Управління доставкою в програмі "Управління торгівлею"

Торговим підприємствам, що здійснюють послуги доставки, буде корисною функція «Доставка» в програмі «Управління торгівлею» з лінійки продуктів «1С:Підприємство». Ми підготували коротку інструкцію, як налаштувати і використовувати цю опцію.
 
Перед початком роботи в програмі з модулем доставки необхідно встановити наступні налаштування Адміністрування - Склад і доставка.
 
Доставка в УТ
 
 
Склад і доставка в УТ
 
Наступним кроком створюємо транспортний засіб, яким будуть здійснюватися перевезення.
 
Транспортні засоби в УТ
 
 
Транспортні засоби в УТ
 
Зони доставки - ще один важливий довідник, наприклад, район міста. Він дозволяє згрупувати заявки на доставку за напрямками, відповідно завантажити транспортний засіб замовленнями одного напрямку, щоб не вийшло, що в один автомобіль потраплять замовлення з різних кінців міста. Довідник не є обов'язковим, але він дозволяє підвищити зручність і ефективність формування рейсів.
 
Довідник Зони доставки в УТ
 
 
 

Модуль для побудови маршруту доставки в програмах  "1С:Підприємство"

Сьогодні покупець, замовляючи товари і послуги в інтернеті або по телефону, очікує в стислі терміни отримати те, що він купує. Доставка повинна бути і якісною для клієнта, і мінімально витратною для самої компанії. Фахівці нашої компанії розробили модуль для побудови маршруту доставки за допомогою сервісу Google Maps прямо у Вашій обліковій системі 1С:Підприємство.
 

 
 
 
При відправці вантажу силами стороннього перевізника необхідно змінити спосіб доставки, а також вказати, хто саме буде доставляти товар клієнту. Важливо відзначити, що при створенні компанії-постачальника, перевізника товарів необхідно встановити прапорець «Перевізник».
 
Доставка підрядником
 
 
Доставка підрядником в УТ
 
Після оформлення накладної на відвантаження, наприклад, документа Реалізація товарів і послуг, в розділі Склад - Доставка будуть відображатися всі поточні розпорядження на доставку товарів.
 
Склад-Доставка в Управління торгівлею
 
Склад-Доставка в Управління торгівлею
 
 
 

Управління торгівлею 1С:ПідприємствоУПРАВЛІННЯ ТОРГІВЛЕЮ

Шукаєте рішення для автоматизації торгівлі, в якому можна планувати доставку продукції?

 

Познайомтесь з програмою "1С:Підприємство. Управління торгівлею"

 

 
 
Управління статусами поточних завдань на перевезення дозволяє відстежувати стан рейсів. Після закінчення рейсу вказується дата і час. Також є можливість оформити друковану форму даного документа, який буде супровідним для експедитора.
 
Доставка в УТ
 
Завдання на перевезення
 
Відправка на друк
 
У програмі існує можливість створення і друку етикетки для доставки. Шаблон етикетки налаштовується в розділі Адміністрування - Склад і доставка - Шаблон етикетки доставки.
 
Етикетка для доставки
 
 
Друк етикетки на доставку
 
Якщо ви ще не працюєте в УТ і тільки підбираєте рішення, функціонал управління доставкою також реалізований в програмі BAS Управління торгівлею.  
 
Матеріал підготував Олександр Попович, консультант по програмі "Управління торгівлею"
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

У даній статті розглядаються методи оформлення документів 1С:Підприємство, пов'язані з урахуванням взаєморозрахунків з підзвітними особами в програмі "Управління торгівлею для України", редакція 3.1. Окремий довідник для зберігання інформації про підзвітних осіб у програмі не передбачений. Список підзвітних осіб ведеться в довіднику Фізичні особи. 
Використання бонусних карт лояльності дозволяє, на відміну від стандартної знижки, накопичити клієнту певну суму балів і надалі користуватися ними при майбутніх покупках.
Включення опції використання бонусних карт відбувається в розділі Адміністрування - Маркетинг і планування. Першим кроком необхідно створити нову бонусну програму.
Програма "1С:Підприємство. Управління торгівлею" часто використовується для автоматизації роздрібної торгівлі. У цій статті ми розповімо вам, як активувати функціонал для оформлення роздрібних продажів. Ведення роздрібної торгівлі в "1С:Підприємство. Управління торгівлею" можливо тільки при включенні функціональної опції Роздрібні продажі в розділі Адміністрування - CRM і продажі.