Як виправити помилку порушення цілісності системи 1С:Підприємство

Користувачі програм 1С:Підприємство можуть зіткнутися з проблемою порушення цілісності системи. Ця помилка часто виникає, коли виявлено порушення правил ліцензування

Програма відслідковує наступне:

  • чи змінено файл backbas.dll (перевіряється вся сума файлів системи);
  • чи встановлений на комп'ютері емулятор ключа захисту.

З цілісністю системи в такому випадку все добре, помилка вказує на неліцензійне використання програми - наявність на комп’ютері емулятора ключа захисту чи слідів його встановлення.  

Дана проблема вирішується кількома способами. 

1. Якщо у вас неліцензійна програма, придбайте ліцензійну програму «1С:Підприємство». Таким чином ви уникнете проблем з порушенням авторських прав та забезпечите стабільну роботу системи. Купити програму 1С:Підприємство можна у нас. Ми також надамо вам якісну технічну та консультаційну підтримку і своєчасне встановлення нових релізів оновлень програм.  

2. Якщо у вас ліцензійна програма, однак помилка порушення цілісності системи «1С:Підприємство» виникає, необхідно видалити із системи емулятор ключа захисту чи почистити сліди його встановлення.  

Видалити емулятор ключа захисту можна вручну або за допомогою відповідних деінсталяторів: 

  • haspflt.sys: файл може бути розміщений в каталозі windows\system32\drivers\haspflt.sys, драйвер встановлений в систему і прописаний у гілці реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\haspflt;  ключі у гілці реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Emulator\HASP\Dump. Їх можна видалити вручну або за допомогою uninstall.bat із комплекта деінсталяції del_haspflt.zip
  • vusbbus.sys: файл може бути розміщений в каталозі windows\system32\drivers\vusbbus.sys. Драйвер "Virtual Usb Bus Enumerator" встановлений в систему та прописаний у вгілці реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\vusbbus; ключі у гілці реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\NEWHASP\Services\Emulator\HASP\Dump. Їх можна видалити вручну або за допомогою uninstall.bat із комплекта деінсталяції del_vusbbus.zip.

Обов'язково необхідно запускати uninstall.bat від імені адміністратора.

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Сервер 1С:Підприємство - спеціальне програмне забезпечення, яке дає можливість працювати з програмою 1С:Підприємство в клієнт-серверному режимі. Що це означає?
1С:Підприємство може працювати в двох режимах - файловому та клієнт-серверному. У файловому варіанті клієнт запускає програму на своєму комп'ютері і працює безпосередньо з базою даних.
У разі клієнт-серверного варіанту на сервері (комп'ютері) компанії запускається спеціальне програмне забезпечення - сервер 1С:Підприємство.

У попередній статті ми розповідали про те, як отримати ліцензію на програмний продукт 1С:Підприємство. У цій статті розповімо про особливості отримання клієнтських ліцензій 1С:Підприємство та ліцензій на сервер. Порядок отримання клієнтської ліцензії залежить від кількості робочих місць, які підтримуються комплектом клієнтської ліцензії. Ліцензія на одне робоче місце поставляється з комплектом пінкодів для отримання однокористувацької ліцензії. Однокористувацька ліцензія призначена для встановлення на комп'ютер користувача і дозволяє запускати з цього комп'ютера будь-яку кількість сеансів з файловими або клієнт-серверними базами системи «1С:Підприємство».

Для отримання програмної ліцензії 1С:Підприємство вам необхідні наступні дані (вони вказані в документі поставки вашого програмного продукту):

  • вид програмного продукту: основна поставка, клієнтська ліцензія, ліцензія на сервер або комплект, що включає всі перераховані види продуктів;
  • реєстраційний номер програмного продукту;
  • пінкод для отримання програмної ліцензії.