Що таке конфігурація 1С

Конфігурація 1С - це набір алгоритмів та форм, розроблених на платформі 1С. Саме завдяки конфігураціям ми можемо вести облік різних аспектів господарської діяльності. Конфігурацій 1С багато: їх розробляє сама фірма 1С, а також її численні партнери-франчайзі. Конфігурації, розроблені фірмою 1С, називаються типовими. Вони поділяються на базові, професійні та корпоративні. 

До універсальних типових конфігурацій відносяться: 1С Бухгалтерія, Зарплата та управління персоналом, Управління торгівлею, Роздріб, Документообіг. Вони автоматизують окремий аспект діяльності підприємства та вирішують певні бізнес завдання. Є також типові комплексні конфігурації 1С: Управління невеликою фірмою, Управління виробничим підприємством, Комплексна автоматизація. 

Всі конфігурації 1С

Спеціалістам 1С часто доводиться змінювати типові конфігурації, допрацьовувати та адаптувати їх у відповідності до вимог галузі, в якій працює підприємство замовника. Так з'являються галузеві рішення. Для розповсюдження галузевих продуктів необхідно отримати дозвіл фірми 1С та пройти сертифікацію "1С:Сумісно".  

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Для програм «1С:Підприємство» періодично виходять оновлення. Це пов'язано з тим, що програми постійно вдосконалюються, і з кожним новим релізом ви отримуєте нові функціональні можливості і більш зручний продукт. Також оновлення конфігурацій виходять в зв'язку зі змінами в законодавстві, коли є необхідність, наприклад, в нових формах звітності. Якщо у вас типова (незмінна, без допрацювань) конфігурація «1С:Підприємство», Ви можете оновити її самостійно. 

У даній статті розглядаються методи оформлення документів 1С:Підприємство, пов'язані з урахуванням взаєморозрахунків з підзвітними особами в програмі "Управління торгівлею для України", редакція 3.1. Окремий довідник для зберігання інформації про підзвітних осіб у програмі не передбачений. Список підзвітних осіб ведеться в довіднику Фізичні особи. 

Для зручності роботи з програмою "1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою" на мобільних пристроях розроблено мобільний додаток. Мобільний додаток для УНФ - зручний інструмент керівнику для моніторингу стану бізнесу - замовлення, продажі, закупівлі, виробництво, звіти про рух грошових коштів, кредиторської та дебіторської заборгованості. Мобільний додаток для УНФ можна завантажити безкоштовно в App Store та Goоgle play.