Як працювати в CRM Бітрікс24

 
Сьогодні відділ продажів будь-якої компанії немислимий без CRM системи. СRM - це і система управління взаємовідносинами з клієнтами, і система управління продажами. Завдяки CRM відділ продажів вибудовує роботу з клієнтами з моменту їх першого контакту з компанією до закриття угоди і повторних продажів.
 

Що таке CRM Бітрікс24

Бітрікс24 - хмарна CRM система з усім необхідним інструментарієм для відділу продажів і маркетингу по роботі з клієнтами: можливість вести базу контактів клієнтів, історію взаємодії, CRM маркетинг (сегментація, розсилки, ведення рекламних кампаній), завдання і проекти, CRM форми і чати на сайт, IP телефонія. Якщо вам важливо зберігати всі дані у себе на сервері, є коробкове рішення Бітрікс24 CRM.
 
 

З чого почати роботу в CRM системі Бітрікс24

Робота в CRM Бітрікс24 починається з налаштувань: необхідно налаштувати систему під вашу компанію. Для цього треба зайти в CRM - Ще - Налаштування.
 
Хмарна CRM Бітрікс24
 
Налаштування CRM
 
З цього меню ви можете заповнити довідники, налаштувати напрямки угод, додати реквізити вашої компанії і способи оплати, встановити права доступу співробітників до CRM системи та налаштувати інтеграцію CRM з поштовим сервісом. Почніть із вкладки "З чого почати".
 

Налаштування довідників CRM

У розділі Довідники виконуються основні налаштування сутностей CRM: статуси і джерела лідів, статуси рахунків і пропозицій, стадії угод (для різних напрямків бізнесу), типи контактів і компаній.

Довідники CRM

 

Налаштування напрямків угод

Напрямки угод в Бітрікс24

Припустимо, у вас кілька напрямків діяльності, наприклад, ви продаєте товари і надаєте послуги. У такому випадку для цих двох напрямків алгоритм роботи з клієнтом може істотно відрізнятися. Тому для кожного виду діяльності ви можете створити свій напрямок в угодах Бітрікс24 і для кожного напрямку прописати свої стадії (напрямки і стадії угод налаштовуються як в довідниках, так і в самому розділі Угоди в CRM).

 

  

 

Далі додайте реквізити вашої компанії, додайте способи оплати.  
 
 
Налаштування прав доступу
 
В Налаштуваннях CRM перейдіть у вкладку Права - Права доступа.
 
Права доступу CRM
 
Налаштування прав в CRM регулює доступ співробітників до різних розділів CRM. Для того, щоб дати співробітнику право доступу, натисніть кнопку "Додати право доступу", виберіть користувача або групу користувачів і присвойте їм роль.
   
Ролі CRM
 
За замовчуванням в Бітрікс24 вже є деякі ролі зі своїми доступами, але ви можете їх відредагувати під свої потреби або створити нові під конкретних співробітників.
 
Редагування ролі
 
 

Ліди в Бітрікс24

 
Коли налаштування готові, необхідно внести в систему лідів. Хто такі ліди в Бітрікс24? Лід - це ваш потенційний клієнт, він цікавиться вашим товаром чи послугою, однак ще не придбав їх. Облік лідів необхідний для аналізу продажів - ви будете відслідковувати, який відсоток лідів конвертувався в продаж і реальних клієнтів, будете розуміти, наскільки якісних лідів генерує маркетинг / відділ продажів та наскільки ефективно менеджери з продажу працюють з клієнтами, мотивуючи їх до покупки вашого товару або послуги.
 
Як додавати ліди в Бітрікс24
 
Ви можете додати ліди в CRM Бітрікс24 кількома способами.

1. Вручну: якщо лідів небагато, їх можна внести в Бітрікс24 вручну за допомогою кнопок «Додати лід».

Ліди в Бітрікс24
 
2. Імпорт лідів в Бітрікс24: ви можете завантажити готовий список лідів в систему по шаблону, натиснувши на шестерінку та вибравши в меню "Імпорт лідів".
 
Імпорт лідів в Бітрікс24
 
Також джерелами лідів для CRM Бітрікс24 можуть бути:
  • електронна пошта: при налаштуванні інтеграції пошти з CRM системою виберіть опції Створювати Ліди при вхідних листах з нової імейл-адреси і вихідних листах на нову імейл-адресу.
  • телефонні дзвінки: з підключеною IP телефонією на підставі вхідних дзвінків з нових номерів і вихідних дзвінків на нові номери будуть створюватися Ліди.
  • CRM форми і віджет на сайт: при заповненні CRM форми, форми зворотного зв'язку на сайті, зверненні в чат Відкритих ліній також буде створюватися лід.
 
