Системи «Клієнт Банк» в програмах 1С:Підприємство

Щоденна робота бухгалтера з банком включає:
  • створення платіжних доручень; 
  • вивантаження/завантаження даних банку про надходження та списання за день;
  • відображення виписки банку на розрахунковому рахунку в програмі 1С:Підприємство.
 
Для налаштування автоматичного обміну інформацією про платіжні доручення та банківські виписки між системами «Клієнт банк» та програмами 1С:Підприємство існує спеціалізоване рішення.
 
Воно призначене для використання в типових продуктах 1С:Підприємство:

 

системи Клієнт банк для УНФ
 
Можливості спеціалізованого рішення для систем «Клієнт банк»
  • Вивантаження платіжних доручень із програми 1С:Підприємство в файл для імпорту в систему «Клієнт банк»;
  • Завантаження інформації про платежі із системи «Клієнт банк» в програму 1С:Підприємство;
  • Автоматичний пошук контрагентів по назві чи коду ЄДРПОУ;
  • Пошук договорів, угод по номеру, що вказаний в платежі.

 

Будемо раді допомогти вам з налаштуванням обміну між вашою програмою 1С:Підприємство та системами "Клієнт банк". 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Програмні продукти 1С:Підприємство діляться на кілька категорій: основні поставки (програмні ліцензії), які містять конфігурацію та Користувацьку угоду на використання програмного продукту; клієнтські (призначені для користувача) ліцензії 1С:Підприємство, або ліцензії на додаткові робочі місця; серверна ліцензія 1С:Підприємство; набори, які включають кілька продуктів з перерахованих категорій.

В ході роботи користувач може стикатися з деякими помилками в програмах 1С:Підприємство. Якщо це трапилося з вами, і ви вже знаєте, яку інформацію надати спеціалісту технічної підтримки, чудово; якщо ви новачок і вперше маєте справу з помилками в програмі, ми пропонуємо вам коротку інструкцію «Яку інформацію про помилку надати спеціалісту техпідтримки».

Дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані / створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інше. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.