Літній "Лекторій": гарячі обговорення актуальних питань

14 червня 2018 року в рамках проекту "Лекторій" буде проходити семінар з онлайн трансляцією "Актуальні питання ПДВ і оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам'ятати бухгалтеру".

 

Стартує Літній Лекторій
 
 
КЛЮЧОВІ ТЕМИ ЛЕКТОРІЮ:
 
1. Оподаткування доходів фізичних осіб і зарплатні акценти 2018 року.
 • ЄСВ: нарахування, звітність, надання: очікувані зміни в звітності по ЄСВ: на що слід звернути увагу; важливі показники звітності по ЄСВ для статусу роботодавця; помилки в ЄСВ-звітах, які негативно вплинуть на стаж працівника в системі пенсійного та соціального страхування; довідки за формою ОК-5 і ОК-7.
 • Соціальне страхування: аналіз змін, що готуються в нормативну базу по нарахованих лікарняних і декретних.
 • ПДФО і військовий збір: як правильно скористатися «путівочною» пільгою в 2018 році; кардинальна зміна позиції ДФС України з приводу подарунків; оподаткування підзвітних коштів: суд за здоровий глузд; додаткові блага у формі № 1ДФ і позиція ДФС України з окремих питань.
2. Нюанси кадрового обліку та розрахунок заробітної плати в редакції 2.0 Бухгалтерії для України.
3. Актуальні питання ПДВ: законодавчі зміни та роз’яснення від ДФС України.
 • Оновлений порядок блокування реєстрації в ЄРПН: автоматизований моніторинг відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків; що треба зробити для розблокування реєстрації податкової накладної в ЄРПН; порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію в ЄРПН; таблиця платника податків.
 • Строки реєстрації в ЄРПН: особливий строк реєстрації розрахунку коригування із «-»; штрафні санкції за порушення строків реєстрації.
 • Помилкова податкова накладна: відображення у податковій звітності; порядок виправлення помилки; вплив зареєстрованих в ЄРПН помилкових податкових накладних на СЕА ПДВ.
 • Розрахунок коригування: причини коригування ПДВ; чому ДФСУ визнає лише сім причин коригування ПДВ при заповненні розрахунків коригування?
4. Приклади складання розрахунків коригування та інтеграція з сервісами електронного документообігу в типових програмах для автоматизації бізнесу.

 

Місце проведення семінару: Київ, вул.Богдана Хмельницького, 16-22, ПАТ "Київпроект"

Час проведення проведення: 14 червня 2018 року.

Для користувачів ІТС, які не зможуть прийняти участь в очному варіанті, особливо це стосується користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу

 

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ

Очна участь

 • Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на 14 червня 2018 року договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Пільгова участь розповсюджується на двох людей від організації;
 • 300 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за третю і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

Для участі потрібна попередня реєстрація.

 

Онлайн трансляція семінару

 • Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації;
 • 150 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення трансляції, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

Для перегляду онлайн трансляції потрібна попередня реєстрація.