Яку інформацію про помилку надати спеціалісту техпідтримки

В ході роботи користувач може стикатися з деякими помилками в програмах 1С:Підприємство.

Якщо це трапилося з вами, і ви вже знаєте, яку інформацію надати спеціалісту технічної підтримки, чудово; якщо ви новачок і вперше маєте справу з помилками в програмі, ми пропонуємо вам коротку інструкцію «Яку інформацію про помилку надати спеціалісту техпідтримки».

Отже, припустимо, в роботі щось пішло не так, і як результат, в програмі з'явилося повідомлення про помилку. Наприклад, таке:

Помилка в програмі 1С:Підприємство

В службу технічної підтримки надсилайте такий скріншот з помилкою та її детальний опис, щоб фахівці могли в ній розібратися.

Щоб отримати детальний опис помилки 1С:Підприємство, зробіть наступне:

  • Вкажіть параметри налаштування в поточному сеансі, шлях: Головне меню - Сервіс - Параметри - Дозволена - ОК. Дивіться скріншоти:

 

Режим налаштування     Параметри налаштування

 

  • Повторіть ті ж дії, які призвели до виникнення помилки. Повідомлення про помилку з'явиться знову, але тепер в ньому буде кнопка "Докладно". Натисніть на неї, скопіюйте текст, що відкрився, відправте його разом зі скріншотом в нашу службу техпідтримки.

 

Повідомлення про помилку в 1С:Підприємство 

Опис помилки

Будемо раді вам допомогти!

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Програмні продукти 1С:Підприємство діляться на кілька категорій: основні поставки (програмні ліцензії), які містять конфігурацію та Користувацьку угоду на використання програмного продукту; клієнтські (призначені для користувача) ліцензії 1С:Підприємство, або ліцензії на додаткові робочі місця; серверна ліцензія 1С:Підприємство; набори, які включають кілька продуктів з перерахованих категорій.

Дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані / створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інше. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.

Не буде зайвим нагадати, що дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані/створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інших. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.