Податок на прибуток: особливості подання звітності в 2018 році

18 липня 2018 року в рамках проекту "Лекторій" буде проходити семінар з онлайн трансляцією "Звітність з податку на прибуток за 1 півріччя 2018 року".

 

Лекторій
 
 
КЛЮЧОВІ ТЕМИ ЛЕКТОРІЮ:
 
1. Порядок подання фінансової звітності за I півріччя 2018 р.
2. Аналіз проекту змін до декларації на прибуток. Виправлення помилок з податку на прибуток. Відображення в обліку результатів податкових перевірок.
3. Первинні бухгалтерські документи. Оформлення конкретних операцій, які в зоні уваги фіскалів.
4. Нарахування та виплата дивідендів, в т.ч. нерезидентам. Отримання дивідендів.
5. Різниці за операціями з основними засобами.
6. Різниці, що виникають при формуванні забезпечень і резервів.
7. Види податкових різниць, що виникають при здійсненні фінансових операцій.
8. ЗЕД. Особливості оподаткування доходів нерезидентів. Податок "на репатріацію". Рекламні послуги від нерезидента. Валютні обмеження. Штрафи за валютні порушення.
9. Податковий облік та порядок формування "Декларації з податку на прибуток" в програмах для автоматизації бізнесу.

 

 

Місце проведення семінару: Київ, вул.Богдана Хмельницького, 16-22, ПАТ "Київпроект"

Час проведення проведення: 18 липня 2018 року.

Для користувачів ІТС, які не зможуть прийняти участь в очному варіанті, особливо це стосується користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу

 

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ

Очна участь

  • Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на 14 червня 2018 року договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Пільгова участь розповсюджується на двох людей від організації;
  • 300 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за третю і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

Для участі потрібна попередня реєстрація.

 

Онлайн трансляція семінару

  • Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації;
  • 150 грн. з ПДВ для інших учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ. Організація, яка оформить договір ІТС ПРОФ до дати проведення трансляції, автоматично отримує право на безкоштовну участь.

Для перегляду онлайн трансляції потрібна попередня реєстрація.