Вийшло нове видання учбової версії "Бухгалтерія 8 для України"

З 01.03.2017 р. у продаж надходить нове видання учбової версії програми "Бухгалтерія 8 для України". 
 
"Бухгалтерія 8 для України" стала індустріальним стандартом облікових рішень в Україні. У ній втілений досвід практичної роботи бухгалтерів десятків тисяч організацій – від невеликих підприємств і приватних підприємців до великих корпорацій і холдингів. Нова версія програми "Бухгалтерія 8 для України" створена на технологічній платформі "1С:Підприємство 8" нового покоління і піднімає цей стандарт на новий методологічний і технологічний рівень.
 
Програма призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: оптову та роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України. "Бухгалтерія 8 для України" забезпечує рішення всіх задач, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства, в тому числі якщо бухгалтерська служба повністю відповідає за облік на підприємстві, включаючи, наприклад, виписку первинних документів, облік продажів і т.д. Ознайомтеся з детальнішим описом функціональних можливостей програми "Бухгалтерія 8 для України"
 
"Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія" призначена для освоєння програми "Бухгалтерія 8 для України", а також для навчання веденню комп'ютеризованого бухгалтерського обліку у системі "1С:Підприємство 8". Продукт дозволяє вивчити можливості ведення бухгалтерського обліку, що закладені у програмі, – від введення первинних документів і бухгалтерських операцій до отримання аналітичних звітів і підготовки бухгалтерської звітності, а також швидко набути навичок роботи із системою програм "1С:Підприємство 8".
Поточне (четверте) видання пов'язано з виходом нової редакції 2.0 конфігурації "Бухгалтерія для України" на платформі "1С:Підприємство 8.3".
 

Обмеження та особливості учбової версії "Бухгалтерії 8 для України"

"Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія» – це програма для навчання веденню бухгалтерського та податкового обліку і підготовки регламентованої звітності. У порівнянні з комерційними версіями вона має декілька обмежень:
  • обмежена кількість даних у документах, довідниках, планах рахунків, планах видів характеристик і інших об'єктних таблицях;
  • обмежена кількість записів у табличних частинах і наборах записів;
  • друковані форми документів і звіти можна переглянути тільки на екрані комп'ютера (друк і збереження табличних документів у режимі "1С:Підприємство" не підтримуються);
  • одночасно з однією інформаційною базою може працювати тільки один користувач;
  • швидкодія учбової версії нижче, ніж у комерційній версії "1С:Підприємства";
  • не підтримується робота із сервером "1С:Підприємство 8";
  • не підтримується робота розподілених інформаційних баз;
  • не підтримується робота у режимі зовнішнього з'єднання;
  • не підтримується робота через Інтернет;
  • відсутня можливість використання паролів і Windows-аутентифікації для користувачів.
"Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія" не має апаратного або програмного захисту, проте її швидкодія знижена у порівнянні з комерційною версією програми "Бухгалтерія 8 для України". Також учбова версія не може використовуватися для автоматизації реальних підприємств.