Навчання користувачів

З впровадженням на підприємстві програми BAS виникає необхідність у навчанні персоналу компанії працювати в новій системі. Навчання працівників дозволить їм в повній мірі освоїти функціонал програми для більш продуктивної роботи та мінімізації помилок.
В рамках проекту впровадження програмного продукту спеціалісти ІнтелТеху проводять заняття для користувачів програм BAS:
 
  У групах   Індивідуально   Без відриву від роботи
навчання у групі Групи формуються по функціональних обов'зках користувачів; освоюється функціонал програми, необхідний для виконання робочих завдань. індивідуальне навчання При необхідності проводиться індивідуальне навчання користувачів за індивідуально складеною програмою. навчання на роботі Зручний формат навчання на робочому місці, допомагає економити час і формувати навички роботи з програмою у процесі виконання робочих завдань.  

Навчання проводиться дистанційно за допомогою сервісу Zoom. 

В разі необхідності спеціалісти нашої компанії підготують інструкції для користувачів - алгоритми дій в роботі з модулями/документами/звітами програми.
 

Лекторій

Для користувачів програм BAS на регулярній основі проводяться семінари - Лекторії: очні зустрічі з методистами ІТС, в ході яких слухачі знайомляться зі змінами в законодавстві та їх відображенні у програмах BAS. Це додаткова можливість своєчасно отримати важливу інформацію, задати запитанням експертам та зростати професійно. 
Участь в Лекторії безкоштовна при укладенні договору інформаційно-технологічного супроводу ІТС.