Рослинництво

 

 

АВТОМАТИЗАЦІЯ 

РОСЛИННИЦТВА

 

 

 

Рослинництво – галузь сільського господарства, що забезпечує приблизно 70% продовольства, яке споживає сучасний світ. Вирощування зернових – основа сільськогосподарського виробництва та світової торгівлі. Зерно – це і продукт харчування для населення, і корм для тваринництва, і сировина для різних галузей промисловості. Рослинництво України охоплює вирощування зернових культур – пшениці, жита, кукурудзи, бобових культур; технічних культур – соняшника, рапсу та цукрового буряка; також овочів, фруктів, ягід.

Рослинництво – справа складна, і навіть при грамотному управлінні та плануванні не завжди вдається досягти бажаних результатів, адже численні зовнішні фактори, що не піддаються контролю людини, впливають на врожай: погодні умови, хвороби рослин, тощо. Тим не менш, рослинництво – висококонкурентна галузь, що розвивається. Власники агропідприємств використовують інноваційні досягнення агрономії та технологічного прогресу (нові способи обробки землі; сорти рослин, стійкі до хвороб і погодних умов та високоврожайні; застосування досягнень агрохімії; новітня техніка для посіву, збору, зберігання врожаю, тощо). На службі в цій галузі також інформаційні технології, що допомагають вести облік діяльності з урахуванням її специфіки.  

 

Необхідність автоматизації обліку в рослинництві

Облік в сільському господарстві відрізняється від обліку на підприємствах інших галузей. Це складна система зі своєю організацією, що вимагає певного порядку відображення господарських операцій. Вирощування врожаю – багатоетапний процес, і на кожному етапі необхідний облік багатьох операцій: операції з насінням, добривами, кормами, готовою продукцією. Так, частина сільськогосподарської продукції власного виробництва надходить для внутрішнього використання, вона не генерує грошовий потік. У зв’язку з цим необхідне чітке відображення руху такої продукції на всіх етапах внутрішньогосподарського обороту. Для управління такою складною організацією необхідна автоматизована система обліку, яка буде враховувати всі тонкощі галузі рослинництва.

  

Концепція можливостей автоматизованої системи

В рослинництві широко застосовуються програмні рішення 1С:Підприємство. Вони розроблені з розумінням організації бухгалтерського обліку на сільськогосподарському підприємстві та порядку ведення господарської діяльності. Вони призначені для обліку виробництва та реалізації продукції рослинництва.

Функціональні можливості програм:

  • облік виробництва та руху готової продукції;
  • облік та розподіл затрат;
  • облік матеріальних ресурсів;
  • облік посівних площ;
  • розрахунок собівартості реалізованої продукції рослинництва;
  • управління транспортом;
  • формування фінансових показників;
  • формування звітності (план посівообороту, аналіз виконаних робіт, тощо).

Система забезпечує актуальну оперативну інформацію по основних показниках діяльності, що дозволить керівнику оперативно вносити корективи, відслідковувати та контролювати виконання робіт в рослинництві.

Програмні продукти 1С:Підприємство для автоматизації агропідприємства

автоматизація рослинництва автоматизація рослинництва автоматизація рослинництва

Управління сільськогосподарським підприємством для України

1С:Підприємств. Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу для України

Бухгалтерія для сільськогосподарського підприємства 

150 000 грн 18 600 грн 11 700 грн

У нас є власні розробки на базі програм "1С:Підприємство" для автоматизації агропідприємства. 

Розробки ІнтелТех для сільського господарства

З повним переліком програмних продуктів та їх вартістю Ви можете ознайомитися в прайс-листі. 

1С :Підприємство для автоматизації агропідприємства

 

У вас є запитання? Ми з радістю дамо на них відповіді та продемонструємо можливості програм "1С:Підприємство" для автоматизації агропідприємства. Зв'яжіться з менеджером (044) 209-93-20, (067) 467-90-05.