Додаток до програм 1С:Підприємство для Аптек

 

ДОДАТОК ДО ПРОГРАМ 1С:ПІДПРИЄМСТВО ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ АПТЕК ТА АПТЕЧНИХ МЕРЕЖ

 

  • сфера автоматизації: аптеки та аптечні мережі

 

Додаток дозволяє автоматично формувати та завантажувати прайс-лист на сайти-довідники медичних та фармацевтичних товарів: tabletki.ua, meddovidka.ua, medbrowse.com.ua.

 

 
Спеціалісти нашої компанії розробили додаток до програм 1С:Підприємство для автоматизації аптек та аптечних мереж: додаток сумісний з будь-якою конфігурацією 1С:Підприємство, яка використовується в аптеці, і дозволяє автоматично формувати та завантажувати прайс-лист на сайти-довідники медичних і фармацевтичних товарів: tabletki.ua, meddovidka.ua, medbrowse.com.ua.
 
tabletki.ua
 
Ці сайти стають дуже популярними: щомісяця їх відвідують близько 6 млн користувачів Інтернету. І не дивно, адже це зручний інструмент для пошуку потрібних ліків, вітамінів, засобів медпризначення, косметики та іншої фармпродукції.
 
meddovidka.ua
       
 
Покупець має можливість порівняти ціни, дізнатися про наявність препарату в продажу та вибрати для себе аптеку, куди він піде за покупкою. 
 
medbrowse.com.ua
 
 
Для аптек та аптечних мереж це незамінний інструмент для інтернет просування та збільшення кількості покупців в аптеках, а, отже, і продажів.
 
Якщо Ви використовуєте або плануєте використовувати сервіси tabletki.ua, meddovidka.ua, medbrowse.com.ua, тоді наш додаток до 1С:Підприємство може бути Вам корисним:
  • Додаток спрощує формування прайс-листа для відправки на сайти-довідники.
  • Файл, що відправляється, відповідає всім вимогам сервісів tabletki.ua, meddovidka.ua, medbrowse.com.ua.
  • Безпосередньо з Вашої програми 1С:Підприємство необхідні дані завантажуються на сайт одним кліком.
  • Можлива автоматична відправка прайс-листів в призначений час: файл формується і відправляється на сайт самостійно, без Вашої участі, в зазначений час. 

 

У додатка зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Ви швидко і легко навчитеся використовувати його у своїй роботі.

 

1С :Підприємство для автоматизації аптечного бізнесу

 

У вас є запитання? Ми охоче дамо відповіді на них та продемонструємо можливості програм "1С:Підприємство" для автоматизації аптечного бізнесу. Зв'яжіться з менеджером (044) 209-93-20, (067) 467-90-05.