Як підключитися до програми "1С:Підприємство" через "тонкий клієнт"

Ваша програма "1С:Підприємство" встановлена на сервері і працювати в ній через браузер незручно? Можна забезпечити собі комфортну роботу в програмі простим способом: підключайтесь до неї через так званий "тонкий клієнт": для входу в програму ви будете використовувати ярлик на робочому столі. Для встановлення "тонкого клієнта" скористайтеся нашою інструкцією. 

 

Інструкція по налаштуванню підключення до програми через "тонкий клієнт" 

  

1. Встановіть програму "тонкий клієнт" на ваш комп'ютер. Для цього завантажте файли програми, клікнувши на кнопку нижче.

Завантажити тонкий клієнт

2. Розпакуйте архів, натиснувши на ньому правою клавішею мишки та вибравши в списку Extract to setuptc\.

3. В новій папці, що утворилась, запустіть інсталяційний файл setup, натиснувши на ньому правою кнопкою миші та вибравши у меню, що з’явилося, Запуск від імені адміністратора.

Запуск від імені адміністратора

 

4. У вікні програми встановлення натисніть кнопку «Далі». На наступній сторінці виберіть необхідні для встановлення мови в групі Додаткові інтерфейси. Потім виберіть мову інтерфейсу «Українська» і натисніть «Далі». По замовчуванню встановіть українську мову і натисніть «Далі». 

Встановлення тонкого клієнта

 

5. Натисніть «Встановити» для запуску процесу встановлення. Після завершення встановлення натисніть «Готово». Тонкий клієнт готовий до використання.

6. Для підключення вашої бази 1С:Підприємство запустіть програму тонкий клієнт. Для цього на комп'ютері зайдіть в меню Пуск та запустіть програму. 

Тонкий клієнт

 

7. У вікні, що з’явилося, натисніть кнопку «Додати». Виберіть пункт «Додавання у список існуючої інформаційної бази» і натисніть «Наступна». 

Додавання інформаційної бази

 

8. У наступному вікні виберіть пункт «На веб-сервері» і скопіюйте туди адресу, де знаходиться ваша база. Натисніть «Наступна», а потім «ОК».

Информационная база

 

9. Для запуску програми 1С:Підприємство клікайте на ярлик на робочому столі.

Якщо щось піде не так, ми залюбки допоможемо вам з встановленням програми.  

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Програмні продукти 1С:Підприємство діляться на кілька категорій: основні поставки (програмні ліцензії), які містять конфігурацію та Користувацьку угоду на використання програмного продукту; клієнтські (призначені для користувача) ліцензії 1С:Підприємство, або ліцензії на додаткові робочі місця; серверна ліцензія 1С:Підприємство; набори, які включають кілька продуктів з перерахованих категорій.

В ході роботи користувач може стикатися з деякими помилками в програмах 1С:Підприємство. Якщо це трапилося з вами, і ви вже знаєте, яку інформацію надати спеціалісту технічної підтримки, чудово; якщо ви новачок і вперше маєте справу з помилками в програмі, ми пропонуємо вам коротку інструкцію «Яку інформацію про помилку надати спеціалісту техпідтримки».

Дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані / створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інше. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.