Припинення підтримки програми "Бухгалтерія для України" редакції 2.0 в 2021 році

Протягом 2019-2020 рр в лінійці програмних продуктів BAS з'явилося кілька рішень для ведення бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наприклад, BAS Бухгалтерія (базова і ПРОФ версія), BAS Бухгалтерія КОРП, в зв'язку з чим продукти для бухобліку лінійки 1С:Підприємство були зняті з продажу, а користувачам програм "1С:Підприємство. Бухгалтерія для України" був запропонований пільговий перехід на версії програм BAS.

Якщо ви ще не встигли оновити свою програму до версії BAS, звертаємо вашу увагу на те, що з 5 березня 2021 (після закінчення здачі звітності 2020 року) припиняється підтримка програми "Бухгалтерія для України" редакції 2.0. У редакції 2.0 програми "Бухгалтерія для України" здійснюється підтримка законодавства 2020 року (включаючи регламентовану звітність 2020 року). Зміни законодавства 2021 року реалізовуватися не будуть.

Як перейти на BAS Бухгалтерію

  • Пільгові апгрейди з аналогічних продуктів старого покоління на програму "BAS Бухгалтерія Базова", "BAS Бухгалтерія ПРОФ" або "BAS Бухгалтерія ПРОФ. Комплект на 5 Користувачів" здійснюються за фіксованою ціною 300 грн. без ПДВ і не обмежені в часі. При цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат). Для пільгового переходу необхідна підписка на ІТС (з доступом до оновлень програм).
  • Стандартні апгрейди на продукти "BAS Бухгалтерія. Базова", "BAS Бухгалтерія ПРОФ", "BAS Бухгалтерія. ПРОФ. Комплект на 5 Користувачів", "BAS Бухгалтерія. КОРП" здійснюються за звичайними правилами (вартість обчислюється за формулою: сумарна вартість придбаних програмних продуктів мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості набору продуктів) і не обмежені в часі.

Для здійснення апгрейду (як пільгового, так і стандартного) необхідно повернути реєстраційну картку, угоду користувача і ключ захисту (для продуктів з апаратним захистом) програмного продукту, з якого виконується апгрейд.

Для переходу на нові версії програм "BAS Бухгалтерія" звертайтеся до нас за телефонами 067 467 90 05, 044 209 93 20, по імейлу inteltech@inteltech.com.ua або в чаті на сайті.