Як оновити програму BAS самостійно

Для програм BAS періодично виходять оновлення. Це пов'язано з тим, що програми постійно вдосконалюються, і з кожним новим релізом ви отримуєте нові функціональні можливості і більш зручний продукт. Також оновлення конфігурацій виходять в зв'язку зі змінами в законодавстві, коли є необхідність, наприклад, в нових формах звітності. Якщо у вас типова (незмінена, без допрацювань) конфігурація BAS, Ви можете оновити її самостійно. Для цього дотримуйтесь нашої інструкції.
 
 

Як оновити типову конфігурацію BAS

Де завантажити оновлення BAS

 
Для встановлення оновлень вашої програми спочатку необхідно отримати самі файли оновлень. Вони доступні у вашому особистому кабінеті на офіційному сайті portal.bas-soft.eu. (ми реєструємо клієнтам особистий кабінет на цьому порталі при покупці програми) при наявності укладеного договору на Інформаційно-технологічний супровід (ІТС)
 

Портал ІТС

1. У кабінеті у вкладці «Сервіси» зайдіть в розділ «Оновлення», натисніть вкладку Завантажити оновлення програм BAS. Ви автоматично потрапите на сайт оновлень. В списку програм знайдіть свою, наприклад, конфігурація BAS Малий бізнес. Звертаємо увагу, що оновлення доступні тільки для тих програмних продуктів, які зареєстровані у вас в кабінеті. Натисніть на посилання і на новій сторінці в списку оновлень виберіть необхідний вам реліз. На сторінці, що відкриється, натискайте на «Дистрибутив оновлення».

Оновлення програм BAS  Оновлення програми BAS Малий бізнес

2. Завантажте дистрибутив на комп'ютер. Можна створити окрему папку для оновлень, так вам буде легко знайти необхідні файли.
 
3. Коли файли завантажаться, знайдіть архівний файл updsetup.exe, розархівуйте його (клацніть двічі по цьому файлу). У вас в папці з'являться нові файли, серед них - і файл setup.exe. Переходимо до установки шаблону оновлень.
 
4. Запустіть файл установки оновлення setup.exe. Після запуску всюди натискайте «Далі» і «Готово» в кінці.
 
 

Оновлення конфігурації BAS

 
Після встановлення шаблону можна приступати безпосередньо до оновлення конфігурації BAS. Перед оновленням ми рекомендуємо зробити резервну копію бази даних. Для створення копії в режимі Конфігуратора в меню Адміністрування виберіть «Вивантажити інформаційну базу» і збережіть файл вивантаження в окрему папку, де ви зможете його легко знайти.
 
Для оновлення конфігурації зайдіть в програму BAS в режимі Конфігуратора, виберіть вкладку Підтримка - Оновити конфігурацію.
 
Оновлення конфігурації
 
У вікні, що з'явиться, натисніть "Далі". Поставте галочку «Пошук доступних оновлень» і знову натисніть "Далі".
 
Оновлення 1С:Підприємство
 
У вікні, що відкриється, виберіть необхідне оновлення, натисніть «Готово», далі натисніть "Продовжити оновлення" і "Ок". Після цього система запропонує оновити конфігурацію бази даних - натискайте "Так". Через деякий час з'явиться вікно «Реорганізація інформації», в ньому потрібно натиснути кнопку «Прийняти». Оновлення займе якийсь час. Коли воно закінчиться, кнопка «Оновити конфігурацію бази даних» буде неактивна. Тепер можна заходити і працювати в програмі.
 
При оновленні програми BAS стежте за версією релізу вашої конфігурації: встановити нові релізи неможливо, якщо у вас пропущені один або кілька попередніх релізів. 
 
Зверніть увагу, якщо у вашу конфігурацію вносилися зміни, використовувати цю інструкцію для оновлення такої конфігурації не можна, інакше ви втратите всі зміни. Для оновлення нетипових (змінених) конфігурацій ми рекомендуємо вам звернутися до фахівців.
 
 

Оновлення базової версії BAS

 
Для базових версій програм BAS договір ІТС необов'язковий, доступ до оновлень безкоштовний. Послідовність установки оновлень відповідає вищеописаного алгоритму.
 

Послуга оновлення конфігурації від компанії ІнтелТех 

 
Наші фахівці можуть допомогти з оновленням вашої програми BAS - як типової, так і зміненої. Для цього нам необхідні:
  • реєстраційний номер вашої програми - так ми перевіряємо її ліцензійність і наявність підписки на ІТС;
  • доступ до вашої конфігурації для проведення оновлення.
Перед оновленням ми оцінюємо вартість робіт. Вона залежить від кількості внесених змін в програму і кількості невстановлених релізів оновлень. Послуга оновлення також входить в наші тарифи супроводу програм BAS. Проконсультуйтеся з нашим фахівцем з цього питання (044) 209-93-20, (067) 467-90-05.
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Для налаштування мови інтерфейсу в програмі BAS Малий бізнес, щоб текст відображався коректно на усіх кнопках та формах, необхідно виконати всього кілька простих кроків.

В програмі BAS «Малий бізнес» існує дві обробки для планування потреб і автоматичного формування замовлень постачальникам. Розглянемо кожну із них.

Підсистема CRM в «BAS Малий бізнес» дозволяє повністю автоматизувати роботу відділу продажу на підприємстві і відобразити весь ланцюжок взаємодії з клієнтом, починаючи з реєстрації його, як потенційного і закінчуючи оформленням договору і замовлення.