Системи «Клієнт Банк» в програмах 1С:Підприємство

Щоденна робота бухгалтера з банком включає:
  • створення платіжних доручень; 
  • вивантаження/завантаження даних банку про надходження та списання за день;
  • відображення виписки банку на розрахунковому рахунку в програмі 1С:Підприємство.
 
Для налаштування автоматичного обміну інформацією про платіжні доручення та банківські виписки між системами «Клієнт банк» та програмами 1С:Підприємство існує спеціалізоване рішення.
 
Воно призначене для використання в типових продуктах 1С:Підприємство:

 

системи Клієнт банк для УНФ
 
Можливості спеціалізованого рішення для систем «Клієнт банк»
  • Вивантаження платіжних доручень із програми 1С:Підприємство в файл для імпорту в систему «Клієнт банк»;
  • Завантаження інформації про платежі із системи «Клієнт банк» в програму 1С:Підприємство;
  • Автоматичний пошук контрагентів по назві чи коду ЄДРПОУ;
  • Пошук договорів, угод по номеру, що вказаний в платежі.

 

Будемо раді допомогти вам з налаштуванням обміну між вашою програмою 1С:Підприємство та системами "Клієнт банк". 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані / створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інше. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.

Не буде зайвим нагадати, що дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані/створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інших. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.

Невеликі компанії, як правило, починають роботу в програмі 1С:Підприємство в файловому режимі, і це цілком логічно: для роботи в програмі 3-5 працівників немає необхідності купувати дороге серверне обладнання та програмне забезпечення. Файловий режим легко налаштовується, не вимагає додаткових інвестицій: файл бази даних (БД) розміщується на комп'ютері і по локальній мережі стає доступним всім користувачам компанії.