Виявлено вірус для програм 1С:Підприємство

Шановні користувачі програм 1С:Підприємство!

Повідомляємо вам, що був виявлений вірус - шифрувальник, який розповсюджується електронною поштою та шифрує дані в програмі 1С:Підприємство. Якщо ви отримали повідомлення електронної пошти з темою "У нас змінився БІК банку", не відкривайте його! Не запускайте в програмах 1С:Підприємство зовнішні обробки, які ви отримали по електронній пошті. Якщо лист із зовнішньою обробкою був відправлений партнером 1С:Підприємство, що обслуговує вас, чи знайомим контрагентом, зв'яжіться з ним та виясніть, чи відправляв він вам таку обробку та які у неї функції. 


Вірус-шифрувальник розповсюджується у вигляді вкладення до повідомлення електронної пошти з темою "У нас змінився БІК банку" та текстом такого змісту: 

Здравствуйте!

У нас сменился БИК банка. Просим обновить свой классификатор банков. Это можно сделать в автоматическом режиме. Открыть обработку обновления классификаторов из вложения. Нажать ДА. Классификатор обновится в автоматическом режиме. При включенном интернете за 1-2 минуты.

Будьте уважні, не запускайте на комп'ютері програми та обробки, на які ви не давали запит, та переконайтесь, що на вашому компю'тері встановлено антивірус.