Вийшло оновлення для УНФ, яке ми дуже чекали

Довгоочікуване оновлення для УНФ вийшло вчасно і дуже порадувало нас - УНФ для України перетворюється на безцінний інструмент для управління бізнесом. У новому релізі з'явилося багато корисних інструментів.
 
CRM
В УНФ з'явився асистент - Даша. Даші можна доручити роботу по обробці замовлень - вона встановить статус замовлення, інформує менеджерів про оплати і відвантаження, відправить клієнтам повідомлення про нарахування / списання бонусів.
 
Тепер в УНФ можна вести облік лідів. Це окремий список, який може формуватися вручну і автоматично (з телефонних дзвінків, імейлів, завантажених файлів). Лідам можна призначати групи, теги, джерела залучення. Успішні ліди можна перевести в список контрагентів, історія взаємодії з лідом автоматично додасться в картку покупця.
 
Контакти тепер існують окремим списком від контрагентів. Контакти можна прикріплювати до одного або декількох контрагентам при необхідності.
 
В CRM системі УНФ з'явився реєстр договорів - інструмент для обліку договорів і контролю їх термінів дії.
 
 
Оновлення для УНФ
 
 
Торговим компаніям
Знижки, бонуси та подарункові сертифікати
 
До існуючих знижок в УНФ додалося ще кілька нових знижок, які ви можете запропонувати клієнтам. Також реалізована можливість підтримки бонусних програм лояльності і подарункових сертифікатів. Програма дозволяє:
  • вести облік бонусів - нараховувати, списувати бонуси, інформувати покупця про нарахування / списання бонусів по смс або імейл;
  • створювати подарункові сертифікати, встановлювати термін їх дії, відображати оплати сертифікатами.
 
Роздрібним магазинам
З'явилася можливість швидко дізнатися прибуток за чеком ККМ або звітом про роздрібні продажі - до відповідних документів додано посилання для переходу до списку контекстних звітів. За замовчуванням доступний звіт «Валовий прибуток», при необхідності можна додати інші звіти. Також з'явилася можливість пробивати зворотний чек незалежно від дати повернення товару.
 
 
Виробничим компаніям
У документі "Замовлення на виробництво" з'явилася можливість відображати технологічні операції. У документ "Замовлення на виробництво" додано вкладку "Операції». Список операцій може бути заповнений за специфікацією або введений вручну.
 
В розділ виробництво доданий доступ до довідника "Специфікації". Тепер ви зможете оперативно працювати зі специфікаціями, не звертаючись до картки продукції: редагувати склад специфікацій, встановлювати основні специфікації.
 
У списку документів "Замовлення на виробництво" з'явилися нові фільтри. Спрощено процес формування зведених замовлень на виробництво по декількох замовленнях покупців - більше не потрібно по черзі додавати замовлення покупців.
 
З'явилася можливість виробляти продукцію в кілька етапів - в різні дні, на різних підрозділах. Стало простіше відображати в програмі тривалі виробничі процеси.

 

Більше інформації про нові можливості програми "Управління невеликою фірмою для України".

Ви можете проконсультуватися у наших менеджерів по роботі в програмі "УНФ для України". Зателефонуйте нам (044) 209 93 20, (067) 467 90 05 чи напишіть inteltech@inteltech.com.ua.