 

Автоматизация с Битрикс24

CRM система Бітрікс24 для відділу продажів:

- клієнтська база, історія взаємодії; 

- СРМ маркетинг - сегментація, розсилки;

- планування справ по роботі з клієнтами;

- автоматизація процесів роботи; 

- мобільний додаток та багато іншого.

 

 
Як працювати з лідами
 
У картку ліда внесіть всю інформацію, яка у вас є по цьому потенційному клієнту, додайте призначені для користувача поля, якщо необхідно зібрати максимум важливих даних, які допоможуть вам в роботі. Фіксуйте в коментарях інформацію про взаємодії з лідом, вихідні і вхідні листи і дзвінки будуть автоматично зберігатися в картці. Для роботи з лідами у вас під рукою весь необхідний інструментарій - плануйте дзвінки, завдання, зустрічі, події, відправку листів, рахунків і комерційних пропозицій. Список справ по CRM можна побачити у вкладці Мої справи та Стрічка CRM.
 
Виконані і заплановані активності також будуть фіксуватися в картці ліда і з картки ви зможете швидко поставити задачу або запланувати зустріч / дзвінок.
  
Після успішної роботи з лідом ми конвертуємо його в контакт і / або компанію, угоду. Для цього натискаємо статус ліда «Завершити обробку ліда» і вибираємо потрібну опцію. Лід залишиться в CRM системі і буде прив'язаний до нових елементів. Історія комунікації збережеться в нових картках (контакт, компанія). Після конвертації ви будете вести історію взаємодії з клієнтом в картці Контакту, Компанії чи Угоди.
 
Конвертація ліда
 
Всю історію взаємодії з клієнтами ви можете бачити в розділі CRM - Історія.

Історія в Бітрікс24

 

Угоди в Бітрікс24

 
Угоди в Бітрікс24 - це фіксація продажів ваших товарів і послуг. Тут також є свої стадії, які проходить угода, поки вона в роботі. При створенні угоди ви додаєте товари / послуги з каталогу або створюєте їх прямо в угоді (вкладка Товари). При інтеграції Бітрікс24 з програмами 1С:Підприємство або BAS ви можете вивантажити з облікової системи рахунок і відправити його клієнту прямо з картки угоди.
 
У картці угоди є опція Прийняти оплату, що може бути дуже зручно для роздрібних продажів.
У картці угоди ви також ведете спілкування з клієнтом, плануєте активності. Коли угода укладена, її можна закривати, вибравши останню стадію "Завершити операцію".
 
Картка угоди в Бітрікс24
 

Звіти в CRM Бітрікс24

 
Воронка продажів
 
У Бітрікс24 є можливість побудувати воронку продажів по лідам (CRM - Ліди), а також за різними напрямками угод (CRM - Ще - Воронка продажів). Воронка продажів наочно показує, на яких стадіях роботи знаходяться ваші потенційні клієнти.
 
Воронка в Бітрікс24
 
В CRM доступні також типові звіти по операціях, лідах, рахунках, товарах, справах з діаграмами. Типові звіти недоступні для редагування. Для налаштування звіту під потреби вашого бізнесу необхідно скопіювати стандартний звіт, потім внести необхідні зміни. У звіт можна також додавати власні поля.
 
CRM Бітрікс24 підійде будь-якому бізнесу - і для торгівлі, і для сфери послуг, сервісним компаніям і навіть виробничим підприємствам. Бітрікс24 - також відмінне CRM рішення для малого бізнесу: 12 співробітників компанії можуть працювати в Бітрікс24 безкоштовно.
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

В CRM системі Бітрікс24 акумулюється величезна кількість даних - про лідах (потенційних клієнтах), відправлених комерційних пропозиціях і виставлених рахунках, угодах, завданнях. І всі ці дані покликані допомагати нам бути більш ефективними в своїй роботі: розуміти, що ми робимо правильно, а що ні, де ми втрачаємо клієнтів, скільки коштує нам залучення ліда і як ми можемо оптимізувати бюджети на залучення.

Бітрікс24 хороший ще й тим, що дозволяє підключати поштові скриньки та працювати з поштою прямо на порталі: не треба тримати в браузері відкритою окрему вкладку з поштою - всі інструменти у вас в одному вікні. Можна підключати кілька поштових скриньок, давати доступ колегам до своїх скриньок, наприклад, на період відпустки, використовувати шаблони при створенні листів. І найважливіше - вся переписка з клієнтами зберігається в картках цих клієнтів, що дозволяє швидко згадати, про що говорили в останній раз.

Програми 1С:Підприємство - системи для обліку господарської діяльності підприємства. На підставі зібраних в них даних керівництво отримує важливу інформацію про фінансовий стан організації, про рентабельність бізнесу в цілому і окремих його напрямках. Бітрікс24 - корпоративний портал і сучасна CRM система, яка дозволяє організувати повноцінну та ефективну роботу з клієнтами компанії.