Модуль для побудови маршруту доставки

Сьогодні покупець, замовляючи товари і послуги в інтернеті або по телефону, очікує в стислі терміни отримати те, що він купує. Доставка повинна бути і якісною для клієнта, і мінімально витратною для самої компанії.
 
 
Розуміючи потреби бізнесу, фахівці нашої компанії розробили модуль для побудови маршруту доставки за допомогою сервісу Google Maps прямо у Вашій обліковій системі 1С:Підприємство.
 
Функціонал модуля дозволяє:
 • зіставляти адреси доставки з точками Google Maps,
 • розраховувати оптимальний маршрут для кур'єра по декількох точках доставки,
 • розраховувати планову відстань та час на маршруті,
 • відображати маршрут графічним способом.

 

 

Які основні завдання вирішує модуль

доставка_маркер Швидкий простий спосіб отримання актуальних адрес; доставка_маркер Візуалізація маршруту доставки прямо в програмі 1С:Підприємство;
доставка_маркер Автоматична побудова оптимальних маршрутів доставки з урахуванням заданих параметрів; доставка_маркер Розрахунок планової відстані шляху та часу на маршруті;
доставка_маркер Автоматичне формування необхідної документації за замовленням на дату відправки клієнтові. доставка_маркер Скорочення фінансових витрат на неякісно сплановану логістику

 

Як працює модуль для побудови маршруту доставки в програмі 1С:Підприємство

 

Маршрут доставки формується в програмі за допомогою інтегрованих в неї Google Maps. У формі підбору вказується точка старту і закінчення маршруту і в довільному порядку додаються адреси доставки. При натисканні кнопки «Підібрати маршрут» система побудує маршрут та покаже його вам в оптимізованому вигляді і графічно.

Форма побудови маршруту

 

Маршрут в браузері

 

Відеоінструкція з побудови маршруту

 

Цей функціонал може бути дуже корисний для вирішення одного з найбільш частих завдань, як, наприклад, відправка на пошту водієві не тільки друкованих форм накладних, але разом з ними і оптимізованого списку адрес, а також графічної карти з оптимізованим маршрутом доставки.

 

 

Замовте доступ до демоверсії модуля

та протестуйте його безкоштовно.

 

 

Переваги модуля для побудови маршрута доставки

 
Швидкий старт  Безпека даних
Модуль для побудови маршрутів, розроблений нашою компанією, вже готовий до роботи, інтегрується з усіма конфігураціями «1С:Підприємство» та не потребує тривалого навчання персоналу. Ми гарантуємо безпеку Ваших даних: при роботі з модулем дані залишаються у програмі 1С:Підприємство і нікуди не передаються.  
 Універсальність  Ефективність
Рішення підходить будь-якому бізнесу, пов'язаному з доставкою: інтернет-магазини, доставка води, кур'єрські служби, доставка продуктів, служби сервісу, торгові компанії, транспортні компанії.
Ми пропонуємо Вам програмне рішення, яке дозволить:
 • скоротити часові витрати на планування маршрутів доставки;
 • мінімізувати помилки при розрахунках та плануванні;
 • скоротити фінансові витрати на неякісно сплановану логістику;
 • підвищити ефективність та якість роботи служби доставки.

 

Вигоди для керівництва компанії:

Вигоди для водія/кур'єра:

 • зручний моніторинг роботи логістики та контроль звітів водіїв за часом та відстанню;
 • організація якісної доставки і, як наслідок, підвищення лояльності клієнтів та зростання доходу.
 • зручна і швидка побудова оптимального маршруту доставки по декількох точках; 
 • формування системою необхідних приймально-передавальних документів, отримання електронною поштою маршруту доставки і карти;
 • доставка точно в строк, і як наслідок, задоволені клієнти та позитивні відгуки.

 

Керуйте доставкою якісно вже сьогодні! Наші менеджери дадуть відповіді на всі Ваші питання за телефонами (044) 209 93 20, (067) 467 90 05.