та 1С:Підприємство: ставки податків та зборів; індекси інфляції; курси валют; класифікатор банків; класифікатор професій; класифікатор КОАТУУ; класифікатор УКТЗЕД; класифікатор ДКПП; класифікатор підстави звільнення за КЗПП.

Пактум.Контрагент - сервіс, який автоматично заповнює реквізити контрагента в програмах 1С:Підприємство та BAS, використовуючи дані з відкритих державних реєстрів. Досить ввести код ЄДРПОУ для юридичних осіб або ІПН для ФОП і в поля картки будуть записані: коротка та довга назва компанії, адреса, телефон та електронна пошта, керівник та система оподаткування. Докладніше про сервіс та тарифи. У цій статті ми покажемо, де в різних типових конфігураціях 1С:Підприємство та BAS налаштовується цей сервіс.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Коннект - це хмарний сервіс, що дозволяє миттєво та гарантовано доставляти звернення від одержувачів послуг до обслуговуючих фахівців з обліком чату, дзвінків, обміну файлами та віддаленого підключення до робочого столу користувачів. Сервіс дозволяє зберігати історію всіх звернень до обслуговуючих фахівців, комунікувати з колегами, організовувати конференції.