Звіти для керівника в Бітрікс24

У Бітрікс24 реалізовано величезну кількість різних звітів для керівника: робочі звіти співробітників, звіти по робочому часу, звіти по завданнях та проектах, звіти в CRM, CRM аналітика, звіти по рекламних каналах. У цій статті ми розповімо, де шукати ці звіти і як їх налаштовувати.

Робочі звіти співробітників

Співробітники фіксують робочі завдання і планують їх виконання в Бітрікс24. Керівник може бачити завдання своїх підлеглих і статуси їх виконання в розділі Завдання і проекти та в Календарі. Також співробітники можуть готувати і відправляти керівнику звіти про виконані завдання та свої плани на наступний період прямо на порталі. Для цього необхідно налаштувати час, коли співробітнику буде виводитися форма звіту, наприклад, кожну п'ятницю о 16.30. Для налаштування зайдіть в розділ Час і звіти, вкладка Робочі звіти. Натисніть на кнопку "Налаштування" вгорі праворуч, потім за допомогою шестерень біля імені співробітника або назви відділу налаштуйте час для виведення форми звіту. Час можна вказувати як окремо для співробітника, так і для відділів.

Налаштування робочих звітів 

Звіти, відправлені співробітниками, будуть зберігатися в цій же вкладці Робочі звіти, де ви зможете їх переглядати та давати зворотний зв'язок.

Робочий звіт співробітника

 

Робочий час

Бітрікс24 дозволяє вести облік робочого часу співробітників. Інформація про тривалість робочого дня зберігається в розділі Час і звіти у вкладці Робочий час.

Робочий час співробітників

При кліку на звіт по часу з'явиться докладна інформація про тривалість робочого дня і перерв, а також звіт по робочих завданнях за день.

Робочий час співробітника

 

Звіти по завданнях

У розділі Завдання і проекти є звіти за замовчуванням (Завдання і проекти - Ще - Звіти), їх можна використовувати як шаблони для розробки своїх власних звітів: зайнятість за проектами, завдання на місяць, звіт по ефективності, завдання за минулий місяць, ресурсний облік по завданнях, ресурсний облік по виконавцях.

Звіт по завданнях

Для налаштування власного звіту зробіть копію стандартного звіту, додайте в нього назву і необхідні вам поля та фільтри, також при редагуванні ви можете надати доступ до звіту своїм колегам, вказавши їх у налаштуваннях доступу.  

Створення власного звіту

 

CRM аналітика. Наскрізна аналітика

Звіти по CRM у вигляді графіків, діаграм і таблиць можна знайти в розділі CRM аналітика. Детальніше про звіти цього розділу ми вже розповідали раніше.

Також в самій CRM є стандартні звіти, на підставі яких можна створювати свої звіти, вивантажувати їх в ексель для подальшого аналізу. Для цього треба зайти в розділ CRM - Ще - Звіти, вибрати потрібний звіт, створити його копію і відредагувати. В цьому розділі доступні звіти по угодах, лідах, товарах, рахунках і справах CRM.

Звіти CRM  

Якщо вам потрібна допомога з налаштування звітів, будемо раді вам допомогти. Зв'яжіться з нашим менеджером зручним вам способом: по телефону 067 467 90 05, 044 209 93 20, по імейлу inteltech@inteltech.com.ua або в чаті на сайті. 

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Дайте можливість відвідувачам вашого сайту зв’язатися з вами та поставити запитання зручним для них способом – встановіть на сайт віджет від Бітрікс24. Віджет поєднує в собі онлайн-чат, форму для повідомлення, форму для замовлення зворотнього дзвінка, а також канали соцмереж (Facebook, Instagram), месенджери (Viber, Whatsapp, Telegram). 

На сайті віджет - це "кнопка", при натисканні на яку відвідувач побачить список доступних каналів комунікації з менеджером вашої компанії.

В CRM системі Бітрікс24 акумулюється величезна кількість даних - про лідах (потенційних клієнтах), відправлених комерційних пропозиціях і виставлених рахунках, угодах, завданнях. І всі ці дані покликані допомагати нам бути більш ефективними в своїй роботі: розуміти, що ми робимо правильно, а що ні, де ми втрачаємо клієнтів, скільки коштує нам залучення ліда і як ми можемо оптимізувати бюджети на залучення.

Бітрікс24 хороший ще й тим, що дозволяє підключати поштові скриньки та працювати з поштою прямо на порталі: не треба тримати в браузері відкритою окрему вкладку з поштою - всі інструменти у вас в одному вікні. Можна підключати кілька поштових скриньок, давати доступ колегам до своїх скриньок, наприклад, на період відпустки, використовувати шаблони при створенні листів. І найважливіше - вся переписка з клієнтами зберігається в картках цих клієнтів, що дозволяє швидко згадати, про що говорили в останній раз.