Подарунки при покупці програми 1С:Підприємство

 
Ви вирішили перевести свою компанію на якісно новий - автоматизований - рівень ведення бізнесу і зупинили свій вибір на програмах 1С:Підприємство? Чудова новина! Тим більше, що ми приготували для Вас багато корисних інструментів і сервісів, які стануть в нагоді при роботі з програмою. І все це абсолютно безкоштовно!
 
 3 місяці безкоштовного обслуговування 
 
Що це означає? Програма служить інструментом для управління бізнесом, і ми допоможемо Вам освоїти його, щоб використовувати на благо Вашої компанії.
 
При покупці програмного продукту 1С:Підприємство Ви гарантовано отримуєте 3 місяці безкоштовного інформаційно-технологічного супроводу. Пакет послуг і сервісів включає:
  • лінію консультацій;
  • сервіс технічної та консультаційної підтримки "Коннект";
  • доступ до інформаційної системи "ІТС" (методичні матеріали, база нормативних документів, бухгалтерський облік);
  • відвідування семінарів / вебінарів «Лекторій» - регулярні зустрічі методистів з користувачами для роз'яснення, як зміни в законодавстві відображаються в програмах 1С6Підприємство.
А також:

 

Ваша економія: 1500 грн

 


 

 Обмін даними 
 
При покупці програм Бухгалтерія 8 для України, Бухгалтерія 8 для України на 5 користувачів, Управління торговим підприємством для України, Управління торгівлею для України Ви отримуєте у подарунок "Обмін даними" між «1С:Підприємство» і системами «Клієнт банк».
 
Ваша економія: 1560 грн
 

 

 Апгрейд зі знижкою Знижка 50%
Працюєте в 7.7 версії 1С:Підприємство, але плануєте апгрейд до версії 8? Ваш бізнес виріс і потребує більш функціонального продукту? Легко! Отримайте необхідну Вам програму зі знижкою до 50 %! Вкажіть реєстраційний номер продукту, який Ви зараз використовуєте, і ми порахуємо суму Вашої економії .
 
Ваша економія: до 50% вартості програми
 

 

 Інтеграція 1С:Підприємство з сайтом Prom.ua 
 
Маєте сайт на prom.ua? Програми 1С:Підприємство дають можливість автоматизувати роботу з каталогом товарів і послуг та із замовленнями покупців:
- вивантаження даних про товари та послуги із програми в кабінет та на сайт;
- вивантаження даних про замовлення із кабінету в програму 
 
Ваша економія: 1950 грн
 

 

 Автоматичне планування платежів 
 
Незамінний інструмент для бухгалтерів - додаток для автоматичного планування і проведення платежів. Додаток автоматизує всі рутинні операції, а Ви будете ефективно управляти грошовими коштами і проводити потрібні платежі за лічені хвилини 
 
Ваша економія: 360 грн
 

 

 IP телефонія 

Якщо ви придбаєте програму відразу для 5 користувачів та більше, ми безкоштовно налаштуємо для вас інтеграцію програми 1С:Підприємство та IP телефонії. 

Ваша економія:  1200 грн

 


 

 Хостинг 1С:Підприємство 

Якщо Ви поки що не маєте серверного обладнання і Вам ніде розмістити базу 1С:Підприємство, ми з радістю надамо їй місце на нашому сервері - на перший місяць абсолютно безкоштовно. Хостинг 1С:Підприємство у нас забезпечить Вам:
  • цілодобовий доступ до програми через браузер або тонкий клієнт;
  • доступ до програми з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет;
  • щоденне резервне копіювання;
  • захист даних від можливого несанкціонованого втручання.

 

Ваша економія: 400 грн
 
 

Ми будемо раді допомогти Вам підібрати програму 1С:Підприємство для бізнесу. Зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами 

 

(044) 209-93-20, (067) 467-90-05, по e-mail inteltech@inteltech.com.ua чи залиште повідомлення в чаті на сайті.