Як налаштувати Бітрікс24

 

Налаштування Бітрікс24 не займе у вас багато часу, але забезпечить вам та вашим співробітникам комфортну роботу на порталі. У цій статті ми розповімо про загальні налаштуваннях Бітрікс24. На порталі в меню зліва знайдіть розділ Налаштування

Налаштування Бітрікс24

У цьому розділі вкажіть основні дані про компанію та про те, як буде організована робота на порталі.

 

Налаштування Бітрікс24

 

Назва компанії і Назва компанії в логотипі - вкажіть назву компанії на порталі і те, як вона буде відображатися в лівому верхньому кутку порталу.
Текст кнопки «Мені подобається» для голосування - на порталі співробітники можуть реагувати лайками на публікації, наприклад, в живій стрічці. Вкажіть назву цієї кнопки.
E-Mail адміністратора сайту (відправник за замовчуванням) - вкажіть адресу, з якої будуть відправлятися всі системні повідомлення порталу.
Показувати підпис «24» в логотипі компанії - в комерційних тарифах Команда і Компанія ви можете відключити відображення числа 24 у верхньому лівому кутку.
Формат дати, формат часу, формат імені - налаштуйте формат відображення дати, часу, ПІБ співробітників на порталі.
Перший день тижня, параметри робочого часу, вихідні дні тижня, вихідні та святкові дні року - налаштуйте робочий час і вихідні дні вашої компанії; це необхідно для коректного обліку робочого часу співробітників, для організації комунікації з клієнтами в чатах і месенджерах, для роботи із завданнями та проектами. У рядку Вихідні і Святкові дні перерахуйте всі дати, які будуть вихідними та святковими днями. Дати вводяться без пробілів, через кому.

 

Налаштування робочого часу в Бітрікс24

 

Форматування номера телефону - виберіть країну для налаштування формату номера телефону.
Тип вашої організації - виберіть зі списку, як вам краще називати компанію і співробітників на порталі Бітрікс24.
Показувати звільнених в списку співробітників - відзначте галочкою цю опцію, якщо є необхідність показувати звільнених співробітників в списку співробітників.
Переглядати документи за допомогою - виберіть сервіс, за допомогою якого можна переглядати документи на порталі.
Дозволити редагувати документи, які беруть участь в обговореннях, завданнях, коментарях та інших подіях, всім учасникам за замовчуванням - ви можете включити / відключити цю опцію для всього порталу; також цю опцію можна відключити в кожній конкретній події.
Автоматично підключати Диск групи при вступі користувача в групу - при включенні цієї опції Диск групи автоматично підключиться користувачеві, і він зможе знайти файли групи на своєму диску.
Максимальна кількість записів в історії документів - вкажіть кількість версій документа, які зберігатимуться на сайті.
Дозволити роботу з публічними посиланнями на файли - можливість доступу до файлів за посиланням.
Дозволити блокувати документ для редагування - при включенні цієї опції тільки один співробітник зможе редагувати документ, для інших можливість редагувати його буде заблокована. 

Дозволити адресувати «Всім» повідомлення в Живий стрічці - при включенні цієї опції будь-який співробітник може адресувати повідомлення в Живий стрічці всім співробітникам порталу. Можна окремо налаштувати список тих співробітників, у яких буде таке право.
Відображати адресацію «Всім» за замовчуванням - при включенні цієї опції за замовчуванням одержувачами повідомлень в Живий стрічці будуть всі співробітники на порталі.
Дозволити відправляти повідомлення в «Загальний чат» - при включенні цієї опції будь-який співробітник може адресувати повідомлення в Загальний чат. Можна окремо налаштувати список тих співробітників, у яких буде таке право.
Увімкнути автоматичне повідомлення про нового співробітника в загальний чат, включити автоматичне повідомлення про звільнення співробітника в загальний чат - включення цих опцій дозволяє відправку повідомлень в загальний чат.
Включити багаті посилання - ця опція дозволяє створювати коротке превью матеріалу за посиланням.
Дозволити користувачам встановлювати додатки - опція дозволяє користувачам встановлювати на портал додаткові додатки з маркетплейса.
Дозволити швидку реєстрацію - при включеній опції користувач може зареєструвати себе на будь-якому порталі, адреса якого йому відома. Для завершення реєстрації необхідне схвалення адміністратора порталу.
Дозволити всім запрошувати користувачів на портал - опція дає можливість будь-якому користувачеві запрошувати на портал співробітників.
Включити додавання в живу стрічку запису про прийом на роботу нового співробітника - в Живий стрічці буде відображатися повідомлення про прийняття на роботу нового співробітника.
Дозволити спілкування в глобальній мережі Нетворк всім користувачам мого Бітрікс24 - включена опція дозволяє користувачам порталу зв'язуватися з користувачами інших порталів Бітрікс24, наприклад, для комунікації в чатах та при постановці міжпортальних завдань.

 

Налаштування безпеки

Для безпечної роботи на порталі передбачена двоетапна авторизація. Включення опції «Вимагати підключення двоетапної авторизації у всіх співробітників» передбачає додатковий захист за допомогою одноразових паролів. Ви також можете вказати період, протягом якого користувачі повинні підключити собі такий спосіб авторизації.

 

Налаштування безпеки в Бітрікс24

 

Налаштування сервісів

В розділі Сервіси ви можете відключити ті опції, які у вашій компанії не використовуються.

 

Налаштування доступу по IP 

Також в розділі налаштувань Бітрікс24 ви можете задати обмеження за IP адресами для входу на портал (при необхідності). Додайте співробітників і вкажіть, з яких адрес їм дозволено доступ в Бітрікс24.

 

Свій логотип

У комерційних тарифах Команда і Компанія ви можете встановити на порталі логотип своєї компанії (відображається у верхньому лівому куті).

Логотип компанії в Бітрікс24

Все. Портал готовий до роботи. 

 

Інші налаштування в Бітрікс24

Для коректної роботи в Бітрікс24 також необхідно виконати ряд інших налаштувань на рівні сервісів:

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Програми 1С:Підприємство - системи для обліку господарської діяльності підприємства. На підставі зібраних в них даних керівництво отримує важливу інформацію про фінансовий стан організації, про рентабельність бізнесу в цілому і окремих його напрямках. Бітрікс24 - корпоративний портал і сучасна CRM система, яка дозволяє організувати повноцінну та ефективну роботу з клієнтами компанії.

 
Сьогодні відділ продажів будь-якої компанії немислимий без CRM системи. СRM - це і система управління взаємовідносинами з клієнтами, і система управління продажами. Завдяки CRM відділ продажів вибудовує роботу з клієнтами з моменту їх першого контакту з компанією до закриття угоди і повторних продажів.
 

В CRM-системі Бітрікс24 накопичується чимало інформації про клієнтів компанії: окрім їх контактних даних ви можете фіксувати товари та послуги, якими вони цікавились чи які придбали, канали комунікації, якими вони до вас звертались, дні народження, заходи, які вони відвідали тощо. Всю цю інформацію можна використовувати для підтримки комунікації з клієнтом, і для цього в Бітрікс24 також є корисний інструмент – CRM-маркетинг.