Оновлення та Апгрейд 1С:Підприємство

Важливою перевагою програм «1С:Підприємство» є їх регулярне оновлення: робота над програмою, яку Ви придбали, не припиняється. Розробники дбають про нові функціональні можливості для Вашого бізнесу, про актуальність форм звітності, про зручність Вашої роботи в програмному продукті 1С:Підприємство. 
 

Переваги регулярних оновлень програм 1С:Підприємство

 
  Актуальна звітність   Новий функціонал   Оптимізація
отчетность Команда програмістів оперативно реагує на зміни в законодавстві та випускає оновлення для програм «1С:Підприємство» з актуальними формами звітності. Оновлюючи програму, Ви можете бути впевнені в її повній відповідності вимогам законодавства. новый функционал 1С З кожним оновленням з'являються нові можливості для більш ефективної роботи в програмі 1С:Підприємство, покращений інтерфейс та зручні спрощені настройки. Ви отримуєте додаткові інструменти для управління Вашим бізнесом.   оптимизация Робота над удосконаленням продуктів 1С:Підприємство відбувається постійно: кожне нове оновлення прискорює роботу програми, скорочує час формування звітів. Це відбувається за рахунок впровадження нових технологій і алгоритмів роботи.

 

Фахівці нашої компанії оперативно виконають оновлення Вашої програми 1С:Підприємство - типової чи зміненої конфігурації, щоб Ви вже сьогодні могли скористатися її новими можливостями.
 
Ліцензійні оновлення доступні користувачам продуктів 1С:Підприємство по Договору інформаційно - технологічного супроводу - від 550 гривень в місяць.

 

Апгрейд програми 1С:Підприємство

Ви працюєте в програмі "1С:Підприємство 7", але хотіли б оновити її до версії 8 та використовувати сучасний продукт для бізнесу? Легко! При переході на програму 8 версії передбачені пільгові умови придбання  - до 50 % знижки! Ми допоможемо Вам підібрати програму з продуктової лінійки "1С:Підприємство" , яка максимально відповідає потребам Вашого бізнесу.  

Переваги програм версії 8

  • широий асортимент програмних рішень (з урахуванням галузі, виду діяльності);
  • доступ до програми із будь-якої точки світу;
  • інтеграція програми з Вашим сайтом, інтернет-магазином;
  • багатофірмовий облік в одній базі;
  • зручні налаштування інтерфейсу;
  • висока швидкість та продуктивність роботи програми; 
  • механізм побудови складних звітів;
  • постійне оновлення та удосконалення конфігурацій, платформи. 

 

 

Потрібно оновити чи апгрейдити 1С:Підприємство? Ми з радістю допоможемо Вам!