Завершення проекту комплексної автоматизації ТОВ «ТАК-Агро»

Компанія ІнтелТех завершила проект комплексної автоматизації сільськогосподарського підприємства ТОВ «ТАК-Агро». В ході проекту було автоматизовано рослинництво, тваринництво, елеватор, облік земельних ділянок, бухгалтерський, управлінський та регламентний обліки; сформовано управлінський баланс.  


Про "ТАК-Агро"

Група компаній «ТАК» заснована в 1999 році. На цей час до складу групи входили «Тетіївська агропромислова компанія» та «Тетіївське ХПП». Основними напрямками діяльності групи компаній «ТАК» були торгівля зерновими, послуги елеватора та постачання споживачам. З часом до групи приєдналися ще кілька підприємств в межах проекту по розширенню земельного фонду.

У 2003 році було створено ТОВ «ТАК-Агро», пріоритетним напрямком розвитку якого було визначено сільськогосподарське виробництво. Діяльність почалася з обробітку землі в 2 800 га в Тетіївському районі.

В 2012 році площа орних земель досягла 11 тис. га. та сформований комплекс молочнотоварного виробництва. У 2013 році був реалізований інвестиційний проект з модернізації та переобладнання на «Тетіївському ХПП». В 2014 році «ТАК» береться за відродження сільськогосподарської авіації.   

Впровадження сучасних технологій, багатий досвід в сільськогосподарському виробництві, висококваліфікований персонал дозволили групі компаній «ТАК» зайняти провідні позиції з виробництва сільськогосподарської продукції в Україні.