Навчальні матеріали

Хочете освоїти програмування на базі "1С:Підприємство", але не знаєте, з чого почати? 

Ми пропонуємо безкоштовний посібник для навчання програмуванню, який допоможе вам освоїти основні прийоми конфігурування в системі «1С:Підприємство»: створення структури метаданих, розробка програмних модулів, розробка діалогів та інтерфейсів, адміністрування прикладних рішень. В цих матеріалах ви знайдете всю інформацію, необхідну для самостійного вивчення програмування.   
 
В комплект учбових матеріалів входять:
  • рекомендації по роботі з програмою, опис архітектури системи «1С:Підприємство»,
  • навчальна версія системи, мобільна система «1С:Підприємство»,
  • демонстраційні конфігурації, конфігурації "Управління невеликою фірмою", "Бухгалтерія для України", "Мобільний додаток УНФ", 
  • документація та книги по розробці.

 

Для початку ознайомтесь з рекомендаціями щодо послідовності вивчення матеріалів (Папка "recommendations"). В папці ITS знайдіть і запустіть додаток ItsV8Dev - в додатку ви знайдете глосарій розробника, керівництво розробника та книги "Практичний посібник розробника", "Бухгалтерія. Учбова версія", "Розробка мобільних додатків". Після ознайомлення з навчальними матеріалами встановіть програми на комп'ютер і практикуйтесь, виконуючи завдання, які допоможуть вам отримати навички програмування на базі "1С:Підприємство"

Для отримання безкоштовного посібника для навчання програмуванню заповніть, будь ласка, анкету. 

Ми будемо раді відповісти на Ваші запитання! Зв'яжіться з нами за телефонами: (044) 209-93-20, (067) 467-90-05