Системи «Клієнт Банк» в програмах 1С:Підприємство

Щоденна робота бухгалтера з банком включає:
  • створення платіжних доручень; 
  • вивантаження/завантаження даних банку про надходження та списання за день;
  • відображення виписки банку на розрахунковому рахунку в програмі 1С:Підприємство.
 
Для налаштування автоматичного обміну інформацією про платіжні доручення та банківські виписки між системами «Клієнт банк» та програмами 1С:Підприємство існує спеціалізоване рішення.
 
Воно призначене для використання в типових продуктах 1С:Підприємство:

 

системи Клієнт банк для УНФ
 
Можливості спеціалізованого рішення для систем «Клієнт банк»
  • Вивантаження платіжних доручень із програми 1С:Підприємство в файл для імпорту в систему «Клієнт банк»;
  • Завантаження інформації про платежі із системи «Клієнт банк» в програму 1С:Підприємство;
  • Автоматичний пошук контрагентів по назві чи коду ЄДРПОУ;
  • Пошук договорів, угод по номеру, що вказаний в платежі.

 

Будемо раді допомогти вам з налаштуванням обміну між вашою програмою 1С:Підприємство та системами "Клієнт банк". 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Користувачі програм 1С:Підприємство можуть зіткнутися з проблемою порушення цілісності системи. Ця помилка часто виникає, коли виявлено порушення правил ліцензування.

Сервер 1С:Підприємство - спеціальне програмне забезпечення, яке дає можливість працювати з програмою 1С:Підприємство в клієнт-серверному режимі. Що це означає?
1С:Підприємство може працювати в двох режимах - файловому та клієнт-серверному. У файловому варіанті клієнт запускає програму на своєму комп'ютері і працює безпосередньо з базою даних.
У разі клієнт-серверного варіанту на сервері (комп'ютері) компанії запускається спеціальне програмне забезпечення - сервер 1С:Підприємство.

У попередній статті ми розповідали про те, як отримати ліцензію на програмний продукт 1С:Підприємство. У цій статті розповімо про особливості отримання клієнтських ліцензій 1С:Підприємство та ліцензій на сервер. Порядок отримання клієнтської ліцензії залежить від кількості робочих місць, які підтримуються комплектом клієнтської ліцензії. Ліцензія на одне робоче місце поставляється з комплектом пінкодів для отримання однокористувацької ліцензії. Однокористувацька ліцензія призначена для встановлення на комп'ютер користувача і дозволяє запускати з цього комп'ютера будь-яку кількість сеансів з файловими або клієнт-серверними базами системи «1С:Підприємство».