Як зробити резервну копію 1С:Підприємство

Дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані / створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інше. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.
 
У цій статті ми розповімо, як зробити резервну копію 1С:Підприємство. Налаштування резервного копіювання 1С:Підприємство допоможе в майбутньому уникнути втрати інформації в разі пошкодження бази даних.
 
 

Резервне копіювання бази 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0.

 
Перейдіть у розділ Адміністрування – Обслуговування, виберіть підрозділ «Резервне копіювання та відновлення». Перейдіть за посиланням "Налаштування резервного копіювання".
 
Налаштування резервного копіювання
 
Встановіть прапорець "Виконувати автоматичне резервне копіювання". Далі виберіть один з варіантів створення копій бази:
  • "Регулярно за розкладом" (автоматичне резервне копіювання 1С:Підприємство). Вибравши цей варіант, перейдіть за посиланням для налаштування розкладу завдання резервного копіювання.
  • "При завершенні роботи". При виборі цього варіанту користувачеві з правами "Адміністратор" при завершенні робочого сеансу в програмі буде запропоновано виконати резервне копіювання.
В полі "Каталог для збереження резервних копій" вкажіть шлях до папки, в яку будуть поміщатися резервні копії інформаційної бази.
 
За допомогою перемикача виберіть термін, протягом якого програма буде "Зберігати резервні копії" або кількість збережених резервних копій. Натисніть кнопку "Готово", щоб підтвердити вибір і повернутися в програму, яка після цього перейде в режим автоматичного резервного копіювання.
 
Створення резервних копій інформаційної бази можна налаштувати в автоматичному режимі з будь-якою частотою. Виконати налаштування резервного копіювання може тільки користувач з правами "Адміністратор".
 
 

Резервне копіювання бази 1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою

 
Для налаштування резервного копіювання бази в 1С:Підприємство. УНФ зайдіть в розділ Компанія - Налаштування - Адміністрування - Підтримка і обслуговування. Далі перейдіть за посиланням «Створення резервної копії та відновлення».
 

Налаштування резервного копіювання в УНФ

Виконайте налаштування так само, як і налаштування резервного копіювання в Бухгалтерії 2.0.
 
У разі необхідності наші фахівці допоможуть вам з супроводом програм 1С:Підприємство.

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Не буде зайвим нагадати, що дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані/створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інших. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.

Невеликі компанії, як правило, починають роботу в програмі 1С:Підприємство в файловому режимі, і це цілком логічно: для роботи в програмі 3-5 працівників немає необхідності купувати дороге серверне обладнання та програмне забезпечення. Файловий режим легко налаштовується, не вимагає додаткових інвестицій: файл бази даних (БД) розміщується на комп'ютері і по локальній мережі стає доступним всім користувачам компанії.

Ваша програма "1С:Підприємство" встановлена на сервері і працювати в ній через браузер незручно? Можна забезпечити собі комфортну роботу в програмі простим способом: підключайтесь до неї через так званий "тонкий клієнт": для входу в програму ви будете використовувати ярлик на робочому столі. Для встановлення "тонкого клієнта" скористайтеся нашою інструкцією.