Як зробити резервну копію 1С:Підприємство

Дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані / створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інше. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.
 
 

Причини пошкоджень баз даних

 
Основними причинами пошкоджень баз даних, як правило, є:
  • комп'ютерні віруси;
  • збої в роботі локальної мережі;
  • вимкнення електрики;
  • неправильне завершення користувачем роботи програми 1С:Підприємство або комп'ютера;
  • збої в процесі установки оновлень бази 1С:Підприємство через нестабільне підключення до Інтернету або відключення електрики.
 
Відновлення роботи пошкодженої бази і збереження всіх даних не завжди можливо, тому важливо налаштувати резервне копіювання 1С:Підприємство. Воно допоможе в майбутньому уникнути втрати інформації в разі пошкодження бази даних.
 
У цій статті ми розповімо, як зробити резервну копію 1С:Підприємство
 
 

Резервне копіювання бази 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0.

 
Для налаштування резервного копіювання "Бухгалтерії" перейдіть у розділ Адміністрування – Обслуговування, виберіть підрозділ «Резервне копіювання та відновлення». Перейдіть за посиланням "Налаштування резервного копіювання".
 
Налаштування резервного копіювання
 
Встановіть прапорець "Виконувати автоматичне резервне копіювання". Далі виберіть один з варіантів створення копій бази:
  • "Регулярно за розкладом" (автоматичне резервне копіювання 1С:Підприємство). Вибравши цей варіант, перейдіть за посиланням для налаштування розкладу завдання резервного копіювання.
  • "При завершенні роботи". При виборі цього варіанту користувачеві з правами "Адміністратор" при завершенні робочого сеансу в програмі буде запропоновано виконати резервне копіювання.
В полі "Каталог для збереження резервних копій" вкажіть шлях до папки, в яку будуть поміщатися резервні копії інформаційної бази. Ми рекомендуємо зберігати копії бази окремо від самої бази, в окремій папці, ще краще на іншому комп'ютері або сервері, адже поломка вашого робочого комп'ютера може призвести не тільки до втрати самої бази, але і її резервних копій. Можете також скопіювати базу на знімний носій, флешку, наприклад, або SSD-накопичувач.
 
За допомогою перемикача виберіть термін, протягом якого програма буде "Зберігати резервні копії" або кількість збережених резервних копій. Натисніть кнопку "Готово", щоб підтвердити вибір і повернутися в програму, яка після цього перейде в режим автоматичного резервного копіювання.
 
Створення резервних копій інформаційної бази можна налаштувати в автоматичному режимі з будь-якою частотою. Автоматичне резервне копіювання баз даних 1С:Підприємство убезпечить вас від втрати важливої інформації. Виконати налаштування резервного копіювання може тільки користувач з правами "Адміністратор".
 
 

Резервне копіювання бази 1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою

 
Для налаштування резервного копіювання бази в 1С:Підприємство. УНФ зайдіть в розділ Компанія - Налаштування - Адміністрування - Підтримка і обслуговування. Далі перейдіть за посиланням «Створення резервної копії та відновлення».
 

Налаштування резервного копіювання в УНФ

Виконайте налаштування так само, як і налаштування резервного копіювання в Бухгалтерії 2.0.
 
Частота резервного копіювання залежить від обсягу інформації, яка вноситься в програму за певний період часу. Ми радимо робити резервну копію бази 1С:Підприємство кожен день. Звертаємо увагу, що копіювання бази виконується, коли користувачі завершили роботу з нею - до початку робочого дня або після його завершення.
 
При необхідності можна відключити резервне копіювання баз 1С:Підприємство. Для цього необхідно зайти в його налаштування і зняти галочку "Виконувати автоматичне резервне копіювання".
 
Відключення резервного копіювання бази даних
 
У разі необхідності наші фахівці візьмуть на себе налаштування резервного копіювання та супровід програм 1С:Підприємство.

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Програмні продукти 1С:Підприємство діляться на кілька категорій: основні поставки (програмні ліцензії), які містять конфігурацію та Користувацьку угоду на використання програмного продукту; клієнтські (призначені для користувача) ліцензії 1С:Підприємство, або ліцензії на додаткові робочі місця; серверна ліцензія 1С:Підприємство; набори, які включають кілька продуктів з перерахованих категорій.

В ході роботи користувач може стикатися з деякими помилками в програмах 1С:Підприємство. Якщо це трапилося з вами, і ви вже знаєте, яку інформацію надати спеціалісту технічної підтримки, чудово; якщо ви новачок і вперше маєте справу з помилками в програмі, ми пропонуємо вам коротку інструкцію «Яку інформацію про помилку надати спеціалісту техпідтримки».

Не буде зайвим нагадати, що дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані/створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інших. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.