Як відбувається комунікація в Бітрікс24

 
В ізоляції, в інформаційному вакуумі, особливо новачку в компанії, виконувати робочі завдання дуже складно, можна сказати, майже неможливо. За що ми в ІнтелТеху любимо Бітрікс24, так це як раз за практично необмежені можливості спілкування: Бітрікс24 пропонує широкий арсенал інструментів для організації успішної внутрішньої комунікації в компанії. 
 
Ми підготували для вас огляд основних способів взаємодії, які доступні в Бітрікс24. До речі, коли ознайомитеся, можете спробувати все це на практиці: реєструєте свою компанію на сайті, запрошуєте колег і спілкуєтесь - якщо у вас до 12 співробітників, для вас Бітрікс24 абсолютно безкоштовний!
 

Отже, ось ті інструменти, які допоможуть налагодити ефективну комунікацію.

 

Жива стрічкаЖива стрічка в Бітрікс24

В живій стрічці ви можете відправити важливе повідомлення всім співробітникам, вибраній групі колег чи окремому співробітнику; тут же можна постити привітання зі святами та днями народження, а також анекдоти та веселі картинки, щоб задати настрій на день. Лайкайте, коментуйте публікації, тегайте колег, щоб привернути їх увагу.
 
До речі, нова фішка у Бітріксі: можна змінювати фон вашого Бітріксу прямо, як обкладинку у Фейсбуці, що теж додає позитивного настрою на день; ми раділи, як діти.
 
 

 

Чати

Відправляйте особисті повідомлення колезі чи керівнику; створюйте групові чати для обговорення спільних проектів. З Бітрікс24 новачкам в компанії легко знайти потрібного працівника в будь-якому відділ: достатньо зайти в струкутуру компанії, вибрати департамент, працівника і написати йому повідомлення. 
 
В меню зліва в розділі Чат і дзвінки вказана кількість повідомлень, а в правій стороні ви бачите, хто саме з вами хоче поспілкуватися.
 
Чати в Бітрікс24
 
 

Дзвінки / Відеоконференції

 

Дзвінки в Бітрікс24

Спілкуватися з колегами ви також можете за допомогою дзвінків, можна влаштувати навіть відеоконференцію - зручний інструмент у випадках, коли співробітники знаходяться у різних офісах. Завдяки мобільному застосунку для смартфонів та планшетів до відеоконференції можуть приєднатися колеги, що наразі не в офісі, а, наприклад, в дорозі, у відрядженні чи на зустрічі. 
 
 
 
 
Екстранет
 
Незамінний інструмент для спілкування з клієнтами та роботи над спільними проектами. Створюйте проектну групу, запрошуйте співробітників клієнта у ваш Бітрікс24 і обговорюйте завдання за допомогою вищезгаданих засобів.
 
 

Автоматизация с Битрикс24

Бітрікс24 - корпоративний портал для спільної роботи:

- автоматизація бізнес процесів; 

- управління завданнями та проектами, діаграма Ганта;

- облік робочого часу;

- організація внутрішньої комунікації, жива стрічка;

- мобільний додаток та багато іншого.

 

 

Диск

 
Комунікація необхідна для отримання певної інформації в усному вигляді, друкованому чи у вигляді зображень, аудіо та відеофалів, документів у форматі doc, pdf, ppt тощо.
 
Диск - це простір для зберігання інформаційних ресурсів, обміну ними та спільного доступу до них. Ви можете створити тут цілу бібліотеку! Завантажуйте корпоративні документи, наприклад, інструкції для співробітників, інформацію про цінності компанії та корпоративну культуру, книги продажів, маркетингові матеріали, а також матеріали для персонального розвитку працівників - бізнес книги, статті тощо.  
 
Електронна пошта не завжди дає змогу відправляти “важкі” файли, а сторонні файлообмінники не гарантують захищеність даних - з диском Бітрікс24 інформація не залишає безпечних стін корпоративного порталу і завжди доступна у разі потреби.
 
 
Бітрікс24 також слугує каналом неформальних комунікацій, своєрідним “кулером”, завдяки якому співробітники задовольняють свою потребу в соціальній взаємодії. 
 
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Налаштування Бітрікс24 не займе у вас багато часу, але забезпечить вам та вашим співробітникам комфортну роботу на порталі. У цій статті ми розповімо про загальні налаштуваннях Бітрікс24. На порталі в меню зліва знайдіть розділ Налаштування. У цьому розділі вкажіть основні дані про компанію та про те, як буде організована робота на порталі.

 
Сьогодні відділ продажів будь-якої компанії немислимий без CRM системи. СRM - це і система управління взаємовідносинами з клієнтами, і система управління продажами. Завдяки CRM відділ продажів вибудовує роботу з клієнтами з моменту їх першого контакту з компанією до закриття угоди і повторних продажів.
 
Програми 1С:Підприємство - системи для обліку господарської діяльності підприємства. На підставі зібраних в них даних керівництво отримує важливу інформацію про фінансовий стан організації, про рентабельність бізнесу в цілому і окремих його напрямках.