Це сталося! Завантажити програму 1С:Підприємство тепер можна абсолютно безкоштовно

У нас для вас неймовірна новина: ви можете автоматизувати свій невеликий бізнес абсолютно безкоштовно!

Це не жарт: 6 грудня 2016 випущена безкоштовна програма "Управління невеликою фірмою. Мікро" спеціально для підприємців-єдинників. І якщо раніше ви думали - брати чи не брати, то зараз ми говоримо вам - брати і навіть не думати, адже це зручний робочий інструмент і хороший старт в автоматизації основних бізнес-процесів вашої діяльності.

За допомогою "Управління невеликою фірмою. Мікро" ви будете керувати продажами, товарами на складах, стежити за залишками, вести базу ваших постійних і нових клієнтів та багато іншого.
Ви зможете:
  • вести облік операцій по одній фірмі в одній інформаційній базі;
  • вести обмін даними з сервісом здачі електронної звітності ФредоЗвіт: для вивантаження доступні два звіти: "Декларація по єдиному податку (для фіз. осіб)" і "Книга доходів і витрат".
 
"Управління невеликою фірмою. Мікро" використовується як типова конфігурація без можливості її доопрацювання, але вам завжди доступні оновлення, програма буде постійно вдосконалюватися завдяки зусиллям розробників.
 

Як отримати програму "Управління невеликою фірмою. Мікро"

Ми допоможемо вам завантажити та встановити програму 1С:Підприємство на робочий комп'ютер. Залиште ваші дані у формі нижче чи зв'яжіться з менеджером за телефонами (044) 209-93-20, (067) 467-90-05, і вже сьогодні ви будете працювати в 1С:Підприємство. 

*Оскільки програмна ліцензія закріплюється за підприємством, вкажіть, будь ласка, Ваш ідентифікаційний код.

Перед заповненням форми ви можете ознайомитися з нашою політикою конфіденційності.