Що таке конфігурація 1С

Конфігурація 1С - це набір алгоритмів та форм, розроблених на платформі 1С. Саме завдяки конфігураціям ми можемо вести облік різних аспектів господарської діяльності. Конфігурацій 1С багато: їх розробляє сама фірма 1С, а також її численні партнери-франчайзі. Конфігурації, розроблені фірмою 1С, називаються типовими. Вони поділяються на базові, професійні та корпоративні. 

До універсальних типових конфігурацій відносяться: 1С Бухгалтерія, Зарплата та управління персоналом, Управління торгівлею, Роздріб, Документообіг. Вони автоматизують окремий аспект діяльності підприємства та вирішують певні бізнес завдання. Є також типові комплексні конфігурації 1С: Управління невеликою фірмою, Управління виробничим підприємством, Комплексна автоматизація. 

Всі конфігурації 1С

Спеціалістам 1С часто доводиться змінювати типові конфігурації, допрацьовувати та адаптувати їх у відповідності до вимог галузі, в якій працює підприємство замовника. Так з'являються галузеві рішення. Для розповсюдження галузевих продуктів необхідно отримати дозвіл фірми 1С та пройти сертифікацію "1С:Сумісно".  

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані / створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інше. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.

Не буде зайвим нагадати, що дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані/створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інших. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.

Невеликі компанії, як правило, починають роботу в програмі 1С:Підприємство в файловому режимі, і це цілком логічно: для роботи в програмі 3-5 працівників немає необхідності купувати дороге серверне обладнання та програмне забезпечення. Файловий режим легко налаштовується, не вимагає додаткових інвестицій: файл бази даних (БД) розміщується на комп'ютері і по локальній мережі стає доступним всім користувачам компанії.