Як вивантажити інформаційну базу "1С:Підприємство" в файл

Вивантаження інформаційної бази може знадобитися для створення образу інформаційної бази, для створення резервної копії, при необхідності перенесення бази на інший комп'ютер, для передачі копії бази для проведення аналізу та оцінки допрацювань. Перед виконанням робіт в базі, які можуть значно змінити склад даних, необхідно вивантажити інформаційну базу, щоб мати резервну копію. Вивантаження бази створюється у вигляді файлу 1Cv8.dt.

Для вивантаження інформаційної бази в файл необхідно виконати наступні дії (на прикладі конфігурації "Управління невеликою фірмою"):

1. Запустіть програму в режимі "Конфігуратор":

Конфігуратор 1С:Підприємство

2. Розділ Адміністрування - Вивантажити інформаційну базу

Вивантаження бази в файл

3. Виберіть диск та каталог, куди буде збережений файл вивантаження. Ім'я файлу програма присвоює автоматично (1Cv8.dt), але його можна відредагувати. Тип файлу - .dt.
4. Натисніть кнопку "Зберегти".
5. Після закінчення процесу вивантаження з'явиться повідомлення про завершення вивантаження інформаційної бази.

Сповіщення про завершення вивантаження
6.    Файл вивантаження можна знайти в каталозі, який був вказаний на початковому етапі.  

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Користувачі програм 1С:Підприємство можуть зіткнутися з проблемою порушення цілісності системи. Ця помилка часто виникає, коли виявлено порушення правил ліцензування.

Сервер 1С:Підприємство - спеціальне програмне забезпечення, яке дає можливість працювати з програмою 1С:Підприємство в клієнт-серверному режимі. Що це означає?
1С:Підприємство може працювати в двох режимах - файловому та клієнт-серверному. У файловому варіанті клієнт запускає програму на своєму комп'ютері і працює безпосередньо з базою даних.
У разі клієнт-серверного варіанту на сервері (комп'ютері) компанії запускається спеціальне програмне забезпечення - сервер 1С:Підприємство.

У попередній статті ми розповідали про те, як отримати ліцензію на програмний продукт 1С:Підприємство. У цій статті розповімо про особливості отримання клієнтських ліцензій 1С:Підприємство та ліцензій на сервер. Порядок отримання клієнтської ліцензії залежить від кількості робочих місць, які підтримуються комплектом клієнтської ліцензії. Ліцензія на одне робоче місце поставляється з комплектом пінкодів для отримання однокористувацької ліцензії. Однокористувацька ліцензія призначена для встановлення на комп'ютер користувача і дозволяє запускати з цього комп'ютера будь-яку кількість сеансів з файловими або клієнт-серверними базами системи «1С:Підприємство».