Модуль для побудови маршруту доставки

Сьогодні покупець, замовляючи товари і послуги в інтернеті або по телефону, очікує в стислі терміни отримати те, що він купує. Доставка повинна бути і якісною для клієнта, і мінімально витратною для самої компанії.
 
 
Розуміючи потреби бізнесу, фахівці нашої компанії розробили модуль для побудови маршруту доставки за допомогою сервісу Google Maps прямо у Вашій обліковій системі 1С:Підприємство/BAS.
 
Функціонал модуля дозволяє:
 • зіставляти адреси доставки з точками Google Maps,
 • розраховувати оптимальний маршрут для кур'єра по декількох точках доставки,
 • розраховувати планову відстань та час на маршруті,
 • відображати маршрут графічним способом.

 

 

Які основні завдання вирішує модуль

доставка_маркер Швидкий простий спосіб отримання актуальних адрес; доставка_маркер Візуалізація маршруту доставки прямо в програмі 1С:Підприємство/BAS;
доставка_маркер Автоматична побудова оптимальних маршрутів доставки з урахуванням заданих параметрів; доставка_маркер Розрахунок планової відстані шляху та часу на маршруті;
доставка_маркер Автоматичне формування необхідної документації за замовленням на дату відправки клієнтові. доставка_маркер Скорочення фінансових витрат на неякісно сплановану логістику

 

Як працює модуль для побудови маршруту доставки в програмі 1С:Підприємство/BAS

Маршрут доставки формується в програмі за допомогою інтегрованих в неї Google Maps. У формі підбору вказується точка старту і закінчення маршруту і в довільному порядку додаються адреси доставки. При натисканні кнопки «Підібрати маршрут» система побудує маршрут та покаже його вам в оптимізованому вигляді і графічно.

Форма побудови маршруту

 

Маршрут в браузері

 

Відеоінструкція з побудови маршруту

 

Цей функціонал може бути дуже корисний для вирішення одного з найбільш частих завдань, як, наприклад, відправка на пошту водієві не тільки друкованих форм накладних, але разом з ними і оптимізованого списку адрес, а також графічної карти з оптимізованим маршрутом доставки.

 

 

Замовте демонстрацію можливостей модуля.

 

 

Переваги модуля для побудови маршрута доставки

 
Швидкий старт  Безпека даних
Модуль для побудови маршрутів, розроблений нашою компанією, вже готовий до роботи, інтегрується з усіма конфігураціями «1С:Підприємство» / BAS та не потребує тривалого навчання персоналу. Ми гарантуємо безпеку Ваших даних: при роботі з модулем дані залишаються у програмі 1С:Підприємство / BAS і нікуди не передаються.  
 Універсальність  Ефективність
Рішення підходить будь-якому бізнесу, пов'язаному з доставкою: інтернет-магазини, доставка води, кур'єрські служби, доставка продуктів, служби сервісу, торгові компанії, транспортні компанії.
Ми пропонуємо Вам програмне рішення, яке дозволить:
 • скоротити часові витрати на планування маршрутів доставки;
 • мінімізувати помилки при розрахунках та плануванні;
 • скоротити фінансові витрати на неякісно сплановану логістику;
 • підвищити ефективність та якість роботи служби доставки.

 

Вигоди для керівництва компанії:

Вигоди для водія/кур'єра:

 • зручний моніторинг роботи логістики та контроль звітів водіїв за часом та відстанню;
 • організація якісної доставки і, як наслідок, підвищення лояльності клієнтів та зростання доходу.
 • зручна і швидка побудова оптимального маршруту доставки по декількох точках; 
 • формування системою необхідних приймально-передавальних документів, отримання електронною поштою маршруту доставки і карти;
 • доставка точно в строк, і як наслідок, задоволені клієнти та позитивні відгуки.

 

Керуйте доставкою якісно вже сьогодні! Наші менеджери дадуть відповіді на всі Ваші питання за телефонами (044) 209 93 20, (067) 467 90 05.